تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

دمنوش انرژی‌ زا را جایگزین نوشابه انرژی‌زا کنید

اگر می‌خواهید انرژی جسمانی خود را زیاد کنید، دمنوش انرژی زا بنوشید. دمنوش های انرژی زای نیوشا  کمک زیادی به شما در بالا بردن انرژی خواهند کرد. این دمنوش ها را بنوشید و در طول روز بانشاط باشید. یکی از معضل هایی که اکثر افراد در طول روز با آن روبه‌رو هستند خستگی و کم شدن انرژی است. این امر یا با کار زیاد یا گاهی اوقات به دلیل مصرف تغذیه نامناسب و چرب خواهد بود. برخی برای افزایش انرژی و سرحال شدن،  رو به  مصرف نوشیدنی‌های انرژی‌زا می‌آورند که در این بین چند سالیست مصرف  نوشابه‌های انرژی‌زا بین اکثر افراد،  به‌خصوص ورزشکاران بسیار شایع شده. اما آیا واقعا این نوشیدنی، انرژی بدن را افزایش می‌دهد؟  این موضوع تنها در حد یک حرف است و هیچ دلیل علمی برای آن وجود ندارد.

در واقع نوشابه‌های انرژی‌زا نه تنها مقوی نیستند بلکه عوارض جانبی زیادی دارند. بنابراین منطقی است این نوشیدنی را از برنامه غذایی‌تان حذف کنید. اما،  ما در این مطلب جایگزین مناسبی برای این نوشیدنی خطرناک به شما معرفی می‌کنیم که هیچ عوارضی ندارند و بسیار مقوی هستند. انواع دمنوش انرژی‌ زا را جایگزین نوشابه انرژی‌زا کنید.
در طب سنتی،  انواع مختلفی دمنوش انرژی زا وجود دارد که هر کدام علاوه بر افزایش انرژی خواص بسیاری خواهند داشت. دمنوش انرژی زا برخلاف نوشابه انرژی‌زا هیچ ضرری ندارد و  بسیار مفیدتر و مقوی‌تر است. در حالی‌که نوشابه‌های انرژی‌زا دارای ضرر زیادی  برای بدن هستند. در ادامه قبل از معرفی انواع دمنوش انرژی‌ زا ، مضرات نوشابه انرژی‌زا را برای شما بیان می‌کنیم.

نوشابه انرژی‌زا چه عوارضی دارد؟

یکی از نوشیدنی‌های بسیار محبوب در بین ورزشکاران نوشابه‌های انرژی‌زا هستند. این افراد برای افزایش انرژی و رفع خستگی اغلب از این نوشیدنی‌ها مصرف می‌کنند. بر اساس تحقیقات، این نوشابه‌های انرژی زا عوارض جانبی بسیاری دارند که منبع اصلی آن مربوط به کافئین و مشتقات آن است. در کنار کافئین بیش از حد، یکی از مهم‌ترین خطرات،  وجود مواد الکلی در این نوشابه‌هاست. دیگر عوارض نوشابه های انرژی‌زا را می‌توان به پوسیدگی دندان، سکته قلبی، سکته مغزی و غیره اشاره کرد. نوشابه های انرژی‌زا آنقدر عوارض خطرناکی دارند که برخی کشورها مانند فرانسه، انگلیس و دانمارک مصرف آن را ممنوع اعلام کرده‌اند. زیرا وجود مقدار زیادی کافئین در این نوشیدنی سبب مرگ خواهد شد.

