راهنمای دقیق زمان مصرف چای ترش کیسه ای

راهنمای مصرف چای ترش کیسه ای نیوشا بسیار راحت است و سریع تر از آن چیزی که فکر می کنید آماده می شود. نحوه مصرف و زمان مصرف چای ترش این صورت است که هم به صورت گرم و هم سرد استفاده می شود و نوعی نوشیدنی خنک برای تابستان به شمار می آید. علاوه بر اینکه یک دمنوش خوشمزه است، قند و کلسترول و به خصوص فشار خون بدن را کنترل و تنظیم می کند.

زمان مصرف چای ترش
بهترین زمان مصرف چای ترش کی میباشد ؟

 

این محصول برای تصفیه خون مناسب است و به شما عزیزان می توانید جهت آشنایی بیشتر و با دیگر خواص چای ترش و قیمت های محصولات نیوشا این مقاله را بخوانید.

اکنون در این جا می خواهیم شما را با زمان  و نحوه مصرف چای ترش کیسه ای نیوشا آشنا کنیم، تا در روزهای سرد و گرم فصول مختلف بتوانید دمنوش خوشمزه نیوشا را مصرف کنید.

 

با راهنمای مصرف چای ترش کیسه ای نیوشا آشنا شوید

این دمنوش را به دو روش می توان آماده کرد که این روش ها بستگی به نوع علایق و سلیقه شما دارد که چای کم رنگ می نوشید یا پر رنگ؟ متناسب با علایق خود می توانید 1 کیسه چای ترش را در فنجان های دمنوش و 1 تا 2 کیسه در قوری حاوی آب جوش قرار دهید تا دم بکشد.

یکی از مزیت های چای ترش این است که در مدت کم ، حدود 10 دقیقه دم می کشد و می توانید کیسه های چای ترش را از ظرف مورد نظر بیرون آورده و دمنوش آماده مصرف شما عزیزان می شود.

 

طریقه مصرف چای ترش
بهترین چای ترش با نیوشا

چای ترش رژیمی نیوشا

چای ترش کیسه ای نیوشا نوعی چای رژیمی محسوب می شود چون به دلیل کاهش سریع کلسترول، قند و فشار خون توسط این دمنوش، تاثیر زیادی در لاغری دارد و بهتر است با مواد قندی و انواع شکلات مصرف نشود. اما برای کسانی که دچار افت فشار هستند بهتر است چای  را با نبات های چوبی میل کنند.

زمان مصرف چای ترش !

زمان مصرف دمنوش نیوشا متناسب با نوع آن متفاوت است. بهترین زمان مصرف چای ترش قبل و یا بعد از هر وعده غذایی میباشد و به دلیل اینکه این دمنوش نقش مهمی در کاهش قند و فشار دارد باید صبح 1 یا 2 ساعت قبل و یا بعد از غذا با فاصله 8 ساعت مصرف کنید تا از سرگیجه های احتمالی ناشی از افت فشار پیشگیری شود.

رعایت حد مجاز مصرف چای ترش نیوشا الزامیست

با توجه به اینکه چای ترش نیوشا خیلی خوشمزه و خوش طعم است ممکن است بسیاری از افراد در چندین وعده در روز از آن استفاده کنند اما زمان مصرف چای ترش نباید از حد مجاز مصرف که روزانه 1 تا 3 نوبت به مدت 2 الی 6 هفته است، بیشتر شود، که در صورت مصرف بیش از حد تعیین شده عوارض آن جایگزین فواید آن می شود، و حتما مراقب این موضوع باشید.

 

مشاوره با ما

مشاوران نیوشا همیشه آماده پاسخ گویی به سوالت شما عزیزان هستند پس از ما راهنمایی بخواهید.