تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

روز پانزدهم چالش ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش

روز پانزدهم چالش بدون قند نیوشا نوش است و ما با یکدیگر می‌خواهیم یک مواد غذایی مضر و بارنگ مصنوعی را از زندگی خودمان کم‌کم حذف کنیم. مطمئن هستیم که به‌راحتیمی‌توانید این کار را انجام دهید. دیروز هم به شما یادآوری کردیم که شما باقدرت و اراده قوی تا اینجای کار ادامه داده‌اید و بازهم می‌توانید چون دیگر برای شما نخوردن مواد قندی آسان است و کمی به زندگی سالم عادت کرده‌اید. اکنون می‌دانید این خوراکی نسبتاً مضر چیست که باید کم‌تر مصرف کنید؟

بله درست حدس زدید، امروز می‌خواهیم مصرف زیاد ژله که یک خوراکی خوشمزه محسوب می‌شود را کم کنیم. سعی کنیم به‌جای این مواد غذایی که پر از شکر، قند، رنگ‌های مصنوعی و اسانس است، خوراکی‌های خوشمزه که در روزهای قبل چالش توضیح دادیم مصرف کنیم.

قند خون بالا با ژله

معمولاً ژله یکی از خوراکی‌های موردعلاقه مردم است که به‌عنوان دِسِر از آن استفاده می‌کنند. حال این افراد می‌دانند قند خون بدن آن‌ها بالا است یا خیر؟ آیا مطلع هستند که اگر استعداد ابتلا به دیابت را داشته باشند کنترل آن سخت است؟ ما اکنون به شما خواهیم گفت که ژله به دلیل ژلاتین استفاده شده در آن حاوی مقدار زیادی قند و شکر، رنگ مصنوعی و اسانس است که باید کم‌تر مصرف شود و یا افراد مبتلابه دیابت اصلاً استفاده نکنند.

به زندگی سالم و بدون قند فکر کنید

کنار گذاشتن ژله زیاد مشکل نیست چون در روز پانزدهم چالش بدون قند نیوشا نوش جایگزین‌های زیادی به‌جای مصرف ژله دارید که بخورید. پس سعی کنید اصلاً به آن فکر نکنید یا اگر می‌توانید ژله رژیمی و بدون هیچ‌گونه قند و شکر تهیه و آماده کنید.

ژلاتین طبیعی چیست؟

ژلاتین به دلیل اینکه در استخوان به‌عنوان پروتئین وجود دارد برای سلامتی استخوان‌ها بسیار مفید است. شما هم می‌توانید با یک روش ساده از ژلاتین اما به‌طور طبیعی استفاده کنید. جهت تهیه ژلاتین طبیعی؛ استخوان قلم گاو را بجوشانید و بعد آن را در غذاهای مختلف استفاده کنید. در چالش روزهای آینده حتماً به شما روش تهیه ژله رژیمی هم خواهیم گفت شما هم بتوانید از از آن مصرف کنید.

لینک کوتاه
۴.۳/۵ ( ۳ نظر )

در باره نویسنده :

youshadrinks

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود