تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

روز یازدهم چالش ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش

۱۰ روز است که از چالش بدون قندنیوشا نوش می‌گذرد و شما یک زندگی سالم و به دور ازهیچ‌گونه مواد قندی و پرکالری را تجربه کرده‌اید. امروز هم روز یازدهم چالش است ومی‌خواهیم یک ادویه خوش عطر و پرمصرف را به شما معرفی کنیم. شما در این روزهای چالش هم می‌توانید هر مواد غذایی که هوس کردید مصرف کنید اما بدون قند و شکر. چرا از دارچین در غذاهای خود استفاده نمی‌کنید؟

چالش روز یازدهم با دارچین را تجربه کنید

دارچین، نوعی ادویه است که علاوه بر کاهش قند خون، از خوردن زیاد جلوگیری می‌کند. معمولاً دارچین را در چای یا بعضی از مواد غذایی می‌ریزند تا از خواص آن بهره‌مند شوند.
چالش بدون قند نیوشا نوش

صبحانه ای سالم با دارچین

زمانی که در صبحانه هوس چای شیرین مضر می‌کنید، جهت طعم دادن به چای خود چرا از دارچین استفاده نمی‌کنید؟ چون دارچین باعث تنظیم قند خون و معطر شدن چای می‌شود. اغلب افراد با قند خون بالا بعد از خوردن هر وعده غذایی متوجه می‌شوند که قند خونشان بالا رفته است و همین مسئله باعث نگرانی آن‌ها می‌شود.
پس جهت پیشگیری از این استرس که خود یکی از عوامل افزایش قند خون است، از دارچین استفاده کنید تا با خیالی راحت صبحانه بخورید.

رفع دیابت نوع ۲ با مصرف دارچین

این چالش کمک زیادی به همه شما به‌خصوص افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ خواهد کرد. با معرفی این مواد غذایی سالم که جایگزین مواد غذایی مضر و قندی است راحت‌تر می‌توانید غذا بخورید و قند خون خود را هم کنترل کنید.
افراد مبتلا به این نوع دیابت، گاهی به‌صورت ناشتا و هم بعد از وعده‌های غذایی قند خون بالایی دارند. اما با مصرف کمی دارچین در غذاها و نوشیدنی‌ها می‌توانند این مشکل را به‌راحتی برطرف کنند.

چای دارچین در چالش نیوشا نوش

اگر مزاج و طبع شما طوری است که می توانید از دمنوش استفاده کنید خیلی بهتر می شود. چون مصرف زیاد چای سیاه معمولی بعد از مدتی موجب فقر آهن می شود. چای دارچین نیوشا می تواند یک پیشنهاد خوب جهت جایگزین چای در صبحانه یا دیگر وعده هایی که هوس چای کردید باشد.

زندگی بدون قند نیوشا نوش

با دارچین کم تر غذا می خورید

این ادویه اگر در غذاهای مختلف استفاده شود، موجب جلوگیری از زیاد خوردن خواهد شد. یعنی با مصرف دارچین دیگر مثل قبل اشتها نخواهید داشت و کم‌تر غذا می‌خورید و همین کار یک زندگی سالم را رقم می‌زند.

لینک کوتاه
۵/۵ ( ۲ نظر )

در باره نویسنده :

youshadrinks

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود