تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

راهنمای عضویت در تالار گفتگو یوشا

برای اولین بار در ایران، سایت یوشا اقدام به راه اندازی تالار گفتگو نیوشا کرده. یوشا نماینده معتبر محصولات نیوشا و همچنین مشاوره فروش، بستری فراهم آورده تا در تالار گفتگو نیوشا ، کاربران به جواب تمام سوالاتی که در ذهنشان نقش بسته برسند. اگر شما هم سؤالی راجع به دمنوش نیوشا و هر محصول دیگر نیوشا دارید، در این تالار گفتگو بپرسید تا مشاوران دمنوش نیوشا و همچنین کاربران با تجربه شما را راهنمایی کنند. اما، برای اینکه سؤالات و تجربیات خود را با ما در تالار گفتگو یوشا به اشتراک بگذارید، ابتدا باید عضو تالار گفتگو شوید. در ادامه راجع به نحوه عضویت در تالار گفتگو یوشا و شرکت در نظر سنجی صحبت می‌کنیم.

راهنمای عضویت در تالار گفتگو یوشا

جهت اینکه سؤالات خود را در تالار گفتگو یوشا بپرسید، ابتدا باید ثبت نام کنید. زمانی که در صفحه تالار گفتگو یوشا وارد شده‌اید،  گزینه پرسش سؤال را انتخاب نمایید. با انتخاب این گزینه، صفحه ای مطابق با تصویر زیر ظاهر خواهد شد. شما برای عضویت، در این مرحله باید گزینه ثبت نام را انتخاب کنید.

 

تالار گفتگو نیوشا - نیوشا نوش - تالار گفتگو - پرسش و پاسخ در نیوشانوش

بعد از کلیک بر روی دکمه ثبت نام،  پنجره اطلاعات کاربری باز خواهد شد . در این مرحله می‌بایست نام کاربری، نام، نام خانوادگی، ایمیل و همچنین گذر واژه را به درستی در کادر مربوطه وارد نمایید. بعد از ثبت نام کردن می‌توانید وارد صفحه کاربری خود شوید و از قسمت مربوطه اطلاعات خود را ویرایش کنید.

ویرایش اطلاعات کاربری - تالار گفتگو - تالار گفتگوی نیوشا نوش

 

نمایش دیدگاه‌هایی که ارسال کرده‌اید

در صورتی که در تالار گفتگو دیدگاهی ارسال کرده باشید، وب سایت یوشا آن قابلیت را دارد که آنها را ذخیره کند. شما می‌توانید در صفحه کاربری خود، در قسمت دیدگاه ها نظرات خود را مشاهده کنید.

تالار گفتگو نیوشا - تالار گفتگوی نیوشانوش - تالار گفتگوی نیوشا نوش

 

 

چگونه در نظردهی، پرسش و پاسخ تالار گفتگو یوشا شرکت کنید؟

بعد از اینکه مراحل ثبت نام در  تالار گفتگو  تکمیل شد، می‌توان در نظردهی شرکت کرد. برای این‌کار، زمانی که گزینه پرسش سؤال را می‌زنید تصویری مانند تصویر اول نمایان می‌شود. در اینجا به جای انتخاب گزینه ثبت نام می‌بایست ورود را انتخاب کنید. سپس صفحه زیر ظاهر خواهد شد که می‌توانید بعد از پر کردن کادرهای مربوطه سؤال خود را ارسال نمایید.

تالار گفتگو - تالار گفتگو نیوشا - تالار گفتگوی نیوشانوش

 

شما می‌توانید در تالار گفتگوی یوشا ،  از نظرات مردم و مشتریان درباره محصولات نیوشا با خبر شوید. کاربرانی که قصد دارند در تالار گفتگو و همچنین سایت یوشا زیر پست‌ها و محصولات نظر ثبت کنند، می‌بایست یکسری از قوانین را رعایت نمایند. برای مشاهده شرایط و قوانین تالار گفتگو یوشا می‌توانید از لینک زیر کمک بگیرید.

 

لینک کوتاه