رایگان صاحب فروشگاه اینترنتی شوید کلیک کنید
تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

روز نهم چالش ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش

امروز روز نهم چالش بدون قند نیوشا نوش است و از خوردن مواد قندی و شیرینی و شکلات شما، حدود ۸ روز می‌گذرد. حتماً خیلی دلتان شیرینی و شکلات می‌خواهد. اما این را فراموش نکنید که شما تا امروز مقاومت کرده‌اید و حدود ۸ تا ۹ روز است که هیچ‌گونه شیرینی و شکلات و به‌طورکلی قند و گلوکز به بدن شما نرسیده است. حیف نیست؟

امروز هم سعی کنید تمام خوراکی‌های مضر و قندی را از خود و خانه خود حذف کنید تا به شما چشمک نزند! وقتی یک فرد رژیم غذایی را شروع می‌کند، بیشتر هوس غذا و تنقلات دارد و کار بسیار سختی است تا بر هوس خوردن خود غلبه کند. ولی در این ۸ روز چالش نیوشا نوش تجربه نشان داده که شما می‌توانید و یک اراده قوی دارید که خیلی راحت مواد قندی را از خود دور می‌کنید تا به‌سلامت بدن خود کمک زیادی کرده باشید.
چالش بدون قند نیوشا نوش - رژیم غذایی بدون قند نیوشا نوش

چالش روز نهم ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش

در روز نهم چالش بدون قند نیوشا نوش چه حسی دارید؟

اگر در روز نهم تحمل نخوردن شیرینی و مواد قندی مضر برایتان سخت شده، خودتان را باکارهای دیگر سرگرم کنید و سعی کنید به خوردن فکر نکنید. مبادا خوراکی‌های قندی را جلوی دستتان قرار دهید و گاهی به آن یک نیم‌نگاهی کنید و وسوسه شوید.
۲۱ روز شیرینی را فراموش کنید. به خوراکی‌های مفید فکر کنید و به زندگی سالم با غذاهای سالمی که در انتظار شماست بیندیشید.

به یکدیگر در نخوردن مواد قندی کمک کنید

سعی کنید از افراد دیگر خانواده کمک بخواهید تا در زمان اینکه هوس شیرینی و شکلات یا هر مواد غذایی قندی و مضر دیگر کردید، جلوی شمارا بگیرند و باکاری حواستان را پرت کنند.

از روز اول چالش نیوشا نوش تا روز بیست و یکم، این موضوع را به یاد داشته باشید که شما تا اینجای کار توانسته‌اید وبازهم می‌توانید با یک اراده قوی برای همیشه از قند خون بالا و دیابت پیشگیری کنید.

چالش بدون قند نیوشا نوش

لینک کوتاه
خواندن این مقاله هم مفید است  روز یازدهم چالش 21 روز بدون قند نیوشا نوش
۴.۴/۵ ( ۷ نظر )

در باره نویسنده :

youshadrinks

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود