تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

راهنمای مصرف چای جنسینگ و عسل کیسه ای نیوشا

با کمک راهنمای مصرف چای جنسینگ و عسل کیسه ای نیوشا می توانید طبق اصول طب سنتی از دمنوش نیوشا مصرف کنید تا از تمام خواص درمانی چای جنسینگ و عسل بهره مند شوید. چای جنسینگ و عسل کیسه ای نیوشا از دیگر انواع مخلوط چای سبز، نیروزای فوق العاده ایست که سطح انرژی بدن را بهبود می بخشد و جهت رفع خستگی و نواسانات خلقی مصرف می شود.

اگر می‌خواهید از پیری جلوگیری کنید و روند آن را کاهش دهید روزانه از دمنوش چای جنسینگ و عسل کیسه ای نیوشا مصرف نمایید. این دمنوش نیوشا خواص زیادی دارد که شما عزیزان می توانید جهت آشنایی بیشتر با چای جنسینگ و عسل و قیمت دمنوش نیوشا مقاله آن را بخوانید.

با این راهنمای مصرف چای جنسینگ و عسل کیسه ای نیوشا که در اختیار شما قرار خواهد گرفت می توانید در یک زمان مشخص و با سرعت عمل بیشتر یک دمنوش با فواید زیاد و خوش طعم بنوشید. در این مقاله با ما همراه باشید تا از راهنمای مصرف چای جنسینگ و عسل کیسه ای نیوشا، زمان مصرف دمنوش نیوشا، روش مصرف نیوشا و حد مجاز مصرف آن مطلع شوید و با خیالی راحت این دمنوش نیوشا را استفاده کنید.

چای جنسینگ و عسل کیسه ای نیوشا را سریع آماده کنید

جهت مصرف درست و اصولی از این دمنوش نیوشا بهتر است طبق راهنمای مصرف چای جنسینگ و عسل کیسه ای نیوشا پیش بروید. جهت آماده کردن این دمنوش چای سبز جنسینگ و عسل کیسه ای باید آب را جوش بیاورید و بعد از آن داخل قوری یا فنجان بریزید.

متناسب با سلیقه و مزاج خود از نظر رنگ و غلظت، ۱ یا ۲ بسته دمنوش نیوشا را با آب جوش مخلوط کرده و به مدت ۱۰ ذقیقه روی سماور یا کتری قرار دهید تا سریع تر دم بکشد. بعد از این زمان مشخص می توانید دمنوش خود را مصرف کنید.

راهنمای مصرف چای جنسینگ و عسل

لیوان فلزی مناسب نیست!

جهت تهیه و آماده کردن دمنوش های نیوشا باید از ظروف شیشه‌ای، چینی یا لعابی استفاده کرد. فراموش نکنید که از ظروف فلزی مناسب این کار نیست، چون در صورت وجود “تانن” در ترکیب گیاه، با آن واکنش می‌دهد و برای سلامتی مضر است.

حواستان به اکسیژن آب باشد

میزان آب اکسیژنه آب بر کیفیت و طعم دمنوش تاثیر می گذارد. به همین دلیل خیلی بهتر می شود با آب بیش از یک مرتبه جوشیده شده دمنوش آماده نکنید.

چه زمانی چای جنسینگ و عسل کیسه ای نیوشا بنوشیم؟!

بر اساس راهنمای مصرف چای جنسینگ و عسل کیسه ای نیوشا، این دمنوش نیوشا ۲ ساعت بعد از وعده غذایی مصرف می شود. این دمنوش را اگر طبق روش مصرف نیوشا مصرف کنید می توانید از خواص آن بهره مند شوید.

برای مشاهده سایر راهنمای مصرف دمنوش های نیوشا که توسط مشاوران با تجربه نیوشا نوش جهت رفاه حال شما عزیزان آماده شده می توانید به این لینک مراجعه کنید.

حد مجاز مصرف چای جنسینگ و عسل کیسه ای نیوشا

به دلیل دوز بالای گیاه جنسینگ در این دمنوش و چای سبز بهتر است افراد به خصوص افراد دیابتی قبل از مصرف با مشاوران دمنوش نیوشا و یا در راهنمای مصرف پکیج نیوشا حتما مشورت کنید.

شما مشتریان عزیز اگر پکیجی خریداری کردید می توانید روی این لینک کلیک کنید تا از راهنمای خرید سایت نیوشا نوش استفاده کنید و با خیالی راحت تر دمنوش مورد نظر خود را آماده و مصرف نمایید.

لینک کوتاه
۵/۵ ( ۲ نظر )

در باره نویسنده :

youshadrinks

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود