رایگان صاحب فروشگاه اینترنتی شوید کلیک کنید
تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

دمنوش نیوشا را بهتر بشناسید

دمنوش نیوشا دارای تنوع زیادی از دمنوش های گیاهی و میوه ای است و می‌تواند به‌عنوان جایگزین چای سیاه معمولی که مصرف زیاد آن منجر به فقر آهن می‌شود مورد استفاده قرار گیرد. اکنون این سؤال ممکن است برایتان پیش بیاید که چگونه یک دمنوش مرغوب و باکیفیت را انتخاب کنیم و یا اینکه ایا نداشتن رنگ و عطر نشان دهنده کیفیت پایین یک محصول است؟ آیا تأثیر دمنوش های گیاهی بر لاغری حقیقت دارد یا شایعه‌ای تبلیغاتی است؟ در ادامه مقاله پاسخ تمام سؤال هایتان را دریافت خواهید کرد.

با دمنوش های گیاهی بیشتر آشنا شوید

دمنوش های گیاهی نوشیدنی طبیعی،  تهیه شده از اجزای مختلف گیاهان دارویی است که از گذشته تا به امروز قابل‌توجه افراد بوده، دمنوش ها در ایران بنا به عوامل مختلف از قبیل تنوع فراوان آن، بسیار مورد استقبال قرارگرفته‌اند. تاریخچه دم نوش‌ها به گونه‌ای با گیاهان دارویی مرتبط است، اما مصرف بیش‌ازاندازه برخی از این گیاهان نیز می‌تواند ناخواسته خطرات جدی‌ای را به وجود آورد. برای نمونه مصرف گل‌گاوزبان ایرانی برای افراد دارای فشارخون بالا مخاطره انگیز بوده و بهتر است این افراد دمنوش گل‌گاوزبان را مصرف نکنند.
دمنوش نیوشا - دمنوش لاغری نیوشا

دمنوش ها به صورت ترکیب یک یا چند گیاه با اضافه شدن به آب جوش مصرف می‌شوند که جهت آشنایی بیشتر با روش آماده کردن دمنوش های نیوشا، می‌توانید به راهنمای مصرف دمنوش نیوشا مراجعه کنید تا با اطلاعاتی کامل‌تر دمنوش مورد نظر خود را آماده و مصرف نمایید. دمنوش های حاوی چند گیاه را دمنوش گیاهی ترکیبی می‌نامند که به‌منظور دستیابی به هدف خاصی تهیه و آماده مصرف می‌شوند.

آیا ترکیب چندین نوع گیاه اثرات منفی را متحمل می‌شود یا خیر؟ 

ترکیب چند نوع گیاه برای تولید یک دمنوش گیاهی ترکیبی می‌تواند اثرات آرامش بخشی را برای افراد تقویت کرده و گاهاً از عوارض جانبی گیاهان بکاهد. اما انجام این کار یعنی ترکیب گیاهان برای تولید و عرضه دمنوش، بدون آگاهی می‌تواند عوارض خطرناکی را به وجود آورد. اما دمنوش های ترکیبی به‌صورت سنتی که دارای مجوز بهداشت‌اند، با نظارت مسئولان، کارشناسان و مشاوران زیادی همراه بوده و قابل‌اعتماد است.

دمنوش ها در بازار به دو صورت فله‌ای یا کیسه‌ای وجود دارند. دمنوش های کیسه‌ای، به دلیل اینکه حاوی گیاه پودر شده هستند، رنگ و عطرشان زودتر خارج می‌شود اما بهتر است به مدت ۱۰ دقیقه در آب جوش بماند تا خوب دم بکشد. اما دمنوش هایی که به‌صورت فله‌ای تهیه می‌شوند باید مدت‌زمان ۱۵ تا ۲۰ دقیقه در آب جوش قرار گیرند تا بعد از آن بتوانید دمنوش خود را بنوشید. البته با توجه به سلیقه و مزاج شما ازلحاظ رنگ و غلظت، این زمان‌های تعیین‌شده می‌تواند کمی متغیر در نظر گرفته شود.

 چند نکته مهم جهت خرید یک دمنوش گیاهی مناسب

 • محصول خریداری شده را از محل معتبر و یا با نام تجاری شناخته شده خریداری نمایید .
 • حتما به تاریخ انقضای پشت بسته بندی توجه کنید .

سعی کنید دمنوش ها را تازه مصرف کنید تا از خواص انتوسیانین (Anthocyanin)، انتی اکسیدانی (Antioxidants) و فلاونوییدی (  Flavonoid) بهره مند شوید. به دلیل اکسیژن موجود در هوا و ترکیب آن با فرمول این ترکیبات تغییر می‌کند. دمنوش ها اگر یک ساعت در معرض هوا قرار گیرند، تاثیرات مفید خود را از دست می‌دهد .

بهتر است برای دم کردن و نوشیدن چای یا دمنوش از ظروف چینی همانند قوری ها یا فنجان های چینی استفاده کنید .

آب جوش را به این روش تهیه کنید

 1. آب سرد در سماور بریزید. حتماً برایتان پیش آمده که بر سطح چای درون استکان یا فنجان خود، لکه‌هایی مثل اثرات چربی ببینید. این لکه‌ها نشان‌ دهنده این است که از آب گرم و یا حتی آب داغ در سماور یا کتری استفاده شده است. استفاده از آب گرم برای زودجوش آمدن سماور یا کتری علاوه بر کاهش کیفیت و طعم، به شکل و ظاهر چای نیز لطمه می‌زند.

 2. آب سماور یا کتری را در هر بار استفاده عوض کنید. آبی که به مدت طولانی یا چند بار جوشیده شود، طعم و خاصیت چای را کاهش می‌دهد. چون میزان اکسیژن آب بر کیفیت دم‌کرده چای اثرگذار است؛ بنابراین با آب بیش از یک مرتبه جوشیده چای دم نگذارید.

تفاوت اصلی دمنوش با جوشانده و چای

تفاوت دمنوش با چای در وجود گیاهی به نام کاملیا سیننسیس (Camilla Sinensis) بوده که دمنوش ها فاقد این گیاه هستند و به‌جای آن از برگ، گل و قسمت‌هایی از گیاهان به‌خصوص دیگری تشکیل شده است. تفاوت دمنوش ها با جوشانده در نوع اماده سازی آن است. در جوشانده، قسمت‌هایی از گیاه که محکم‌تر است و یا نیاز دارد که با جوشیدن در آب خواص اصلی آن خارج شود، با آب گرم مستقیماً می‌جوشانند و این امر موجب خارج کردن مواد بیشتری از گیاه می‌شود که خطرناک هم است. اما در دمنوش، گیاه را کوبیده و در آب جوشیده به مدت چند دقیقه قرار می‌دهند و سپس صاف می‌کنند. نوشیدنی حاصل، دمنوشی گیاهی خواهد بود.

دمنوش نیوشا - دمنوش لاغری نیوشا

انواع جوشانده ها که بیشتر مورد استقبال افراد قرار گرفته و خواص درمانی دارند

 • گیاه اراقیطون که تنظیم قندخون و تصفیه خون را بر عهده دارد.
 • گیاه بابونه که به‌صورت جوشانده جهت تسکین علائم سرماخوردگی و ارامش و تمدد اعصاب مصرف می‌کنند.
 • جوشانده زنجبیل بیشتر برای رفع حالت تهوع و ارتقای عملکرد سیستم گردش خون مصرف می شود.
 • جوشانده رزماری برای تسکین درد مفاصل و سردرد مورد استفاده قرار می‌گیرد .
 • جوشانده رازیانه در درمان گلودرد و افزایش اشتها نقش بسزایی دارد .

همچنین بسیاری دیگر از جوشانده ها که خاصیتی درمانی دارند و از کشور مثل چین همچنان به عنوان یک داروی شفابخش و درمان کننده استفاده می‌شود .

تاثیر دمنوش گیاهی بر بدن و اعصاب 

ابتدا تأثیر دمنوش های گیاهی را بر بدن بررسی می‌کنیم. متخصصان بر این عقیده‌اند که استفاده از مواد گیاهی نسبت به مواد شیمیایی در تسکین بسیاری از بیماری‌ها مؤثرتر است. تعداد بی‌شماری از درمانگران طب سنتی ایران، نوشیدنی‌های گیاهی مانند دمنوش چای گیاهی را برای پیشگیری از بیماری‌ها توصیه می‌کنند. امروزه، هر نوع دمنوش و چای گیاهی باب میل افراد به‌راحتی قابل دسترس و استفاده است.

چند نمونه دمنوش برای درمان و پیشگیری از ابتلا به بیماری های مختلف

نوشیدن دمنوش چای گشنیز در فصول سرد برای درمان حساسیت و پیشگیری از ابتلا به سرماخوردگی بسیار مؤثر است.

دمنوش چای پوست به که یکی از مقوی‌ترین چای‌های گیاهی محسوب می‌شود جهت آرامش اعصاب و تسکین سرفه‌های خشک مورداستفاده قرار می‌گیرد.

دمنوش بیدمشک که یک دمنوش توصیه شده توسط طبیب‌های سنتی است، با نوشیدن تمام جوش‌ها و حرارت درونی بدن از بین می‌رود.

دمنوش چای ترش برای درمان ناراحتی‌های قلبی و تسکین تپش قلب و فشارخون بالا مفید است. همچنین این دمنوش برای افراد گرم‌مزاج بسیار توصیه می‌شود. جهت شناسایی طبع خود می‌توانید روی این لینک کلیک کنید.

دمنوش نعناع برای افرادی که دچار ضعف بدنی می‌شوند بسیار مناسب است و البته نوشیدن آن به همراه یک قاشق غذاخوری عسل توصیه می‌شود. به طور کلی بهتر است دمنوش ها با مواد قندی یا پر کالری مصرف نشوند و در صورت لزوم با کمی عسل، خشکبار مانند انجیر یا خرما خشک مورد استفاده قرار بگیرد.

دمنوش نیوشا - دمنوش لاغری نیوشا

اکنون تاثیر دمنوش ها بر اعصاب را بررسی خواهیم کرد

استرس، اضطراب و نگرانی مسائلی معمول در زندگی امروزی است که با راه‌حل مختلف می‌توان این مشکل را کنترل کرد. ازجمله راه‌حل مورد بحث متخصصان علم طب سنتی استفاده از دمنوش ها و داروهای گیاهی است که مواد شیمیایی ندارد و کاملاً گیاهی و هیچ‌گونه مواد افزودنی در آن به‌کار نرفته. داروهای ارامبخش هرکدام می‌تواند عوارض جانبی خطرناکی را متحمل شود اما استفاده از دمنوش، این نگرانی را از بین می‌برد.

آشنایی با دمنوش های گیاهی مناسب برای ارامش اعصاب و روان

میوه گل نسترن غنی از ویتامین ث و مناسب جهت پیشگیری از سرماخوردگی که مسبب ارامش اعصاب و روان است.

چای به‌لیمو که طبیعتی گرم دارد و در زمان بی‌خوابی، میگرن، اضطراب، سردرد، آسم و بسیاری دیگر از دردها مؤثر است. این چای می‌تواند در ردیف تقویت کننده‌های حافظه نیز قرار گیرد. (مصرف این چای برای زنان باردار ممنوع است.)

دمنوش هل جهت ارامش اعصاب و روان و تقویت هوش و افزایش قدرت جنسی مفید است. در صورت بروز هرگونه از این مشکلات می‌توانید از آن استفاده کنید.

چای زعفران شادی‌بخش و خنده‌آور و محرک قوای مغزی است.

دمنوش دارچین در تنظیم قندخون مفید، ضدالتهاب و افزایش دهنده انرژی و آرامش دهنده اعصاب و روان است.

دمنوش بهارنارنج از پرطرفدارترین چای‌های گیاهی برای درمان افسردگی است و نوعی خواب‌آور محسوب می‌شود.

چگونه یک دمنوش باکیفیت را تشخیص دهیم؟

از آنجا که برای تهیه دمنوش های کیسه ای، گیاه را به صورت پودر شده مورد استفاده قرار می‌دهند، کیفیت گیاه می‌تواند به مراتب کاهش یابد. اما اگر محصول مورد مصرف معتبر و دارای مهر استاندارد و پروانه بهداشت باشد، دیگر نیازی به نگرانی نیست. اغلب دمنوش های کیسه ای، رنگ ملایمی و عطری طبیعی دارند. در میان دمنوش های مصرفی اگر با دمنوشی مواجه شدید که رنگی قوی و عطری تند و غیرطبیعی دارد به سالم بودن ان شک کنید.

اگر سوالی در ذهن شما مطرح می شود حتما از کارشناسان با تجربه وب سایت یوشا بپرسید تا به تمام سوالات شما پاسخ داده شود. برای این کار می توانید با شماره ای که در اختیار شما قرار می گیرد تماس بگیرید.

خواندن این مقاله هم مفید است  با دمنوش عشق به یکدیگر عشق بورزید

سوالات خود را از مشاوران دمنوش نیوشا بپرسید

می توانید با این شماره تماس بگیرید : ۰۹۱۹۸۸۰۲۵۳۵

 

چرا بعضی از دمنوش ها فاقد رنگ و عطر هستند؟

وجود رنگ و اسانس ضعیف در برخی دمنوش ها مستلزم آن است که، زمان دم کشیدن را افزایش دهید. در دم نوش های کیسه‌ای چون گیاه به‌صورت پودر شده استفاده می‌شود، باید ۵ تا ۱۰ دقیقه به آن زمان دهید تا دم بکشد و همچنین گیاهانی که به‌صورت برگ، ساقه، ریشه هستند به ۲۰ دقیقه زمان جهت دم کشیدن نیاز دارند. اما اگر این زمان طی شد و همچنان خبری از عطر و رنگ نبود باید به تقلبی بودن محصول خود شک کنید.

از برند معتبر یوشا چه می دانید

برند تجاری یوشا به‌عنوان بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی در زمینه محصولات نیوشا در ایران است که نه تنها امکان خرید اینترنتی محصولات نیوشا را برای شما فراهم می‌کند، بلکه با مشاوره قبل از خرید سبب از بین رفتن ابهامات احتمالی خواهد بود.

محصولات نیوشا در قالب چند دسته عرضه می‌شود که در زیر با آن ها آشنا خواهید شد.

 • چای مخلوط
 • دمنوش گیاهی طبیعی
 • پودر قهوه و شکلات فوری
 • بهترین و مرغوب ترین چای سیاه

علاوه بر محصولاتی که ذکر شد یوشا پک‌های قابل‌توجهی را آماده ارائه به مشتریانش دارد که هرکدام از این پک‌ها حاوی دمنوش های ترکیبی است که خود از دمنوش های مختلف تشکیل شده است. مشاوران متخصص یوشا با توجه به مشاوره‌ای که به افراد می‌دهند و با توجه به نیاز انها، پک‌های موردنیاز آن‌ها را انتخاب و در اختیارشان قرار می‌دهند. همچنین با ایجاد گروه تلگرام نیوشا و کانال تلگرام نیوشا که جهت رفاه بیشتر مشتریان آماده شده، می توانید همه سوال های خود را از مشاوران دمنوش نیوشا بپرسید و بهترین را شما انتخاب کنید.


بارزترین دمنوش نیوشا که به صورت پک نیز ارائه می‌شود دمنوش لاغری است که می‌توانیم به جرات ان را معجزه ای در عرصه  ارائه دم نوش ها بدانیم.

ویژگی برتر محصولات تولیدی شرکت یوشا 

دستیابی به‌سلامت جسم و روح، آرامش اعصاب، مزایای درمانی همچون کاهش فشارخون، درمان دیابت و قند خون و دیگر موارد درمانی است. ترکیب صحیح محصولات گیاهی مناسب هر فرد از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این محصولات است که جهت استفاده راحت و آسان توسط بازاریابان این شرکت عرضه و یا به‌صورت فروش مستقیم در اختیار علاقه‌مندان به این محصولات قرار خواهد گرفت.

دمنوش نیوشا - دمنوش لاغری نیوشا

فواید و خواص دمنوش نیوشا

با در نظر گرفتن نیاز مشتری و کمک به حل مشکل آن‌ها، این محصولات در میان افراد بسیاری مورداستفاده قرار گرفته که با استقبال زیادی همراه است. همان‌گونه که اشاره شد، دمنوش گیاهی برای سلامتی اشخاص بسیار مفید بوده و گزینه‌ی خوبی برای درمان اکثر بیماری‌ها است. چند مورد از خواص بی‌شمار دمنوش های نیوشا که آن‌ها نسبت به سایر محصولات، متفاوت و خاص می‌سازد در ادامه مقاله برای شما آورده شده است.

 • دارای ویتامین های A ,B ,C ,K
 • درمان ارتروز و پوسیدگی استخوان
 • بهبود سیستم گوارشی
 • درمان کم خونی
 • ساخت کلاژن مورد نیاز بدن
 • جلوگیری از افتادگی پوست
 • تنظیم قند خون
 • دیگر موارد که در سایت یوشا قابل مشاهده است.

چرا همیشه دمنوش نیوشا؟!

مصرف دمنوش های گیاهی نیوشا در حد اعتدال می‌تواند موجبات سلامتی بدن را فراهم آورد. علتی که دمنوش نیوشا را نسبت به چای و قهوه متمایز می‌سازد، نبود کافئین در این نوشیدنی است و احتمال اعتیاد به این دمنوش ها غیر ممکن است.

کمک به لاغری زود هنگام با پکیج لاغری نیوشا

فروشگاه اینترنتی یوشا باهدف تولید نوشیدنی‌های گیاهی اقدام به تولید پکیج‌های لاغری کرده است که شامل نوشیدنی‌های صد در صد گیاهی بوده و سلامتی بدن را تضمین می‌کند. تولیدات شرکت نیوشا تحت نظر سازمان وزارت غذا و دارو است که با توجه به سیستم بدنی و ذائقه هر فرد ارائه می‌گردد.

معجزه نیوشا را در پک های لاغری یوشا احساس خواهید کرد 

دمنوش های گیاهی نیوشا در جهت تأمین نیازهای مشتریان و دستیابی به اندام دلخواه، در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد. افراد در کنار رژیم و ورزش شاهد لاغری بدون بازگشت در فرد خواهند بود. این عمل با نوشیدن چند وعده دمنوش نیوشا در طول روز و با سوزاندن تعداد بی‌شماری کالری‌های بدن رخ خواهد داد.

اگر دمنوش های نیوشا را پس از صرف غذا میل کنید، هضم غذایتان راحت‌تر می‌شود. مدت‌ زمانی که از دمنوش ها میل می‌کنید امکان خطر ابتلا به بیماری‌های خطرناکی از قبیل سرطان و ناراحتی‌های مضمن به حداقل خواهد رسید.

یکی از بزرگترین خواص دمنوش گیاهی نیوشا چربی سوزی آن است. ازجمله دمنوش های مؤثر در درمان چاقی دمنوش چای سبز و چای اولانگ است. با مصرف این دمنوش ها حرارت بدن بالا رفته و چربی‌های اضافی بدن تجزیه گردیده و تأثیر بسزایی در کاهش وزن خواهد داشت و از تجمع چربی‌ها جلوگیری می‌کند.

دمنوش نیوشا - دمنوش لاغری نیوشا

یک نکته مهم!

علت شاخصی که باعث می‌شود زنان باردار هم بتوانند از این دمنوش ها استفاده کنند، بهره بردن از خواص دارویی این گیاهان است. مهم‌ترین مزیت برای آن‌ها، آرامش بخشی بودن و محرک بودن آنهاست. لازم به ذکر است که مصرف دمنوش نعنا و زنجبیل در دوران بارداری مانع از بروز مشکلات هضم و تهوع صبحگاهی می‌شود. اما قبل از مصرف دمنوش بومادران و یا برگ گزنه و ماهوانگ بهتر است با مشاور و یا پزشک موردنظر مشورت کرد.

انواع محصولات یوشا شامل پکیج ویژه

 • انواع دمنوش ها
 • دمنوش مخلوط چای سبز
 • دمنوش مخلوط چای سیاه
 • پودر قهوه و شکلات فوری
 • چای سیاه خالص

نابودی چاقی با دمنوش لاغری نیوشا

امروزه افزایش وزن ازجمله مشکلات شایعی است که درمان آن می‌تواند زمان و هزینه بسیاری را صرف کند. اما درمان این مشکل با راه‌حل ساده‌تر به‌راحتی برطرف خواهد شد. استفاده از دمنوش ها و محصولات گیاهی برای لاغری می‌تواند یکی از راه‌حل مؤثر و کارامد باشد که باید با دقت انجام گیرد.

استفاده از دمنوش معتبر که بتواند شما را در کاهش وزن کمک کند امر بسیار مهمی است. شرکت یوشا با هدف تولید محصولات کارآمد اقدام به تولید دمنوش های لاغری و چربی سوز کرده است. دمنوش های لاغری این شرکت با تکیه‌بر خواص گیاهان دارویی، مواد قندی و چربی بدن را می‌سوزاند و به افزایش متابولیسم بدن کمک می‌کند.
این پک شامل حداقل ۵ نوع دمنوش لاغری است و برای افرادی که به دنبال کاهش وزن و لاغری هستند پیشنهاد می شود. گیاهان به کار برده شده در این دمنوش ها با برخورداری از اثرات دارویی و دارا بودن میوه های مفید استوایی موارد نامطلوب در بدن را بهبود داده و منجر به کاهش وزن در مدت کوتاهی می‌شود. پک های لاغری نیوشا به فرایند کاهش اشتها و افزایش سوخت و ساز بدن کمک کرده و باعث رفع سلولیت در بدن می‌شود و در بهبود طبع بدن و اصلاح عملکرد سیستم گوارشی نقش زیادی دارد .

دمنوش های لاغری نیوشا شامل پک به صورت ۴۰ روزه، ۶۰ روزه، ۸۰ روزه و ۱۲۰ روزه ارائه شده است. این پک ها مطابق با سیستم بدنی هر فرد و با کمک مشاوران دمنوش نیوشا در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

موارد منع مصرف دمنوش لاغری نیوشا

بعضی از دمنوش ها، برای زنان باردار ممنوع است و اثر قرص‌های جلوگیری از بارداری را از بین می‌برد و همچنین به افرادی که مشکل هورمونی دارند یا مشکلات تیروئید و یبوست دارند توصیه نمی‌شود. داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین با چای سبز موجود در میان پک لاغری تداخل دارویی دارد. دمنوش های گیاهی لاغری نیوشا هیچ چگونه عوارض کبدی یا کلیوی را به دنبال نخواهد داشت.

دمنوش های لاغری نیوشا با استفاده از تکنیک‌های اشتها، افزایش متابولیسم و سوخت‌وساز و کاهش ریزه‌خواری بین وعده غذایی و چربی سوزی شکم و پهلو موجب کاهش وزن و درنتیجه لاغری می‌شود.

مزیت و خواص کلی پک لاغری یوشا

 • بدون عوارض جانبی
 • عدم بازگشت وزن بعد از اتمام دوره
 • عدم افتادگی و شل شدگی پوست
 • ایجاد ارامش و رفع استرس
 • بهره مندی از خواص بالای گیاهان دارویی

چه دمنوش هایی در پک لاغری وجود دارد؟

۱ . دمنوش چای سبز که به افزایش حرارت بدن و اکسیداسیون چربی بعد از وعده غذایی کمک می کند که جهت استفاده از آن بهتر است با مشاوران با تجربه مشورت شود.

۲ . دمنوش نعناع فلفلی که حجم معده و در نهایت اشتهای افراد را کاهش داده و همین امر به تسریع در لاغری کمک می‌کند.

۳ . دمنوش ریز میوه های قرمز که ترکیبی از  ۶ نوع میوه از قبیل تمشک، زرشک، توت فرنگی، کرن بری، چای ترش، آلبالو است باعث کاهش وزن و چرب سوزی می‌شود.

۴ . دمنوش لاغری بلوبری با طعم و عطر خوش خود کاهش وزن ناشی از چاقی را تشدید می کند و خیلی زود به اشخاص در جهت رسیدن به اندام مناسب کمک می‌کند.

۶ . دمنوش لاغری کرن بری یک چربی سوز فوری است که بهتر است با مشاوره با کارشناسان یوشا مصرف شود تا چربی های اضافی در بدن خیلی سریع از بین برود.

۶ . چای سبز لیمویی مانند کرن بری نوعی چربی سوز بسیار قوی محسوب می شود که با مصرف درست و اصولی از آن به وزن مورد دلخواه خود می‌رسید.

دمنوش نیوشا - دمنوش لاغری نیوشا

دیگر دمنوش هایی که میتوانید از طریق سایت یوشا با آنها آشنا شوید و با کمک از مشاوران نیوشا در گروه تلگرام یوشا بهترین دمنوش متناسب با خود را تهیه و مصرف کنید. دمنوش نیوشا دارای نشان سلامت و علامت استاندارد است که نشان دهنده یک انتخاب درست و معتبر است. با استفاده از این دمنوش ها نگران چربی شکم و پهلوی خود نباشید و بدون رژیم سخت خود را به تناسب اندام برسانید.

برای خرید دمنوش نیوشا باید به کجا مراجعه کرد؟

شما می‌توانید پک های نیوشا را به راحتی و از طریق راه های ارتباطی موجود همراه با مشاوره رایگان متخصصان شرکت خریداری نموده و مصرف نمایید . متخصصان و مشاوران شرکت نیوشا ، شما در انتخابی درست و تا پایان دوره همراهی خواهند کرد.

هدف بزرگ یوشا

هدف اصلی فروشگاه اینترنتی یوشا رضایت مندی مشتریان بوده و با جذب بازاریابان و کمک به افزایش اشتغال و رفاه برای عموم در جامعه را در راهکار خود قرار داده است.

لینک کوتاه
۴.۸/۵ ( ۳۳ نظر )
توسط |اردیبهشت ۱۰ام, ۱۳۹۹|مجله نیوشا|

در باره نویسنده :

youshadrinks

۲ نظرات

 1. سبحان ۱۳۹۷-۰۷-۲۴ در ۴:۵۰ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  اطلاعات خیلی کاملی بود. ممنون بابت اطلاعاتی که به ما دادید.

 2. سعیده ۱۳۹۷-۰۸-۱۸ در ۹:۵۸ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  من از دمنوش نیوشا استفاده کنیم. درسته! خیلی تاثیر داره

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود