دمنوش ماسالا که از گروه مخلوط چای سیاه نیوشا است، راهنمای مصرف بسیار راحت و آسانی دارد که موجب می‌شود در کم‌ترین زمان ممکن آماده مصرف شود. اگر با راهنمای مصرف دمنوش ماسالا نیوشا آشنا نیستید، حتما این مقاله را بخوانید. این دمنوش نیوشا دارای خواص مفید و درمانی است که در ادامه مقاله به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

آنچه در این مطلب می‌خوانید:

دمنوش ماسالا کیسه ای نیوشا که ترکیبی از چای سیاه با میخک، هل، دارچین و زنجبیل است باعث کاهش وزن و چربی‌سوزی و تنظیم قند و فشار خون می‌شود. این دمنوش خواص مفید دیگری هم دارد که در صورت تمایل می‌توانید به مقاله دمنوش ماسالا رجوع کنید. و اما در این مقاله با راهنمای مصرف دمنوش ماسالا نیوشا، مدت زمان تعیین شده برای مصرف آن و حد‌مجاز مصرف دمنوش نیوشا آشنا خواهید شد.

چگونه دمنوش ماسالا درست کنیم؟

جهت مصرف سریع این دمنوش اول از همه آب را جوش بیاورید، بعد از آن 1 یا 2 کیسه از دمنوش ماسالا کیسه ای را با محتویات آب جوش داخل قوری یا فنجان مخلوط کرده و به مدت 10 دقیقه روی سماور یا کتری قرا دهید تا خوب دم‌بکشد. بعد از این زمان تعیین شده می‌توانید از دمنوش نیوشا بنوشید.

در صورت تمایل می‌توانید با راهنمای مصرف سایر دمنوش های نیوشا در سایت نیوشا نوش بیشتر آشنا شوید.

زمان مصرف دمنوش نیوشا

تلخ نکردن دمنوش 

حواستان به این موضوع باشد که اگر دمنوش های گیاهی نیوشا و به‌خصوص دمنوش های ترکیبی را خیلی بیشتر از این زمان طبق راهنمای مصرف بگذارید دم بکشد، ممکن است تلخ شود و به ناچار از مواد قندی همراه آن استفاده کنید. اگر هم مجبور به مصرف مواد شیرین همراه دمنوش خود هستید بهتر است از کمی عسل داخل آن یا انجیر و خرما خشک مصرف نمایید.

مناسبترین زمان مصرف دمنوش ماسالا 

بهترین زمان مصرف دمنوش ماسالا نیوشا 1 ساعت بعد ازغذاست که اگر در همین زمان مصرف شود بیشتر از خواص درمانی آن بهره‌مند خواهید شد. اما در صورت استفاده از این دمنوش نیوشا جهت لاغری بهتر است، از مشاوران دمنوش نیوشا راهنمایی بگیرید تا زود‌تر به نتیجه دلخواه خود برسید.

دمنوش ماسالا حد مجاز مصرفی هم دارد؟!

معمولاً باید در مصرف هر مواد غذایی و نوشیدنی زیاده روی نکنید و حد مجاز مصرف دمنوش را رعایت کنید. دمنوش ماسالا هم بهتر است حداکثر 3 کیسه در روز مصرف شود تا عوارض دمنوش نیوشا جایگزین فواید آن نشود.

شما اگر پکیج و دمنوش نیوشا خریداری کردید می‌توانید از راهنمای خرید سایت نیوشا نوش جهت انتخاب بهترین و مناسب‌ترین دمنوش بهره‌مند شوید.