در کشور فرانسه یک ورزشکار جوان بعد از مصرف ۴ قوطی نوشابه انرژی‌زا جان خود را از دست داده که علت مرگ را مصرف این نوشیدنی اعلام کرده‌اند. شاید شما هم شنیده باشید که ورزشکاری به دلیل سکته قلبی فوت کرده، احتمال اینکه مصرف این نوشیدنی‌های انرژی‌زا دلیل خاموش این موضوع باشد اصلاً بعید نیست. مصرف بیش از حد نوشابه انرژی‌زا می‌تواند  سبب خونریزی مغز شود که بسیار خطرناک است. متأسفانه در کشور ما بسیاری افراد از قبیل ورزشکاران، دانشجویان و دانش‌ آموزان از این نوشیدنی مضر مصرف می‌کنند. در اکثر فروشگاه‌ها نوشابه‌های انرژی‌زا موجود است و هیچ ممنوعیتی درایران وجود ندارد.

مضرات نوشابه انرژی زا - نوشیدنی انرژی زا - نوشیدنی خطرناک

همانطور که متوجه شدید این نوشیدنی‌ها عوارض بسیاری دارند. اگر جزء افرادی هستید که مدام نوشابه‌های انرژی‌زا مصرف می‌کنید  یا به دنبال نوشیدنی انرژی‌زای مقوی و بدون عوارض می‌باشید، پیشنهاد ما مصرف انواع دمنوش انرژی زا است. دمنوش انرژی زا ، انرژی بدن شما را زیاد می‌کند و سبب تقویت سیستم ایمنی بدن شما خواهد شد. بنابراین گزینه مناسب و ایده‌آلی  برای رفع خستگی و افزایش انرژی هستند. در ادامه به چند نمونه از انواع دمنوش انرژی زا در طب سنتی اشاره می‌کنیم.

چای دارچین، بمب انرژی 

یکی از انواع دمنوش انرژی زا ، دمنوش یا چای دارچین است. این چای خوشمزه عملکرد پانکراس که نقش مهمی در تنظیم قند خون دارد را بهبود می بخشد. نوشیدن چای دارچین سیستم ایمنی بدن را تقویت و سبب بهبود گردش خون می‌شود. بهترین دمنوش انرژی زا که برای افراد دیابتی هم مفید است. زیرا قند خون را تنظیم و متعادل می‌سازد. این والیوم گیاهی نیروبخش قوی و مشکلات عصبی را درمان می‌کند.

افزایش انرژی با چای سبز

یک جایگزین عالی برای نوشابه‌های انرژی‌زا، چای سبز خواهد بود که هیچ قندی هم ندارد. مصرف منظم چای سبز سبب افزایش انرژی و پیشگیری از بسیاری بیماری‌ها می‌شود. این چای محبوب نسبت به چای سیاه مفیدتر و بر اثر فرآیند کمتری قرار می‌گیرد. با قرار دادن چای سبز در برنامه غذایی خود، انرژی از دست رفته را جایگزین کنید. مصرف چای سبز علاوه بر افزایش انرژی سبب پیشگیری از سرطان، کاهش وزن، تقویت حافظه، نشاط، درمان مشکلات پوستی و مو، افزایش طول عمر، تقویت بینایی، پیشگیری از آلزایمر خواهد شد.

دمنوش میوه به 

دمنوش انرژی زا میوه به نسبت به دیگر دمنوش های انرژی زا خوش طعم‌تر و خوش‌رنگ‌تر است. یکی از خوشمزه‌ترین دمنوش انرژی زا که طعم بی‌نظیری نسبت به نوشابه انرژی‌زا دارد،  دمنوش میوه به خواهد بود. این دمنوش انرژی زا را بنوشید و انرژی تحلیل رفته در طول روز را دوباره به‌دست آورید.  گاهی در این دمنوش، علاوه بر میوه به برگ آن را هم اضافه می‌کنند که تأثیر بسزایی در افزایش انرژی و نشاط خواهد داشت. با مصرف دمنوش انرژی زا میوه به علاوه بر تأمین انرژی، از سرطان پیشگیری کنید و عملکرد کبد، قلب، دستگاه گوارش و تنفس را بهبود ببخشید.

