تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

روز دوازدهم چالش ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش

روز دوازدهم چالش بدون قند نیوشا نوش یک فرصت دیگر برای دوری از مواد قندی است. امروز می‌خواهیم برای شما یک دمنوش گیاهی معرفی کنیم تا درزمانی که احساس می‌کنید، براثر استرس و اضطراب قند خون شما بالا رفته از این دمنوش بنوشید. البته در این ۲۱ روز باید از استرس‌ها دور باشید چراکه در این روزها قرار شد هیچ مواد قندی مصرف نکنید تا قند خون شما بالا رود، پس سعی کنید این چالش را با نگرانی‌های همیشه روزانه از بین نبرید.

گاهی نمی شود کاری کرد و اتفاقی پیش می آید و شما دیگر لازم نیست نگران باشید. در این مواقع یک دمنوش جهت آرامش اعصاب و کاهش قند خون مصرف کنید تا همه چیز مثل روزهای قبل خوب پیش برود.

با این دمنوش به مبارزه با قند بروید

دمنوش های گیاهی یکی از عواملی است که هم قند خون را تنظیم می‌کند و هم باعث می‌شود شما با نوشیدن و لذت بردن از طعم آن، سرگرم شوید و به هیچ مشکلی فکر نکنید. دمنوش ترکیبی چای سبز، گزنه، برگ زیتون جهت کاهش قند خون بسیار مناسب است و افراد دیابتی با خیالی راحت می‌توانند از این دمنوش استفاده کنند.

شما با نوشیدن دمنوش ترکیب چای سبز، گزنه، برگ زیتون، یک تیر دو نشان خواهید زد. یعنی هم قند خون خود را کنترل می کنید و هم از سنگ کلیه و لخته شدن خون پیشگیری خواهید کرد. این دمنوش را حداقل یک بار در روز مصرف کنید تا با این ترفند، یک وعده غذایی خود را از بین ببرید.

چالش بدون قند نیوشا نوش

نحوه مصرف یک دمنوش خوش عطر

اگر به‌صورت تی‌بگ این دمنوش گیاهی را تهیه می‌کنید، فقط کافی است آب را جوش بیاورید و ۱ یا ۲ کیسه از آن را متناسب با سلیقه شما، ازلحاظ رنگ و غلظت با محتویات آب جوش داخل قوری یا فنجان مخلوط کنید. بعد از مدت ۱۰ دقیقه دم کشیدن، می‌توانید دمنوش گیاهی خود را بنوشید.

روش دیگر

اگر هم به‌صورت برگ و گیاه، هرکدام از این گیاهان دارویی را جهت مصرف خریداری کرده‌اید، به‌راحتی می‌توانید دمنوش خود را آماده کنید. هرکدام را به‌اندازه یک قاشق چای‌خوری با آب جوش ترکیب کنید و بعد از مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه دمنوش خود را بنوشید.

سعی کنید دمنوش گیاهی را تنها بخورید یا !!!

در چالش بدون قند نیوشا هیچ گونه مواد قندی مضر نباید بخوریم. پس دمنوش را هم بدون قند، شکلات و شیرینی بنوشید تا از تمام خواص آن بهره مند شوید. اما اگر مزاج و طبع شما با توجه به انوع طبعی که وجود دارد، سازگار نیست می توانید از خرماخشک، انجیر خشک استفاده کنید.

چالش بدون قند نیوشا نوش فرصتی برای زندگی سالم شما

امروز هم فرصتی برای ساختن یک زندگی سالم و بدون هیچ گونه مشکلی خواهد بود. پس با مراقبت از خود راحت تر چالش روز دوازدهم را هم پشت سر بگذارید.

لینک کوتاه
۵/۵ ( ۳ نظر )

در باره نویسنده :

youshadrinks

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود