رایگان صاحب فروشگاه اینترنتی شوید کلیک کنید
تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

روز چهارم چالش ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش

در روز چهارم چالش بدون قند نیوشا نوش کمی بیشتر به زندگی بدون قند عادت کرده‌اید و راحت‌تر می‌توانید این چالش و یا تجربه بزرگ را ادامه دهید. افراد بسیاری هستند که همیشه چای یا دمنوش های گیاهی که با مزاج همه سازگار نیست با قند یا شکلات و یا حتی شیرینی های پرکالری مصرف می‌کنند که با این کار هم تمام خواص آن را از بین خواهند برد و هم به بدن خود ضرر خواهند رساند. آیا شما جزء این دسته از افراد هستید؟

مقاله روز چهارم چالش ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش به شما کمک می‌کند تا از این به بعد دمنوش نیوشا یا چای معمولی را بدون هیچ‌گونه مواد پرکالری یا قند و شکر مصرف نکنید و خوراکی و مواد غذایی بهتر و با خواص مفید جایگزین آن‌ها کنید.
چالش بدون قند نیوشا نوش


چرا باید دمنوش های گیاهی را تنها بنوشید؟!

دمنوش هایی که کاملاً گیاهی هستند عملکرد و خواص بی‌نظیری دارند و خیلی بهتر استبه‌تنهایی مصرف شوند و هیچ کالری به بدن نرسد. به‌عنوان نمونه افرادی که به دیابت مبتلا هستند وقتی جهت بهبود مشکل خود دمنوش گیاهی مصرف می‌کنند باید خوردن قند و یا شیرینی همراه آن را ممنوع کنند. درست است، شروع این کار خیلی آسان نیست اما این چالش بدون قند یک فرصت است و باید از فرصت‌ها استفاده کرد.

اگر مجبور هستید، این ها را با دمنوش بخورید

گاهی بعضی از افراد به دلیل نوع طبع و مزاج خود به‌هیچ‌وجه نمی‌توانند دمنوش های گیاهی را به‌تنهایی مصرف کنند اما قند و شیرین هم که در این چالش نیوشا نوش نمی‌توانید مصرف کنید، پس چه چیزهای مفیدی می‌توان با دمنوش نیوشا خورد؟
بهترین مواد غذایی که می‌تواند با دمنوش های گیاهی مصرف شود عسل است البته به میزان لازم. اما در کنار آن خرما خشک، خرما، توت، و، خشک و همچنین کشمش هم می‌تواند به‌جایقند و نبات همراه با دمنوش های گیاهی مصرف شود.

چالش بدون قند


چای شیرین را فراموش کنید

چای شیرین و خوردن قند و شکر با چای نوعی دشمن سلامتی محسوب می‌شود و اگر از برنامه روزانه خود حذف کنید کمک بزرگی به سلامتی خود کرده‌اید. زمانی که چای معمولی را با شکر یا قند بنوشید علاوه برافزایش قند خون، به دندان و کبد خود هم آسیب می‌زنید. یکی از عواملی که برای سلامتی بدن مشکل ایجاد می‌کند همین مصرف چای با شکر یا قند است.
بیایید امروز که روز چهارم چالش بدون قند است یک‌بار دیگر اراده کنید و چای شیرین را از زندگی خود حذف و با نهایتاً با مواد غذایی و یا خشکبارهایی مثل خرما، انجیر خشک و بهتر از همه عسل مصرف کنید.
زندگی بدون قند

زندگی بدون قند غیر ممکن نیست!

اگر بنا به هر دلایلی هنوز شروع نکرده‌اید با یک اراده قوی در روز چهارم چالش بدون قند نیوشا نوش و کنار گذاشتن چای و دمنوش گیاهی شیرین از زندگی، یک فرصت دوباره به خود بدهید و تا از بیماری‌هایی مثل دیابت، مشکلات کبد و دیگر بیماری‌هایی که ناشی از مصرف زیاد قند و شکر هستند پیشگیری کنید.

لینک کوتاه
خواندن این مقاله هم مفید است  روز هفتم چالش 21 روز بدون قند نیوشا نوش
۵/۵ ( ۱ نظر )

در باره نویسنده :

youshadrinks

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود