تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

معجزه لاغری با نیروی ذهن

ذهن انسان بسیار قدرتمند و آگاه است. به‌طوری‌که به هر چیز کوچک یا بزرگی فکر کنید مطئمناً به مرور زمان به آن دست پیدا خواهید کرد. ولی مراقب باشید، چون از نظر بیولوژیکی ذهن یا مغز نسبت به محرک‌های منفی واکنش بیشتری نشان می‌دهد و آنها را خیلی زود جذب می‌کند. حال چگونه این مشکل را حل کنیم و آن را به محرک های مثبت سوق دهیم؟ نگران نباشید، این مشکل به آسانی و بسیار راحت  توسط ما کنترل و حل می‌شود . چگونه؟  کافیست روی افکار مثبت و ایده‌آل تمرکز کنیم و با خودباوری به آنچه خواهیم برسیم. به عنوان مثال، پروسه لاغر شدن را در نظر بگیرید. می‌توان به کمک شیوه  لاغری با نیروی ذهن  یا همان تلقین، روند کاهش وزن را تسریع بخشید. در این مطلب راجع به تصویر سازی ذهن و اثر آن بر لاغری ، همچنین لاغری با نیروی ذهن صحبت می‌کنیم.

همه افراد می‌توانند از قدرت ذهن خود استفاده کنند و به اهداف خود برسند. دستیابی به این قدرت هیچ محدودیتی ندارد، اگر اندکی برای آن وقت و ایمان به‌خرج دهید. تنها کافیست روزی نیم ساعت برای این کار زمان تنظیم کنید و ذهن خود را از افکار منفی پاک و بر روی اهداف و افکار مثبت تمرکز نمایید. اگر می خواهید لاغر شوید به این موضوع فکر و تمرکز کنید. ذهن نیمه هوشیار شما ، طبق نقشه و تصوری که شما دارید پیش می‌رود و بر اساس نقشه لاغر شدن عمل می کند. به این موضوع ایمان داشته باشید چون خیلی از افراد به کمک شیوه لاغری با نیروی ذهن جواب گرفته‌اند.

دکتر اورنیش، در پی تحقیقاتی در زمینه روش زندگی lifestyle  در کتابی با نام «بیشتر بخوریم و لاغر شویم» توصیه می کند هفته ای سه بار ورزش‌های مدیتیشن، یوگا و ماساژ انجام دهید. مدیتیشن غذای روح است و هر موقع روح و ذهن انسان سیر باشد، پرخوری جسمی صورت نمی‌گیرد. بنابراین به میزان زیادی از افزایش وزن پیشگیری می‌شود.

لاغری با مدیتیشن تفکر - لاغری با مدیتیشن تمرکز - لاغری با فکر

برای لاغری با نیروی ذهن کدام بهتر است؟ مدیتیشن تمرکز یا تفکر؟

مدیتیشن به دو نوع تمرکز و تفکری تقسیم بندی شده. برای لاغری با نیروی ذهن می‌توان از هر دو شیوه کمک گرفت. در شیوه تمرکز، فرد بر روی یک صدا، تنفس خود، آهنگ یا حرکاتی مانند یوگا تمرکز می کند و از این رو، خود را ریلکس و احساس خوبی خواهد داشت. اما در روش تفکر، فرد به افکار مثبت، آرامش ذهن، احساسات طبیعی فکر خواهد کرد و ذهن خود را از افکار منفی خالی می‌کند. برای لاغری با نیروی ذهن ، هر دو این شیوه‌ها کارآمد و نقش مؤثری دارند. در واقع می‌توان گفت، یکی از راه های لاغر شدن بدون دردسر و عوارض، مدیتیشن است.

لاغر شدن را یاد بگیرید

برای ذهن فرقی ندارد که افکار به نفع یا ضرر ماست. ذهن و مغز ، هر آنچه که ما به آن عادت داریم و به آن فکر می کنیم را پیش می گیرد. برخی از افراد را در اطرافمان می بینیم که اضافه وزن دارند و خیلی از راه های لاغر شدن را امتحان کرده اند. اما زمانی که سر صحبت آنها می نشینیم، می گویند که با اینکه این همه تلاش کردند یا به نتیجه دلخواهی نرسیدند یا کاهش وزن آنها موقتی بوده و بعد از چند وقت دوباره با افزایش وزن روبه‌رو شده‌اند. آیا می دانید مشکل از چیست؟ ذهن این افراد به چاق شدن عادت کرده و یاد گرفته که باید کارهایی را انجام دهد و تکرار کند، که نتیجه آن منجربه چاقی و اضافه وزن می‌شود. اما همین افراد می‌توانند به سادگی لاغری با نیروی ذهن را تجربه کنند.

کاهش وزن - لاغری با قدرت ذهن - لاغری با تلقین - لاغری با فکر

 لاغری با نیروی ذهن 

اگر شما هم جزء این افراد هستید به سادگی می‌توانید وزن کم کنید و به تناسب اندام برسید. تنها راه حل این است که لاغر شدن را یاد گرفته و آن را تکرار کنید. شما می‌توانید به همین سادگی که اضافه وزن پیدا کردید، لاغر شوید و لاغر بمانید. از ته قلب‌ و ذهن‌تان به خود ایمان داشته باشید و همیشه با خود بگویید در این مسیر برنده‌اید. می بینید که برای رسیدن به وزن ایده آل خود یکسری از کارها را انجام می‌دهید، و برخی دیگر از عادات و رفتار بد را فراموش خواهید کرد.

توصیه می‌کنیم روش لاغری با نیروی ذهن را امتحان و زندگی جدید را برای خود رقم بزنید.

لاغری با نیروی ذهن ناخودآگاه 

لاغری و کاهش وزن را به ذهن ناخودآگاه بسپارید. زیرا، زمانی که رژیم می‌گیرید و تصمیم دارید تا لاغر شوید، این کار را تنها خودتان انجام داده‌اید و سعی کردید تا رفتار غذایی‌تان را تغییر دهید. مثلاً خود را مجبور کردید تا غذای کمتری بخورید، یا مجبور شده‌اید در یک ساعت خاص غذا میل کنید و یا هر رفتار غذایی دیگر. که متأسفانه همه اینها، در نتیجه منجربه خستگی شما خواهد شد و بعد از یک مدتی از رژیم گرفتن دست می کشید.

لاغری با فکر - کاهش وزن - لاغری با تلقین

زمانی که  شیوه لاغری با نیروی ذهن را پیش می‌گیرید، فرمان‌ها یا فرمول های مغزی به صورت ناخودآگاه تغییر می‌کند و واکنش های غذایی هم عوض می‌شود. که در این صورت،  نتیجه  بهتری نمایان خواهد شد. کسانی که لاغری با نیروی ذهن را امتحان کردند، چندین کیلو از وزن‌شان کم شده و معتقدند،  که یک روش کامل برای مدیریت نه تنها وزن، بلکه سلامت بدن است. چندین روش لاغری با نیروی ذهن ناخودآگاه نظیر موسیقی درمانی، رنگ درمانی و رایحه درمانی وجود دارد.

باورهای مخرب درباره کاهش وزن

 • باور به اینکه، سرنوشت من با چاق بودن است و هیچ راه درمانی وجود ندارد.
 • کاهش وزن نیاز به ورزش زیاد و رژیم‌های سخت دارد و من از پس آنها بر نمی‌آیم.
 • ژن لاغری در من وجود ندارد.

برای شناختن طبع خود مقاله متفاوت ترین تست مزاج شناسی در طب سنتی را بخوانید.


اثر تصویر سازی ذهن در لاغری

جالب است بدانید که، بدن از طریق ذهن قابل کنترل است، فقط کافیست  هر آنچه می‌خواهید را تجسم کنید. به طور مثال، برای لاغر شدن باید در ذهن، خود را لاغر و با اندامی ایده آل در نظر بگیرید. به این روش تصویر سازی ذهن در لاغری گویند. جهت تصویر سازی یا تمرکز اکثراً، از روش شمارش اعداد استفاده می‌کنند. به عنوان مثال، از ۰ تا ۵۰ بشمارید. هر کدام از این اعداد را با یک شکل و یک رنگ متفاوت ببینید. زمانی که به عدد صفر رسیدید، فضایی را برای خود تصور کنید که دوست دارید همیشه در آنجا باشید. حال خود را در این فضای دلنشین، با همان اندامی که می‌پسندید ببینید. همان اندامی است که سالها آرزویش را داشتید. تصور کنید یک میز از غذاهای رنگارنگ رو به روی شما چیده شده، اما شما هیچ میلی به خوردن آن غذاها ندارید و زود سیر می‌شوید. یا حتی شاید هیچ کدامشان را نخورید!

کاهش وزن - تناسب اندام - لاغری با نیروی ذهن

کم کم از این تصور خارج و با افکاری مثبت به لاغر شدن خود کمک کنید. اگر این روش لاغری با نیروی ذهن را به درستی انجام دهید، شاید بتواند چیزی در حدود یک تا دو کیلو در هفته از وزن شما را کم کند. این تمرین تنها چند دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت. بنابراین از انجام دادن آن چشم پوشی نکنید. تصویر سازی ذهن در واقع نقشه‌ای است که ذهن ناخودآگاه ما طبق همان نقشه پیش می‌رود.