دمنوش میوه به - دمنوش انرژی زا - دمنوش طبیعی - افزایش انرژی

چای نعناع بنوشید

می‌توان گفت یکی دیگر  از انواع دمنوش انرژی زا چای نعناع است. زیرا نعناع نقش مؤثری در رفع خستگی و بی‌حالی خواهد داشت.  برترین ویژگی‌های چای نعناع را می‌توان به انرژی‌زا و نشاط آور،  آرام بخش قوی، درمان آسم و تنگی نفس اشاره کرد. اگر این چای را با مقداری چای سبز ترکیب کنید، تأثیر بیشتری از آن خواهید دید.

چای هل، گرمابخش و انرژی زا

مصرف چای هل سبب افزایش انرژی و کاهش اضطراب و بی‌قراری خواهد شد. این دمنوش انرژی زا علاوه بر اینکه انرژی شما را زیاد می‌کند، مشکلات معده و دستگاه گوارش را درمان خواهد کرد. البته برای درمان دردهای روماتیسمی هم بسیار مؤثر است. بهترین زمان مصرف این دمنوش انرژی زا یک ساعت بعد از هر وعده غذایی خواهد بود. شما می‌توانید در طول روز یک تا دو لیوان از چای هل را مصرف کنید.

با ترکیب چند گیاه دمنوش انرژی زا آماده کنید

ترکیب هل، دارچین، زنجبیل، میخک، جنسینگ و گشنیز یکی از دمنوش های انرژی زا و مقوی است. بنابراین می توانید با ترکیب کردن این گیاهان دارویی دمنوش انرژی زا تهیه کنید و در طول روز از آن بنوشید. جنسینگ موجود در این دمنوش، اثر زیادی در تقویت حافظه و همچنین نشاط دارد. تمام ترکیبات موجود در این دمنوش نشاط‌آور و مقوی هستند.

دمنوش گیاهی - دمنوش ترکیبی - دمنوش انرژی زا - افزایش انرژی

                               دمنوش ترکیبیِ انرژی زا                 

انرژی زای قوی، دمنوش زنجبیل

دمنوش انرژی زا زنجبیل را فراموش نکنید. کرانیول موجود در زنجبیل سبب افزایش انرژی و رفع خستگی شده، همچنین  کمک خوبی برای درمان اضطراب و استرس خواهد بود. از دیگر فواید نوشیدن این دمنوش انرژی زا می‌توان به درمان سردردهای میگرنی، پیشگیری از گرفتگی رگ‌های خونی، نشاط‌آور و رفع حالت تهوع اشاره کرد. زنجبیل سرشار از آنتی اکسیدان است که سبب می‌شود علاوه بر افزایش انرژی،‌ سلول‌های سرطانی را  از بین ببرد. در حالی که نوشابه‌های انرژی‌‌زا خود عامل مرگ بودند.

دمنوش ترکیبی چای سبز، جنسینگ و عسل

می‌توان گفت ترکیب این دو گیاه با عسل یک نیروزای فوق‌العاده‌ای به ثمر می‌آورد. جنسینگ به رفع خستگی کمک بسیاری می‌کند و چای سبز و عسل هم تأثیر بسزایی در افزایش انرژی خواهد داشت. می‌توان گفت جنسینگ محبوبیت زیادی در بین ورزشکاران دارد و استرس را از بین می‌برد. بنابراین جنسینگ در هر دمنوش و نوشیدنی که باشد، آن دمنوش انرژی زا است. چای سبز  هم که خود یک نیروزای فوق‌العاده است و با اضافه شدن عسل به این دمنوش، یک نوشیدنی پر انرژی خواهیم داشت. این دمنوش انرژی زا خواص زیاد دیگری هم دارد که می‌توان به بهبود سطح انرژی بدن و کمک به هوشیاری سریع، کند کننده روند پیری سلول‌ها، شادابی، رفع نوسانات خلقی و خستگی اشاره کرد.

دمنوش گیاهی نیوشا - افزایش انرژی - دمنوش انرژی زا - دمنوش ترکیبی نیوشا

نشاط و انرژی با دمنوش گل گاو زبان

تجربه نشان داده که گل گاوزبان نقش مؤثری در آرامش بخشی و رفع سردرد دارد. اما این گیاه پرخاصیت، علاوه بر رفع سردردهای شدید به رفع خستگی کمک زیادی می‌کند. شما می‌توانید به کمک گل گاوزبان دمنوش انرژی زا تهیه کنید و انرژی از دست داده در طول روز را جایگزین نمایید. دمنوش گل گاوزبان نشاط آور و رنگ رخساره را باز خواهد کرد. بنابراین اگر در طول روز سردرد شدیدی داشتید به‌گونه‌ای که ادامه کارتان مقدور نیست، با یک فنجان دمنوش گل گاوزبان انرژی و نشاط را به خود برگردانید.

با ما تماس بگیرید ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹ یا ارسال پیام

یوشا درینکز همراه همیشگی یوشا دوستان

تیم متخصص و آموزش دیده یوشا درینکز با برخورداری از بزرگترین جامعه مشاوران یوشا در سراسر کشور آماده خدمتگزاری به شما مشتریان عزیز می باشد

با دمنوش بادرنجبویه انرژی بگیرید

بادرنجبویه برای درمان استرس و اضطراب مفید است. به این گیاه در انگلیسی lemon balm گویند. اگر می‌خواهید تأثیر مثبت این گیاه را ببینید، آن را به صورت دمنوش میل کنید. دمنوش بادرنجبویه ذهن را ریلکس و یک نیروزای فوق العاده شناخته شده. خوبی دمنوش بادرنجبویه این است که با تمام مزاج ها سازگار و هیچ منع مصرفی ندارد. این دمنوش را بنوشید و انرژی بگیرید.

دمنوش نیوشا - دمنوش بادرنجبویه - دمنوش انرژی زا - انرژی زا طبیعی - انرژی زا گیاهی

دمنوش یا چای گزنه را فراموش نکنید

از دیگر گیاهانی که سبب افزایش انرژی می‌شوند، گزنه است. برای اینکه تأثیر گزنه بر افزایش انرژی را ببینید آن را به صورت دمنوش استفاده کنید. این دمنوش انرژی زا منبع غنی از ویتامین‌ها است که انرژی از دست رفته را دوباره بر می‌گرداند. گزنه مقدار زیادی پروتئین، کلسیم، فسفر، پتاسیم دارد.

هر زمانی‌که احساس خستگی شدید کردید چای سبز و چای سفید را با هم ترکیب و مقداری دارچین به آن اضافه کنید.  این دمنوش می‌تواند کمک زیادی به بازسازی قوا و رفع خستگی جسمانی کند و سبب افزایش انرژی شود. در مقدار مصرف آن توجه کنید، روزی یک فنجان از این دمنوش انرژی زا کافیست. 

دمنوش گیاهی - دمنوش انرژی زا - فواید دمنوش گیاهی

شما می‌توانید انواع دمنوش‌ انرژی زا  فوق را در منزل تهیه کنید. اما اگر وقت و حوصله کافی برای اینکار را  ندارید،  می‌توانید از دمنوش‌های آماده‌ای که به صورت تی‌بگ عرضه شده‌اند استفاده نمایید. این دمنوش های انرژی زا  در گروه محصولات نیوشا با کیفیت عالی تولید می‌شوند.  انواع دمنوش نیوشا بدون ضرر  و مواد افزودنی هستند و اگر سؤالی در این رابطه دارید می‌توانید از تالار گفتگوی نیوشانوش کمک بگیرید. با مصرف این دمنوش های انرژی زا،  روزی پر انرژی و شاداب داشته باشید. مهم‌ترین نکته این است که نوشابه‌های انرژی زا را از زندگی و برنامه غذایی‌تان حذف کنید. چراکه این نوشیدنی هیچگاه سبب افزایش انرژی نخواهد شد و تنها یک تبلیغ و شعار خواهد بود و در آخر فریب نوشابه‌های انرژی زا را نخورید.

لینک کوتاه
۴.۲/۵ ( ۹۲ نظر )
توسط |مهر ۱۸ام, ۱۳۹۷|مجله نیوشا|

در باره نویسنده :

youshadrinks

۵۱ نظرات

 1. علی ۱۳۹۷-۰۷-۱۸ در ۱۱:۵۹ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  بسیار عالی و مفید بود

 2. پریا عباسی ۱۳۹۷-۰۷-۱۹ در ۹:۴۴ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  وای چقدر عوارضش زیاده!!!!!! در ضمن بجای دمنوش گزنه میشه از عرقشم استفاده کرد؟؟تاثیر داره؟؟؟

  • ۱۳۹۷-۰۷-۱۹ در ۹:۴۵ قبل از ظهر - پاسخ دادن

   خیر عرق گزنه تاثیر چندانی در افزایش انرژی نداره. بهتره که بصورت دمنوش مصرف شه.

 3. حنا نهاوندی ۱۳۹۷-۰۷-۲۰ در ۱۰:۵۰ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  چای سفید رو از کجا میشه تهیه کرد؟؟

  • ۱۳۹۷-۰۷-۲۱ در ۹:۲۷ قبل از ظهر - پاسخ دادن

   تو اکثر فروشگاه ها چای سفید موجود هستش. البته چای سفید یکی از محصولات نیوشا هم هست که فروشگاه اینترنتی نیوشانوش اون رو ارائه می‌ده. می‌تونید از همین جا هم تهیه کنید.

 4. زهره سماوات ۱۳۹۷-۰۷-۲۱ در ۹:۳۵ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  من همیشه از دمنوش به استفاده میکنم . هم خوشمزس هم واقعا انرژی رو زیاد میکنه😉

 5. امیری ۱۳۹۷-۰۷-۲۱ در ۱۱:۰۴ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  گل گاوزبان و چای سبز که عااااااالین

 6. آرزو ۱۳۹۷-۰۷-۲۱ در ۴:۱۳ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  چه قدر خوب که دمنوش های انرژی زا رو معرفی کردییییین. ممنون

 7. علی امیدی ۱۳۹۷-۰۷-۲۲ در ۸:۱۸ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  من هر روز از چای سبز استفاده میکنم..فکر نمیکردم انرژی زا باشه!چه جالب

 8. شقایق ۱۳۹۷-۰۷-۲۳ در ۹:۳۰ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  چای هل هم خوش طعمه و هم خستگی رو برطرف میکنه..پیشنهاد می کنم حتما امتحانش کنید.

 9. امین ۱۳۹۷-۰۷-۲۳ در ۴:۱۵ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  ای بابا چرا پس از تو بازار این نوشابه ها رو جمعش نمی کنن

 10. زهرا ۱۳۹۷-۰۷-۲۴ در ۱۱:۴۵ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  من واقعا از گل گاوزبان و چای دارچین نتیجه گرفتم…خیلی موثرن این دو تا دمنوش انرژی زا

 11. سحر مدنی ۱۳۹۷-۰۷-۲۵ در ۰:۱۷ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  دمنوش های نیوشا دمنوش گزنه هم داره؟؟؟

  • ۱۳۹۷-۰۷-۲۵ در ۹:۱۸ قبل از ظهر - پاسخ دادن

   بله دوست عزیز. منتهی با چای سبز و برگ زیتون مخلوط شده که اثر درمانی چند برابری داره. می‌تونید برای اطلاعات بیشتر از دمنوش گزنه و برگ زیتون نیوشا از لینک زیر کمک بگیرید.
   https://newshanoosh.com/?p=158

 12. لیلا ۱۳۹۷-۰۷-۲۵ در ۱۰:۵۶ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  زنجبیل و دارچین و هم میشه با چای سیاه ترکیب کرد…طعم فوق العاده ای داره…برای این فصلم مناسبه.

 13. رضایی ۱۳۹۷-۰۷-۲۶ در ۹:۰۵ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  خیلی ممنون از مطلب مفید و جالبتون

 14. حیدری ۱۳۹۷-۰۷-۲۷ در ۱۱:۱۴ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  مشاوره دمنوش های نیوشا رایگان هستش؟؟

  • ۱۳۹۷-۰۷-۲۸ در ۱۱:۲۷ قبل از ظهر - پاسخ دادن

   بله رایگان هستش. هر سوالی دارید می تونید از مشاوران دمنوش نیوشا بپرسید.

 15. محمدی ۱۳۹۷-۰۷-۲۸ در ۱۰:۵۸ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  دمنوش چای سبز و جنسینگ و عسل واقعا به آدم انرژی میده.

 16. شفیعی ۱۳۹۷-۰۷-۲۸ در ۷:۴۶ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  چای دارچین خیلی خوبه. مخصوصا تو این هوای سرد خیلی میچسبه😊

 17. ریحانه مطهری ۱۳۹۷-۰۷-۲۸ در ۸:۰۷ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  تا وقتی که محصولات گیاهی مثل همین دمنوش ها هستند آدم چرا باید بره طرف محصولاتی مثل نوشابه های رژیمی که خدا میدونه چطور تولید میشن.
  مرسی از پست خوبتون

 18. اسکندری ۱۳۹۷-۰۷-۲۹ در ۱۰:۴۵ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  چرا باید واقعا با این همه عوارض هنوزم تو فروشگاه ها باشه؟؟به نظر من دمنوش گیاهی خیلی بهتر و تاثیر گذارتره

 19. رضوانه ۱۳۹۷-۰۷-۲۹ در ۱۲:۳۷ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  پیک انرژی زا هم دارید به من معرفی کنید یا داخل سایتتون هست لینکش رو برام بفرستید

  • ۱۳۹۷-۰۷-۲۹ در ۱:۴۰ بعد از ظهر - پاسخ دادن

   شما برای سفارش پک انرژی زا می تونید این فرم رو پر کنید و درخواست پک رو بدید. در اصرع وقت مشاورین با شما تماس می‌گیرند و پک رو براتون می‌فرستند.
   https://newshanoosh.com/?p=2676

 20. باربد ۱۳۹۷-۰۷-۲۹ در ۴:۰۱ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  بنظرتون واقعا تاثیر گذاره گرفتن پک انرژی زا یا همش تبلیغه

  • ۱۳۹۷-۰۷-۳۰ در ۹:۲۵ قبل از ظهر - پاسخ دادن

   دمنوش های گیاهی نیازی به تبلیغ ندارند و همه ازشون نتیجه گرفتند. این دمنوش ها گیاهی و بدون عوارض هستند و هر کدوم هم خواص زیادی دارند.

 21. رحمتی ۱۳۹۷-۰۷-۳۰ در ۹:۱۸ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  دمنوش های نیوشا واقعا خیلی کیفیت خوبی دارن

 22. Sogand ۱۳۹۷-۰۷-۳۰ در ۹:۱۸ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  چه جالب تا حالا دمنوش انرژی زا نشنیده بودم! حتما امتحانشون می کنم.

 23. رضا ۱۳۹۷-۰۸-۰۱ در ۸:۱۳ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  دمنوش بادرنجبویه هم میگن انرژی بدن رو زیاد میکنه. می تونید تو این مقاله دربارش توضیح بدید.

  • ۱۳۹۷-۰۸-۰۱ در ۹:۰۹ قبل از ظهر - پاسخ دادن

   حتماً. مرسی از پیشنهادتون

 24. مریم ۱۳۹۷-۰۸-۰۲ در ۹:۲۴ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  هیچی گیاهای دارویی نمیشه . مرسی که به این موضوع اشاره کردید

 25. عباسی ۱۳۹۷-۰۸-۰۲ در ۱۲:۴۱ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  چاس سبز که فوق العادست

 26. شریعت ۱۳۹۷-۰۸-۰۳ در ۰:۵۵ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  واقعا دمنوش ها واسه رفع خستگی خیلی موثرند. من که همیشه ازشون استفاده میکنه. مخصوصا سرکار

 27. شکوهی ۱۳۹۷-۰۸-۰۳ در ۹:۰۰ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  به موضوع خوبی اشاره کردید.بسیار عالی

 28. فرزانه ۱۳۹۷-۰۸-۰۵ در ۰:۴۴ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  دمنوش های آماده بهتره. هم وقتتو نمی گیرن هم کیفیتشون خوبه. در ضمن تاریخ انقضا هم دارن😊

 29. سعید ۱۳۹۷-۰۸-۰۶ در ۱۰:۰۵ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  چای سفید؟؟؟ تا حالا نشنیده بودم.. پس مثل چای سبز مفیده؟؟؟؟

  • ۱۳۹۷-۰۸-۰۶ در ۱۰:۱۳ قبل از ظهر - پاسخ دادن

   بله چای سفید مثله چای سبز خواص درمانی زیادی داره. اگه مایلین بیشتر درباره این چای بدونید از لینک زیر کمک بگیرید.
   https://newshanoosh.com/?p=2122

 30. sama ۱۳۹۷-۰۸-۰۷ در ۹:۲۴ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  چااااااای نعناع حرف نداره

 31. اسماعیلی ۱۳۹۷-۰۸-۰۷ در ۸:۲۹ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  دمنوش های گیاهی خیلی خواص دارند. تازه به غیر از خواصشون مهم اینه که عوارض ندارن مثل داروهای شیمیایی یا همین نوشابه ها که درصد زیادی کافئین دارن.

 32. سامان ۱۳۹۷-۰۸-۰۹ در ۵:۱۳ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  چای سبز و جنسینگ و عسل ترکیب فوق العاده ایه

 33. Tara ۱۳۹۷-۰۸-۱۰ در ۹:۰۴ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  این نوشابه ها چقدر عوارض دارن و آدم خبر نداره!!!!!

 34. مدنی ۱۳۹۷-۰۸-۱۰ در ۱۱:۵۶ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  دمنوش های گیاهی که حرف ندارن . هم طبیعی هستن و هم تأثیرشون چند برابره

 35. amini ۱۳۹۷-۰۸-۱۰ در ۱:۱۵ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  دمنوش بادرنجبویه برای کسایی هم که مشکل خواب دارن خیلی مفیده.

 36. Shahab ۱۳۹۷-۰۸-۱۲ در ۱۱:۳۱ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  بادرنجبویه رو حتما امتحان کنید

 37. قربانی ۱۳۹۷-۰۸-۱۳ در ۱۰:۵۱ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  بسیار مفید

 38. سعادتی ۱۳۹۷-۰۸-۲۰ در ۹:۲۶ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  نوشابه چه انرژی زا باشه چه نباشه کلا مضره

 39. مهتاب ۱۳۹۷-۰۸-۲۷ در ۹:۵۰ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  دمنوش بادرنجبویه؟؟ تا حالا اسمشو نشنیده بودم

 40. شایانی ۱۳۹۷-۰۹-۰۶ در ۱۰:۵۹ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  وای چه چیزایی که تو بازار نیست. باید جمع کنن این نوشابه ها رو دیگه

 41. سپیدار ۱۳۹۷-۰۹-۲۲ در ۹:۴۸ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  چه جالب دمنوشم انرژی زا میشه مگه؟؟

 42. ساناز سالار ۱۳۹۷-۱۲-۰۵ در ۱۱:۵۴ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  چه جالب نمیدونستم دمنوش انرژی زا هم داریم

 43. bahareh ۱۳۹۷-۱۲-۲۱ در ۱:۵۱ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  دمنوش نیوشا واقعا بی نظیره من حتما بجای نوشابه های انرژی زا از دمنوش انرژی زای نیوشا استفاده میکنم. 🙂

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود