رایگان صاحب فروشگاه اینترنتی شوید کلیک کنید
تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

تماس با یوشا‌

به منظور راحتی هرچه بیشتر شما کاربران و بازیدکنندگان محترم وب سایت یوشا ، راه‌های زیادی برای ارتباط با یوشا در وب سایت قرار داده‌ایم. شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر و انتخاب قسمت‌های مربوطه، نظرات، پیشنهادت، انتقادات و پرسش‌های خود را در رابطه با وب‌سایت یوشا‌ ، محصولات نیوشا ، راهنمای خرید ، پیگیری ارسال سفارشات نیوشا ، مجله اینترنتی یوشا و امکان برقراری تماس با مشاور نیوشا و هر گونه سوال در رابطه با نیوشا را با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما از یوشا در کوتاه‌ترین زمان نسبت به پاسخگویی شما عزیزان و بازدیدکنندگانِ وب‌سایت یوشا اقدام خواهند کرد.

راه‌های برقراری ارتباط و تماس با یوشا‌

ایمیل به پست الکترونیکی یوشا

بازدید کنندگان محترم وب سایت یوشا از طریق آدرس ایمیلی که در زیر قرار داده شده است می‌توانند با ما در ارتباط باشند.

youshadrinks@gmail.com

تماس تلفنی با یوشا

روش دیگر ارتباط با یوشا ، تماس تلفنی است. شما کاربران گرامی می‌توانید از طریق شماره تلفن هایی که در زیر قرار داده شده است با ما در ارتباط باشید. مشاوران برتر یوشا با صبوری به تمام سوالات شما پاسخ خواهند داد.

۶۳۲ ۲۲ ۳۲۱ ۰۱۳

۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹


مکاتبه پستی و مراجعه حضوری 

شما می‌توانید از طریق آدرس پستی زیر با ما مکاتبه نمایید. علاوه بر مکاتبه پستی، دفتر مرکزی وب سایت یوشا آماده دیدار حضوری با کاربران و بازدیدکنندگان محترم است. لازم به ذکر است مراجعین محترم قبل از مراجعه حضوری باید هماهنگی های لازم را از طریق تماس تلفنی با دفتر یوشا انجام دهند. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.

رشت- بلوار شهدای گمنام- کوچه شهید مسعود رضاپور- فروشگاه اینترنتی یوشا
کد پستی: ۱۹۹۷۳ ۴۱۵۹۸

فرم تماس با یوشا

فرم تماس با یوشا یکی دیگر از راه های ارتباط با یوشا برای خرید دمنوش نیوشا می‌باشد. شما کاربران و بازدیدکنندگان گرامی وب سایت یوشا می‌توانید هرگونه سوال، انتقاد و پیشنهاد خود را از طریق فرم زیر مطرح نمایید. مشاورین یوشا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.     

    لینک کوتاه