رایگان صاحب فروشگاه اینترنتی شوید کلیک کنید
تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

عجیب و خطرناکترین انواع رژیم لاغری

افزایش وزن و چاقی، معضل‌هایی است که اکثر افراد به آن مبتلا هستند و تمام قوای خود را به کار می‌گیرند تا لاغر شوند. از جراحی های لاغری گرفته تا داروهای شیمیایی و حتی از همه این موارد بدتر، گرفتن رژیم لاغری که بسیار خطرناک و غیراصولی است. رژیم لاغری باید صحیح و طبق نظر پزشک باشد که متاسفانه، خیلی از افراد این نکته را نادیده می‌گیرند و خودسرانه و بدون آگاهی رژیم لاغری را پیش خواهند گرفت.

آیا این افراد از عوارض این نوع رژیم‌ها با خبر هستند؟ یا تنها به کاهش وزن در سریع‌ترین زمان ممکن فکر می‌کنند؟ شاید بتوان گفت مورد دوم درست است. گاهی افراد آنقدر فریب تبلیغات ماهواره‌ای و اطرافیان خود را می‌خورند که به هیچ مسئله دیگری فکر نخواهند کرد. اگر شما هم به فکر رژیم گرفتن برای لاغری سریع هستید، پیشنهاد می‌کنیم فکر انواع رژیم لاغری خطرناک که غیرعلمی هم هستند را از خود دور کنید، و با یک رژیم صحیح استارت پروسه کاهش وزن را بزنید. حتی می‌توانید در کنار این رژیم از  دمنوش لاغری گیاهی که هیچ عوارضی ندارند استفاده کنید. در این مطلب قصد داریم تا چند نمونه از انواع رژیم لاغری وحشتناک را معرفی کنیم.

با ما تماس بگیرید ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹ یا ارسال پیام

یوشا درینکز همراه همیشگی یوشا دوستان

تیم متخصص و آموزش دیده یوشا درینکز با برخورداری از بزرگترین جامعه مشاوران یوشا در سراسر کشور آماده خدمتگزاری به شما مشتریان عزیز می باشد

رژیم لاغری حلقه به گوش!

یکی از غیرعلمی ترین و خطرناکترین رژیم‌هایی که برخی برای لاغر شدن استفاده می‌کنند، لاغری توسط حلقه در گوش است. به این معنا که یک حلقه را به کمک عمل جراحی در قسمت لاله گوش قرار می‌دهند. به اعتقاد خودشان یکی از تکنیک‌های طب سوزنی است و این کار، باعث کاهش اشتها و در نتیجه لاغری می‌شود. اما لازم به ذکر است که هیچ دلیل علمی برای این رژیم نیامده و علاوه بر اینکه رژیم حلقه به گوش لاغر نمی‌کند، بلکه بسیار خطرناک و حتی ممکن است منجربه عفونت شود.

رژیم لاغری خطرناک - لاغری - رژیم حلقه در گوش

رژیم غذایی لاغری با کرم کدو

شاید باور نکنید، اما یکی از رژیم های خطرناک باب در دنیا ، رژیم کرم کدو است. کرم‌هایی که می توانند سبب عفونت و بروز بیمارهای زیادی شوند. همان هایی که ما برای نابودی آنها بهداشت عمومی و فردی را رعایت می‌کنیم. افرادی که طرفدار این نوع رژیم غذایی هستند، اعتقاد دارند که با خوردن مداوم این کرم‌ها و تجمع آنها در معده، دیگر غذایی که مصرف می‌شود به بخش‌های دیگر نمی‌رسد و کرم های کدو آنها را مصرف می‌کنند. در نتیجه سبب کاهش کالری و همچنین لاغر شدن خواهد شد. بله درست است کرم کدو باعث کاهش وزن و لاغری می‌شود اما چگونه؟ با کمبود ویتامین، عفونت و  بروز بیماری های کشنده. در نتیجه نه تنها این رژیم سالم نیست بلکه کسانی که از رژیم غذایی کرم کدو استفاده می‌کنند باید منتظر مرگ و بیماری های خطرناک باشند.

رژیم غذایی خطرناک - رژیم لاغری عجیب - رژیم لاغری کرم

 

رژیم گلوله‌های پنبه‌ای

در این روش پنبه‌ها را به اندازه خیلی کوچک گلوله می‌کنند و سپس، آنها به مایعاتی مانند آب یا آبلیمو آغشته می‌شوند. در طول روز چند عدد از این گلوله‌ها باید بلعیده شود. زیرا ادعا شده که این گلوله‌های پنبه‌ای معده را پر کرده و از خوردن پیشگیری می‌کند. می‌توان به جرأت گفت، که این نوع رژیم غذایی لاغری بسیار خطرناک است. زیرا در پنبه مواد شیمیایی مانند سفید کننده وجود دارد. اما علاوه بر این، می تواند سبب انسداد دستگاه گوارش شود. به طور کل، خوردن هر اشیائی به غیر از خوراکی‌ها جهت کاهش وزن به هیچ وجه ایده خوب و صحیحی نیست.

لاغری با پنبه - رژیم لاغری خطرناک - رژیم لاغری وحشتناک

رژیم غذای میمون

این رژیم به این دلیل معروف است که تنها غذای موجود در این رژیم لاغری، موز خواهد بود. در این رژیم ، از صبح که بیدار می شوند ناشتا موز می خورند. برخی افراد با این رژیم توانسته‌اند که وزن کم کنند. اما پزشکان معتقدند که خوردن یک نوع میوه یا مواد غذایی، به هیچ وجه عاقلانه و سالم نیست. یکی از کسانی که این رژیم را پیش گرفته بود به نام اسکات، بعد از چند روز دچار مشکلات شدید شد.

 رژیم لاغری موز - لاغری با موز - ٰرژیم لاغری خطرناک

 

شلیک به سلامتی با رژیم سیگار

شاید باورش برایتان کمی سخت باشد، اما برخی از افراد معتقدند که با سیگار هم می توان به طرز قابل توجهی وزن کم کرد. آنها بر این باورند که، اگر به‌جای بیرون دادن دود سیگار آن را حبس کنید، سبب افزایش حرارت و سوزاندن چربی خواهد شد! این رژیم لاغری به طور وحشتناکی به جای اینکه وزن را به طور صحیح کم کند، سبب ذره ذره آب شدن افراد می‌شود.

رژیم سیگار - لاغری با سیگار - رژیم لاغری خطرناک

رژیم لاغری تغذیه با لوله بینی

یکی از روش‌هایی که برخی افراد برای لاغر شدن از آن استفاده می‌کنند تغذیه کردن با لوله بینی است. در واقع مواد غذایی که به طور معمول مایعات یا ماکارونی است را به کمک لوله بینی می خورند. به اعتقاد کسانی که از این رژیم به اصطلاح لاغری استفاده می کنند، کاهش وزن در سری‌ترین زمان ممکن اتفاق می‌افتد. اما می توان گفت این روش سبب سوءتغذیه و عوارض خطرناک بسیاری دیگری خواهد شد.


به جای گرفتن رژیم‌های خطرناک، یک رژیم اصولی و سالم  را با انواع  دمنوش نیوشا که کاملا گیاهی هستند شروع کنید.


با ما تماس بگیرید ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹ یا ارسال پیام

یوشا درینکز همراه همیشگی یوشا دوستان

تیم متخصص و آموزش دیده یوشا درینکز با برخورداری از بزرگترین جامعه مشاوران یوشا در سراسر کشور آماده خدمتگزاری به شما مشتریان عزیز می باشد

رژیم تلفیقی آب و خورشید

پیدایش این رژیم در هند بوده و امروزه خیلی از افراد در نقاط مختلف آن را به کار می‌برند. در این ٰرژیم لاغری افراد تنها در معرض نورخورشید قرار می‌گیرند و آب می‌نوشند. می‌توان گفت به گو‌نه‌ای روزه گرفتن است؛ با این تفاوت که هیچ افطاری ندارند تا غذایی بخورند. تنها با نوشیدن آب و نورخورشید روزهای خود را سپری می کنند. می توان گفت یکی از خطرناکترین رژیم هایی است که در دنیا باب شده. اگر ویتامین، پروتئین و مواد مغذی و معدنی به بدن انسان نرسد، مطمئن باشید که عوارض زیادی در راه است. کسانی که با این رژیم با کاهش وزن رو به رو شدند تنها به دلیل کاهش آب بدن بوده  و دلیل دیگری نخواهد داشت.

اگر این افراد به این رژیم ادامه ندهند و دوباره به عادات قبلی خود برگردند، وزن آنها بیش از قبل زیاد خواهد شد. بنابراین به‌جای اینکه به سمت این رژیم لاغری بروند، بهتر است تا یک رژیم سالم و بدون عوارض را شروع کنند تا با اضافه وزن شدید مواجه نشوند.

رژیم لاغری - لاغری با نور خورشید

رژیم لاغری غذای کودک

برخی از افراد مخصوصاً ستاره های هالیوودی طرفدار این رژیم لاغری هستند. در این رژیم فرد باید به مدت ۱۴ روز از غذای کودک استفاده کند. این رژیم لاغری هم مانند دیگر رژیم‌های غذایی موجود در این مطلب خطرناک است، زیرا فاقد فیبر بوده که برای گوارش بزرگسالان مشکلاتی را دربردارد. غذای کودک برای سیستم ایمنی بدن بزرگسالان مفید نیست، بلکه بزرگسالان باید تغذیه‌ای که در آن چربی، ویتامین به میزان کافی وجود دارد را استفاده کنند.

رژیم آدامس

در این رژیم افراد از صبح که از خواب بیدار می‌شوند شروع به جویدن آدامس می‌کنند. در طول روز آدامس می‌جوند و خود را در هنگام گرسنه شدن، با جویدن آدامس فریب می‌دهند. این افراد معتقدند که، با جویدن آدامس درهنگام گرسنگی، از نظر روانی سیر خواهند شد. اینم رژیم عوارض زیاد و خطرناکی دارد. با جویدن مداوم آدامس، اسیدهای معده ترشح و سبب نفخ معده می‌شود. همچنین علاوه بر معده،  فک و دندان‌ها آسیب می‌بینند.

رژیم آدامس - لاغری با آدامس - رژیم غذایی خطرناک

پزشکان معتقدند که این رژیم‌ها، حالت یویویی دارند و غیر متعادل هستند. فرد با گرفتن انواع رژیم لاغری فوق، که خیلی هم خطرناک است، از عادات و رفتار روزمره خود بیش از حد فاصله می‌گیرد. از این رو، عمر این رژیم‌ها کوتاه و فرد توانایی ادامه دادن آن را نخواهد داشت. بنابراین از ادامه آن سرباز می‌زند و دوباره به حالات قبلی خود ، البته خیلی شدیدتر از قبل برمی‌گردد. به این معنی‌که، امکان اینکه به وزن بیشتری نسبت به قبل از رژیم برسد اصلاً بعید نیست.

رژیم لاغری سالم بگیرید

اگر می‌خواهید لاغر شوید و در کنار این لاغر شدن به سلامت بدن شما هم لطمه‌ای وارد نشود، یک رژیم غذایی سالم بگیرید. این نوع رژیم ‌ها حاوی مواد مغذی لازم، آمینو اسید و اسیدهای چرب، مایعات، ویتامین‌هاست. همچنین کالری لازم و مورد نیاز بدن را فراهم می‌کند. شما می‌توانید برای بهبود سلامتی و رسیدن به یک اندام ایده‌آل، در کنار رژیم‌های سالم ورزش کنید و فعالیت‌های بدنی مناسبی داشته باشید.