با ما تماس بگیرید ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹ یا ارسال پیام

یوشا درینکز همراه همیشگی یوشا دوستان

تیم متخصص و آموزش دیده یوشا درینکز با برخورداری از بزرگترین جامعه مشاوران یوشا در سراسر کشور آماده خدمتگزاری به شما مشتریان عزیز می باشد

روش ۳ ماه را فراموش نکنید

در کنار روش های دیگر مانند تجسم یا تصویر سازی، روش ۳ ماه را پیش بگیرید. به خودتان یک فرصت ۳ ماهه بدهید، فکر کنید که سالها این وضعیت نامطلوب را داشته‌اید و باید در این ۳ ماه آن طور که می‌خواهید خود را تغییر دهید. این روش، شیوه‌های دیگر را پایدار و قوی می‌کند.

لاغری با قدرت ذهن - لاغری با تلقین - لاغری با فکر

شما به رمز خوش اندامی رسیده‌اید

اگر شما به این مرحله از نتیجه رسیدید که لاغری با نیروی ذهن هم اتفاق می‌افتد، این نوید را به شما خواهیم داد که یک گام از بقیه جلوتر هستید. چون آنها هنوز به این مرحله از باور نرسیده‌اند که با ذهن و خودباوری می‌توان به هر کار بزرگ و کوچک دست یافت. شما با پیش گرفتن روشهای لاغری با نیروی ذهن ، به رمز خوش اندامی دست می‌یابید. دلایل مختلفی که سبب شده تا این چند سال به نتیجه‌ای نرسید را شناخته، حال عادات و رفتار خوب را جایگزین آنها می‌کنید. هرگز اعتماد به نفس خود را از دست ندهید، زیرا با داشتن اعتماد به نفس قوی، شانس مؤفقیت‌‌تان را چند برابر خواهید کرد.

لینک کوتاه
۴.۷/۵ ( ۵۶ نظر )
توسط |آبان ۱۳ام, ۱۳۹۷|مجله نیوشا|

در باره نویسنده :

youshadrinks

۱۷ نظرات

 1. آمنه ۱۳۹۷-۰۸-۱۳ در ۵:۳۹ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  روش خوبی برای لاغر شدنه. ممنون بابت مقاله خوبتون

 2. نازنین ۱۳۹۷-۰۸-۱۳ در ۸:۲۰ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  من که به اینجور چیزا اعتقاد ندارم

 3. محمدی ۱۳۹۷-۰۸-۱۴ در ۹:۱۴ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  تلقین و خودباوری همیشه جواب میده

 4. ستاره ۱۳۹۷-۰۸-۱۴ در ۱۱:۳۶ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  چقدر جالب. من که از همین امروز شروع میکنم.

 5. Sogand ۱۳۹۷-۰۸-۱۴ در ۸:۳۸ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  مدیتیشن خیلی خووووبه

 6. شریف ۱۳۹۷-۰۸-۱۵ در ۱:۳۷ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  خیلی ها با تقویت نیروی ذهن شون به موفقیت رسیدن

 7. سحر ۱۳۹۷-۰۸-۱۵ در ۹:۱۵ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  مشکل خیلی ها اینه که اعتماد به نفس کافی ندارن

 8. شهاب ۱۳۹۷-۰۸-۱۸ در ۹:۵۵ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  مگه با ذهنم میشه لاغر شد؟؟؟؟من که تا حالا نشنیده بودم

 9. سحر ۱۳۹۷-۰۸-۲۰ در ۹:۱۷ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  منم تلقین و قبول دارم. واقعا رو زندگی تاثیر داره

 10. zahra zahran
  zahra zahran ۱۳۹۷-۰۸-۲۰ در ۱:۲۴ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  چقدرررررررر جالب

 11. مریم ۱۳۹۷-۰۸-۲۱ در ۱۲:۲۶ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  مدیتیشن عالیه.

 12. Shahab ۱۳۹۷-۰۸-۲۲ در ۱۰:۲۷ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  خیلی ها به تلقین اعتقاد دارن

 13. سوگند ۱۳۹۷-۰۸-۲۳ در ۹:۵۰ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  چه موضوع جالبی تا حالا نشنیده بودم با ذهنم میشه به لاغری کمک کرد.

 14. زمانی فر ۱۳۹۷-۰۸-۲۷ در ۹:۳۸ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  عالی بود

 15. مهسا رضوی ۱۳۹۷-۰۹-۲۴ در ۱:۳۸ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  دقیقا همینطوره که نوشتید، روانشناسی تصویر ذهنی یا همون سایکو سایبرنتیک تاثیر و کاربرد زیادی در زمینه های مختلف از جمله لاغری و کاهش وزن داره

 16. شانیزاده ۱۳۹۸-۰۱-۲۵ در ۹:۴۲ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  با نیروی ذهن هر چیزی ممکنه حتی لاغری

 17. لاله ۱۳۹۸-۰۳-۲۲ در ۹:۲۲ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  عااااالی

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود