رایگان صاحب فروشگاه اینترنتی شوید کلیک کنید
تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

روز نوزدهم چالش ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش

در چالش روز هفدهم ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش شما را با ۲ گام مهم رسیدن به زندگی سالم آشناکردیم، امروز هم که روز نوزدهم چالش نیوشا نوش است، می خواهیم با ۲ گام دیگر که شما را به هدف یعنی سبک زندگی سالم آشنا کنیم تا راحت تر و با اطلاعاتی کامل تر تا آخرین روز چالش همراه ما باشید. امروز سعی کنید تمام عادت های غلط خود را دور بریزید. قطعاً همه افراد عادت های خوب و بدی دارند، اما امروز می خواهیم با هم کم کم عادت های بدی که ما را از هدفمان دور می کند را از زندگی حذف کنیم. طوری که تا کنون هیچ عادت بدی نداشته ایم.

عادت های بد خود را از بین ببرید

رژیم یویویی چیست؟

کاهش وزن به سلامتی شما کمک زیادی می کند. اما باید با سرعت مناسبی و در زمان مشخصی وزن خود را کم کنید. کاهش وزن در کم ترین زمان ممکن به بدن شما آسیب می رساند و از ویتامین هایی که باید به بدن شما برسد جلوگیری می‌کند. یهویی با ورزش و رژیم غذایی نامناسب، وزن خود را کم نکنید.

چالش بدون قند نیوشا نوش

خواب کافی داشته باشید

نداشتن خواب کافی باعث می شود افزایش وزن پیدا کنید. هر فرد بالغی باید ۷ تا ۹ ساعت خواب کافی داشته باشد. این کار به سلامتی و رسیدن به زندگی سالم کمک می کند. پس خواب مفید در شبانه روز را فراموش نکنید.

ترکِ الکل و سیگارِ خطرناک

همه ما می دانیم که الکل و سیگار برای سلامتی قلب و عروق بسیار خطرناک و مضر است. معمولاً افرادی که از سیگار یا الکل استفاده می کنند به آن معتاد می شوند و جهت ترک آن ها دچار مشکل خواهند شد. اما در چالش نیوشا نوش خیلی راحت می توانید این کار را انجام دهید. یک اراده قوی می خواهد. سعی کنید به آن فکر نکنید و خود را با چیزهای دیگر و تنقلات مفید و با خواص خوب سرگرم نمایید.

خواندن این مقاله هم مفید است  روز دوازدهم چالش 21 روز بدون قند نیوشا نوش

چالش بدون قند نیوشا نوش

رعایت بهداشت مهم ترین رکن جهت رسیدن به هدف

زمانی که احساس می کنید بر اثر فعالیت های روزانه کمی عرق کردید، تنبلی را کنار بگذارید و حتماً برای دوش گرفتن اقدام کنید. از دیگر موارد رعایت بهداشت جهت رسیدن به زندگی سالم، مسواک زدن منظم است. مسواک زدن را رفع خستکی در نظر بگیرید تا زمانی که حوصله ندارید با این کار احساس خوبی به شما دست بدهد و تمام میکروب های دهان از بین برود.

چالش نیوشا نوش شما را به هدف می رساند

این چالش یک فرصت است. فرصتی که به شما انگیزه می دهد تا با کارهای مفیدی مثل انجام تمرینات ورزشی، دوری از غذاهای قندی و پر کالری و همچنین طرز تیهه خوراکی های خوشمزه، خود را به زندگی سالم نزدیک تر کنید و از سلامتی خود که برای آن تلاش کردید محافظت کنید.

لینک کوتاه
۵/۵ ( ۳ نظر )

در باره نویسنده :

youshadrinks

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود