تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

روز دوم چالش ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش

این چالش بزرگ نیوشا نوش برای شما یک فرصت و انگیزه ایجاد کرده تا بتوانید برای همیشه قند و شکر را از زندگی خود حذف کنید و به‌جای آن دیگر مواد غذایی مفید و کم‌ضرر را جایگزین آن کنید. این چالش ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش فقط مخصوص افراد دیابتی نیست بلکه تمام مردم می‌توانند این چالش را تجربه کنند تا از مشکلات و بیماری‌هایی مثل دیابت، قلب و عروق و دیگر موارد پیشگیری کنند.

با هم به هدفمان می رسیم

بسیاری از افراد با رژیم‌های چند ماهه و یا حتی چند ساله هم به هدف خود که لاغری یا رفع بیماری نمی‌رسند و دلیل آن این است که انگیزه کافی ندارند چون نمی‌دانند چه مدت قرار است این رژیم ادامه داشته باشد.

اما در چالش نیوشا نوش شما می دانید قرار است به مدت ۲۱ روز قند و شکر و هر مواد غذایی که حاوی این دو ماده است را مصرف نکنید. شاید کمی سخت باشد اما غیرممکن نیست و با یک اراده قوی می‌توانید قند را از زندگی خود دور کنید و به‌جای مواد غذایی مضر که استفاده بیش‌ازحد آن باعث خیلی از بیماری می‌شود، خوراکی‌های مفید مثل سبزیجات و میوه استفاده کنید.

عملکرد بهتر در روز دوم چالش نیوشا نوش

در این روز اول چالش که در مقاله قبل نوشته شده ممکن است کمی سردرگم شده باشید و ترک مواد قندی برایتان کمی سخت باشد اما کم کم عادت می‌کنید. مصرف زیاد قند، شکر، شیرینی و شکلات نوعی عادت محسوب می‌شود و اعتیادآور است. در روز دوم چالش این فرصت را دارید که برای ترک کردن مصرف مواد قندی و پرکالری هم، اراده و کم کم عادت کنید تا به‌راحتی از پس این کار برآیید.

در روز های بعدی چالش که در مقاله های آینده به ترتیب به شما ارائه خواهیم کرد بیشتر با زندگی بدون قند عادت خواهید کرد.

رژیم غذایی بدون قند

مصرف مواد غذایی پر کالری را کاهش دهید

مصرف مواد قندی و شیرین که یک مواد غذایی پرکالری محسوب می‌شود علاوه بر ایجاد بیماری‌های ناشی از آن، موجب افزایش وزن هم می‌شود و باعث می‌شود سوخت‌وساز بدن کاهش یابد.

در چالش بدون قند نیوشا نوش مصرف این مواد پرکالری را کم کم از زندگی خود دور کنید. بعد از ۲۱ روز مشاهده خواهید کرد که چه قدر انرژی به بدن شما اضافه شده و بسیاری از چربی‌ها و گلوکز خون شما کاهش پیدا کرده است که نتیجه همه این‌ها داشتن یک زندگی سالم و بدون هیچ مشکلی است. در مقدمه چالش ها که قبلاً برای شما آماده شده می توانید به صورت کامل با مواد غذایی قندی و پر کالری آشنا شوید.

غلبه بر خوردن شیرینی

همه ما وقتی از یک فروشگاه شیرینی دیدن می‌کنیم تمایل داریم حتماً مقداری از آن را خریده و مصرف کنیم. اما وقتی شما وارد یک چالش شده‌اید یعنی انگیزه و اراده بالایی دارید و می‌توانید بر میل به شیرینی خود غلبه کنید و حتی سعی کنید نه از شیرینی فروشی‌ها دیدن کنید و نه وارد آن شوید.

غذاهای طبیعی را جایگزین مواد قندی کنید

حالا وقتی تصمیم گرفتید هیچ‌گونه مواد قندی، شیرینی و تنقلات مضر مصرف نکنید می‌توانید خوراکی‌های طبیعی مثل سبزیجات، محصولات لبنی، میوه‌ها، گوشت بدون چربی، ماهی، تخم‌مرغ، آجیل و دیگر مواد غذایی را جایگزین آن‌ها کنید. با این کار یک تصمیم مهم و باارزش در زندگی خود تجربه خواهید کرد و نتیجه خوب و داشتن یک زندگی سالم را می بینید.

زندگی بدون قند

قند خانمان سوز!

دلیل این‌که افرادی که بعد از مدتی به دیابت مبتلا می‌شوند این است که مصرف بیش‌ازاندازه قند موجب می‌شود تا سلول‌های بدن نتوانند نسبت به ترشح انسولین پاسخ دهند. چون بدن نمی‌تواند قندهای جذب شده را بسوزاند و متاسفانه آنها تبدیل به چرب اضافه به بدن می‌شوند.

با این توضیحات اگر تا الان مطمئن نبودید که در این چالش نیوشا نوش فقط در ۲۱ روز شرکت کنید اکنون در روز دوم آن می‌توانید یا خیالی راحت و اطلاعات کافی از این چالش بزرگ بهره‌مند شوید.

لینک کوتاه
۵/۵ ( ۱ نظر )

در باره نویسنده :

youshadrinks

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود