تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

روز هفتم چالش ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش

امروز روز هفتم چالش ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش است که شما ۶ روز را با موفقیت و با یک اراده قوی پشت سر گذاشته‌اید. شما آن‌قدر شجاع بودید که تا اینجای کار سعی کردید زندگی بدون قند را تجربه کنید، پس بازهم می‌توانید ادامه دهید و به هدفی که می‌خواهید برسید. زندگی بدون قند، از بسیاری از بیماری‌ها جلوگیری می‌کند و در کنار این موضوع شمارا همیشه شاد و بانشاط می‌کند که امروز می‌خواهیم در این مورد بیشتر توضیح دهیم.

ما در مقاله روز ششم و پنجم چالش بدون قند، به شما جایگزین‌های نوشابه مضر و یا شیرینی را معرفی کردیم، تا در زمان گرسنگی و نیاز به تنقلات، مواد غذایی مفید و طبیعی مصرف کنید. زمانی که تا روز هفتم با ما همراه هستید پس بازهم می‌توانید به هوسِ خوردن شیرینی غلبه کنید و با این کار از افسردگی‌های روزمره پیشگیری و همیشه بانشاط باشید.

شادابی در کنار سلامتی

نخوردن مواد غذایی پر کالری و مواد قندی باعث جلوگیری از اختلالات روانی و استرس هم می شود که با پرهیز و رژیم غذایی مواد قندی می توان این مشکل را برطرف کرد.

زندگی بدون قند

 

پرهیز از قند، شیرینی و شکلات‌های خوشمزه کار سخت و مشکلی است، اما انگیزه قوی و پشتکار شما برای داشتن یک زندگی سالم این کار سخت و غیرممکن را آسان و ممکن می‌کند. پس یا یک انگیزه و اراده قوی، این چالش ۲۱ روز نیوشا نوش و زندگی بدون قند را ادامه دهید تا به یک هدف بزرگ دست‌یابید.

لینک کوتاه
۵/۵ ( ۱ نظر )

در باره نویسنده :

youshadrinks

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود