رایگان صاحب فروشگاه اینترنتی شوید کلیک کنید
تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

روز شانزدهم چالش ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش

همان طور که در چالش روز پانزدهم نیوشا نوش به شما قول داده بودیم می خواهیم روش تهیه ژله رژیمی را آموزش دهیم تا هرزمان که هوس خوردن ژله داشته اید به راحتی بتوانید با این روشِ مصرف آسان، آن را تهیه کنید. این کار برای شما که تا امروز با یک اراده قوی با ما همراه بودید اصلاً سخت نیست. پس بعد از خواندن این مقاله از جای خود بلند شوید و در کم ترین زمان ممکن ژله طبیعی و بدون قند را که خودتان آماده کرده اید نوش جان کنید.

در چالش دیروز با روش تهیه ژلاتین آشنا شدید و اکنون می توانید حتی ژلاتین هم به صورت طبیعی آماده و با مواد ژله خود که در ادامه به آن اشاره می کنیم مخلوط کنید. اما آیا ژله که پر از مواد قندی است می توان رژیمی درست کرد؟

چالش بدون قند نیوشا نوش

ژله بدون قند و طبیعی بخورید

جهت تهیه ژله، لازم نیست از پودر ژله که دارای اسانس و مواد قندی ست استفاده کنید، چرا که ما اینجا برای شما یک پیشنهاد بهتر داریم. چرا از میوه های طبیعی و بدون شکر استفاده نمی کنید؟! برای اینکه از تمام میوه های طبیعی و بدون قند مطلع شوید می توانید به چالش روز هشتم مراجعه کنید و میوه مورد علاقه خود را انتخاب و تهیه کنید تا در تهیه ژله رژیمی شما استفاده شود.

شهد میوه های طبیعی در ژله رژیمی

امروز می خواهیم به جای قند و شکر مضر از شهد یا شربت میوه های طبیعی استفاده کنیم تا شما یک ژله رژیمی و خوشمزه نوش جان کنید. بعد از این که میوه خود را انتخاب و خریداری کردید، شهد یا مربای همان میوه، به عنوان مثال شیره میوه پرتقال را جدا کرده و با آب مخلوط کنید تا طعم آن به شیرینی مورد دلخواه شما برسد. حالا به همان روشی که در چالش دیروز گفته شد؛ با جوشاندن استخوان قلم گاو، ژلاتین خود را تهیه و با شیره میوه مورد نظر مخلوط کنید.

خواندن این مقاله هم مفید است  چالش روز ششم 21 روز بدون قند نیوشا نوش

سپس به ازای هر لیوان یا پیمانه شربت، ۱ قاشق غذاخوری ژلاتین به شربت اضافه کنید. اکنون کمی حرارت دهید، البته حرارت را تا زمانی که تمام ذرات ژلاتین حل شود باید ادامه دهید. ژله را داخل قالب مورد علاقه خود بریزید و در یخچال قرار دهید. بعد از چند ساعت ژله رژیمی شما آماده مصرف است. می توانید به عنوان دِسِر یا تنقلات آن را بخورید.

چالش نیوشا نوش

پس همین الان هم می توانید ژله مورد دلخواه و یا یک میوه طبیعی و بدون قند درست کنید و یک روز دیگر از چالش بدون قند نیوشا نوش را پشت سر بگذارید و با اراده قوی خود به زندگی سالم نزدیک تر شوید.

لینک کوتاه
۵/۵ ( ۱ نظر )

در باره نویسنده :

youshadrinks

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود