رایگان صاحب فروشگاه اینترنتی شوید کلیک کنید
تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

انواع روش ارسال نیوشا و تحویل کالا در یوشا

پس از خرید محصولات نیوشا  و پرداخت آن در کوتاهترین زمان ممکن از طرف فروشگاه یوشا‌ ، ارسال سفارش خرید شما انجام می‌شود.

ارسال سفارش نیوشا

فروشگاه اینترنتی یوشا امکان خرید و ارسال سفارش دمنوش نیوشا به صورت آنلاین در هر لحظه، تحویل کالا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون مراجعه حضوری را فراهم کرده است. تمام سفارش‌های شما مشتریان و خریداران گرامی، شامل بیمه حمل و نقل کالا هستند.

ارسال سفارش نیوشا در کوتاه ترین زمان ممکن

با توجه به اینکه روند حمل و نقل و تحویل کالا در مواردی ممکن است زمان‌بر شود که حتی منجر زیان مالی خریدار شود، فروشگاه یوشا توانسته از طریق برقراری ارتباط با شرکت‌های حمل و نقل معتبر، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به‌صرفه‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه اختلالی در حمل و نقل، سفارش خرید دمنوش نیوشا را در اختیار خریداران قرار دهد.

مدت زمان تحویل کالا و ارسال سفارش نیوشا در فروشگاه اینترنتی یوشا

پس از پرداخت مبلغ سفارش شما در فروشگاه یوشا ارسال سفارش شما با توجه به شهری که در آن هستید طی شرح زیر ارسال می‌شود:

شهر تهران: زمان تحویل کالا در تهران به‌صورت یک‌روزه امکان پذیر است، یعنی پس از خرید اینترنتی، ارسال سفارش نیوشای شما در همان روز از طریق تیپاکس و یا شرکت ندکس انجام شده و در روز بعد به شما تحویل داده می‌شود.

سایر شهرها: زمان تحویل کالا در شهرهای غیر از تهران ۲ تا ۳ روز کاری امکان پذیر است، بدین صورت که پس از خرید اینترنتی، چنانچه در شهری باشید که تیپاکس شعبه دارد در همان روز ارسال می‌شود و معمولاً طی ۲ روز کاری به دست شما می‌رسد و در شهرهایی که تیپاکس شعبه ندارد از طریق پست پیشتاز (و نه پست سفارشی) ارسال می‌گردد.

توجه!

این برگه که در مورد ارسال سفارش نیوشا در سایت یوشا است متعاقباً به روز رسانی می شود و اطلاعات بیشتری در مورد روش خرید نیوشا و روش تحویل سفارشات نیوشا در سایت قرار می‌گیرد.

در صورت دارا بودن هر گونه سوال از طریق فرم تماس با ما پرسش خود را مطرح نمایید.

 

لینک کوتاه