با این کار علاوه بر لاغر شدن، از ابتلا به بیماری‌ها در امان هستید. نگران نباشید، یک رژیم سالم و اجرای آن، بسیار ساده و آسان‌تر از آن چیزی است که فکرش را می‌کنید. در رژیم سالم باید یکسری از مواد غذایی را در آن استفاده کرد.

با ما تماس بگیرید ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹ یا ارسال پیام

یوشا درینکز همراه همیشگی یوشا دوستان

تیم متخصص و آموزش دیده یوشا درینکز با برخورداری از بزرگترین جامعه مشاوران یوشا در سراسر کشور آماده خدمتگزاری به شما مشتریان عزیز می باشد

گروه‌های غذایی که در رژیم سالم جای دارند:

 • مواد غذایی نشاسته دار
 • گوشت، ماهی و تخم مرغ
 • شیر و انواع لبنیات
 • غذاهای حاوی شکر و چربی ( البته در حد مجاز)
 • میوه و سبزیجات

برای هم نسخه نپیچید

برای یکدیگر رژیم غذایی و کاهش وزن تجویز نکنید. برخی از افراد، تحت تأثیر تبلیغات ماهواره‌ای و شبکه‌های اجتماعی به صورت غیراصولی رژیم را شروع و طبق آنها پیش می‌روند. آیا شما از علمی بودن یا نبودن اطلاعاتی که ماهواره‌ها در اختیارتان قرار می‌دهند باخبرید؟ حتی برخی در کنار رژیم های خطرناک به سمت مصرف قرص‌های لاغری هم می‌روند. در حالی که از عوارض قرص‌های لاغری هیچ اطلاعی ندارند. برای کاهش وزن اصولی و استفاده از یک رژیم لاغری سالم، می‌بایست از پزشک و مشاور تغذیه کمک گرفت.

در کنار این رژیم غذایی سالم، به جای استفاده از قرص های لاغری خطرناک، می‌توانید از دمنوش مصرف کنید. دمنوش لاغری نیوشا کاملاً گیاهی و بدون اسانس است و ترکیبات گیاهی آن سبب چربی سوزی و کاهش وزن بدون هیچ عوارضی در مدت زمان کمی می‌شود. برای مشاوره دمنوش نیوشا می‌توانید از مشاوران یوشا ، از طریق شماره تماس زیر کمک بگیرید.

با ما تماس بگیرید ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹ یا ارسال پیام

یوشا درینکز همراه همیشگی یوشا دوستان

تیم متخصص و آموزش دیده یوشا درینکز با برخورداری از بزرگترین جامعه مشاوران یوشا در سراسر کشور آماده خدمتگزاری به شما مشتریان عزیز می باشد

لینک کوتاه
۴.۸/۵ ( ۱۷ نظر )

در باره نویسنده :

youshadrinks

۵ نظرات

 1. سحر ۱۳۹۷-۰۹-۲۰ در ۱:۴۶ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  وای چه رژیم هاییی دیگه

 2. مهین واحدی ۱۳۹۷-۰۹-۲۰ در ۲:۲۳ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  وقتی هدف از رژیم غذایی فقط لاغری به هر قیمت باشه همینه دیگه

 3. امیدی ۱۳۹۷-۰۹-۲۰ در ۸:۳۹ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  از همه بدتر رژیم کرم کدو هستش

 4. سینا ۱۳۹۷-۰۹-۲۱ در ۱:۴۹ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  آخه واقعا با خودشون چی فک میکنن

 5. شبنم ۱۳۹۷-۰۹-۲۲ در ۷:۳۹ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  واقعا لاغری به چه قیمتی؟؟؟

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود