رایگان صاحب فروشگاه اینترنتی شوید کلیک کنید
تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

اخذ گواهینامه های معتبر بین المللی تولید توسط نیوشا

سازمان بین المللی استاندارد که به اختصار ایزو خوانده می‌شود سازمانی است که کار آن تدوین و انتشار استانداردهای بین المللی است. ISO بزرگترین سازمان بین المللی استاندارد در دنیاست. سازمان ایزو شبکه گسترده ای را تشکیل داده است که اعضای آن، نهادهای ملی مسئول حوزه استاندارد در ۱۶۲ کشور مختلف جهان هستند.

گواهی استاندارد ISO 9001 چیست؟

استاندارد ایزو ۹۰۰۱ را استاندارد سیستم مدیریت کیفیت می نامند، بدین معنی که این استاندارد به دنبال ایجاد سیستمی است که کیفیت را در سراسر سازمان مدیریت کند.

معنای مدیریت، برنامه ریزی، کنترل، هدایت و نظارت است و در ایزو ۹۰۰۱ قرار است این اقدام ها با رویکرد کیفیت انجام شود. هدف استاندارد ایزو ۹۰۰۱ این است که سازمانی که این استاندارد را پیاده سازی و اجرا می کند متعهد شود محصولی تولید کند که ثبات کیفیت داشته باشد. یعنی اگر محصول درجه ۲ تولید می شود، این محصول به درجه ۳ تنزل نداشته باشد.

تعریف گواهی ISO 22000 

استاندارد ISO 22000، استاندارد سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی نام دارد و برای سازمان هایی است که در زنجیره مواد غذایی فعالیت دارند. زنجیره مواد غذایی شامل شرکت هایی است که به هر نحوی در موضوع خوراک فعالیت می کنند. به عنوان مثال کشاورزی، حمل و نقل مواد غذایی، تولید مواد غذایی، بسته بندی مرتبط با مواد غذایی، رستوران ها و هر شرکت دیگری که در زمینه مواد غذایی کار می کند.

استاندارد ایزو ۲۲۰۰۰ الزاماتی را برای سازمان‌ها ایجاد می کند تا تضمین نماید محصول غذایی ارائه شده عاری از  سه نوع آلودگی میکروبی، شیمیایی و فیزیکی باشد.

گواهی HACCP چیست؟ 

HACCP مخفف عبارت (Hazard Analysis, Critical Control Point) به معنی تجزیه و تحلیل خطر و شناسایی نقاط کنترل بحرانی می باشد. این استاندارد هم برای تمام زنجیره مواد غذایی کاربرد دارد و یکی از الزامات و زیرمجموعه های استاندرادISO 22000 است. HACCP  به دنبال شناسایی نقاط بحرانی بوده و با روش های کنترلی به دنبال این است که مواد غذایی نهایی عاری از هر گونه خطری باشند.

خواندن این مقاله هم مفید است  خرید حضوری چای و دمنوش نیوشا

گواهی نامه های بین المللی نیوشا

شرکت بزرگ نیوشا با افتخار به اطلاع فروشندگان و مصرف کنندگان عزیز می‌رساند که با تلاش فراوان در جهت بهبود کیفیت تولید و رعایت استانداردهای بین المللی، موفق به دریافت هر سه استاندارد یعنی استاندارد مدیریت کیفیت (ISO 9001:2015)، استاندارد سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی(ISO 22000:2005) و استاندارد (HACCP)  شده است. این گواهینامه ها توسط شرکت NORD TÜV آلمان که مرجع معتبر و شناخته شده ای برای ارزیابی و صدور گواهینامه های بین المللی است صادر شد.

دمنوش نیوشا-نیوشانوش-مجوز نیوشا

گواهینامه های بین المللی نیوشا

گواهینامه های اخذ شده توسط شرکت نیوشاداریان، توسط مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران (NACI) و DAkkS آلمان در سطح بین المللی اعتباردهی شده است. لازم به ذکر است اعتبار تمامی گواهینامه های کسب شده از سایت های این مراجع قابل پیگیری می‌باشد.
اعتبارسنجی گواهینامه های فوق توسط کارشناسان دارای تأیید صلاحیت از سوی سازمان غذا و دارو نیز انجام شده‌ است و از این پس، نشان های مربوطه بر روی بسته های محصولات نیوشا درج خواهد گردید.

ضمن تبریک این موفقیت به همه نیوشایی های عزیز و گرامی، امیدواریم با کسب این گواهینامه های بین المللی همه با هم و در کنار هم مصمم تر از پیش به سمت فتح بازارهای بین المللی حرکت کنیم.

 

لینک کوتاه
۴.۶/۵ ( ۸ نظر )
توسط |مهر ۲۹ام, ۱۳۹۷|اخبار نیوشانوش|

در باره نویسنده :

youshadrinks

يك ديدگاه

  1. سودابه خجسته ۱۳۹۷-۱۰-۲۸ در ۱۰:۳۷ قبل از ظهر - پاسخ دادن

    تا جایی که من میدونم شرکت نیوشا مجوزهای دیگه ای هم برای تولید دمنوش نیوشا داره. کاش اونها رو هم میذاشتید

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود