تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

راهنمای مصرف چای تمشک آبی کیسه‌ای نیوشا

چای تمشک آبی یا دمنوش بلوبری مخلوطی از چای سیاه بوده که مانند دیگر دمنوش های نیوشا راهنمای مصرف داشته و باید اصولی مصرف شود. چون اگر بخواهیم از تاثیرات مثبت دمنوش بلوبری نیوشا بهره ببریم و زودتر جواب بگیریم، باید حتما مطابق با راهنمای مصرف چای تمشک آبی کیسه‌ای نیوشا پیش برویم.  چای تمشک آبی یا دمنوش بلوبری که خیلی مورد استقبال مردم قرار گرفته و دارای خواص بی‌نظیری است که عملکرد فوق‌العاده‌ای در بدن انسان به وجود می آورد.  از خواص مهم این دمنوش نیوشا می‌توان به کاهش وزن و چربی سوزی، از بین بردن چربی‌های شکم، تقویت بینایی و دیگر خواص مهم آن اشاره کرد.

در این مطلب با راهنمای مصرف چای تمشک آبی کیسه‌ای نیوشا ، بهترین زمان مصرف دمنوش نیوشا و حد مجاز مصرف آن آشنا خواهید شد، تا با آگاهی و اطلاعات کافی این دمنوش خوش عطر و خوش‌طعم را مصرف کنید.

آنچه در این مطلب می‌خوانید:

نحوه مصرف دمنوش بلوبری نیوشا

مشاوره قبل از مصرف دمنوش بلوبری

اگر مشکل دیابت یا هر بیماری که فکر می‌کنید باید قبل آن با یک مشاوری جهت مصرف درست از دمنوش مشورت نمایید، می‌توانید با مشاوران دمنوش نیوشا مشورت کرده و هرسؤالی که دارید بپرسید. چون این دمنوش یک نمونه برای افراد دیابتی است. چای تمشک آبی قند خون را به میزان زیادی کاهش می‌دهد که افراد مبتلا به دیابت قبل از مصرف حتماً باید مشاوره شوند.

چگونه دمنوش بلوبری درست کنیم؟

دمنوش بلوبری که با چای سیاه ترکیب شده بعد از جوش آمدن آب و ریختن آن در قوری یا فنجان، ۱ یا ۲ کیسه از آن را با آب جوش مخلوط کرده و جهت دم کشیدن به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه روی سماور یا کتری بگذارید تا خوب دم بکشد. سپس می‌توانید دمنوش نیوشا را بنوشید.

بهترین زمان مصرف چای معطر تمشک آبی

هر دمنوشی زمان مصرف مخصوص خود را دارد و باید طبق زمان تعیین شده مصرف شود. دمنوش بلوبری را هم بهتر است ۱ ساعت بعد از غذا بنوشید.

البته این نکته را در نظر بگیرید که این دمنوش نیوشا نوعی دمنوش لاغری هم محسوب می شود، و به همین دلیل خیلی بهتر است اگر برای لاغری مصرف می کنید قبل از آن در بخش راهنمای مصرف پکیج دمنوش نیوشا  از مشاوران نیوشا راهنمایی بگیرید.

راهنمای مصرف نیوشا

حدمجاز مصرف دمنوش 

درست که دمنوش های گیاهی بدون ضرر هستند اما در مصرف هر نوشیدنی و یا مواد غذایی حتی اگر گیاهی باشند، نباید افراط و زیاده روی کرد. دمنوش بلوبری هم همین طور بوده و باید متناسب با دستور و توصیه های مشاوران مصرف شود.

جهت آشنایی بیشتر با راهنمای مصرف سایر دمنوش های نیوشا می توانید به سایت نیوشا نوش مراجعه کنید.

لینک کوتاه
۴.۲/۵ ( ۶ نظر )

در باره نویسنده :

youshadrinks

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود