تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

راهنمای مصرف چای به لیموی کیسه‌ای نیوشا

جهت مصرف درست و اصولی از چای به لیموی کیسه ای نیوشا بهتر است به راهنمای مصرف آن که توسط گروه نیوشا نوش در اختیار شما قرار خواهد گرفت توجه کنید، تا از تمام خواص مفید این دمنوش نیوشا بهره مند شوید. با کمک راهنمای مصرف چای به لیموی کیسه‌ای نیوشا می توانید با روش مصرف چای به لیموی کیسه ای، حد مجاز مصرف دمنوش نیوشا و زمان مصرف آن آشنا شوید که در کم ترین زمان ممکن بتوانید این دمنوش را بنوشید.

چای به لیموی کیسه ای نیوشا دارای خواص بی نظیری است که علاوه بر این هیچ گونه مواد افزودنی و اسانس در آن به کار نرفته و به صورت کاملا طبیعی تهیه شده است. چای به لیموی کیسه‌ای نیوشا مخلوطی از چای سبز  است که با ترکیب به لیمو و چای سبز، میزان آنتی اکسیدان این دمنوش پنج برابر شده و در واقع به لیمو خاصیت آنتی اکسیدانی چای سبز را تحکیم می‌کند.

اگر می خواهید با دیگر خواص این دمنوش نیوشا بیشتر آشنا شوید به مقاله قیمت دمنوش به لیمو نیوشا رجوع کنید تا با خیالی راحت تر چای به لیموی کیسه ای نیوشا را آماده و مصرف کنید.

راهنمای مصرف چای به لیموی کیسه‌ای نیوشا

برای اینکه یک چای به لیموی کیسه ای خوشمزه که یکی دیگر از انواع مخلوط چای سبز است مصرف کنید فقط کافیست آب را جوش بیاورید و بعد از جوش آمدن آب، ۱ یا ۲ کیسه ای متناسب با مزاج خود که دمنوش کم رنگ یا پر رنگ و با چه غلظتی مصرف می کنید، با آب جوش مخلوط و به مدت ۱۰ دقیقه روی سماور و یا کتری قرار دهید تا خوب دم بکشد.

دمنوش را تلخ مصرف نکنید

چای به لیمو نیوشا یک طعم تند و کمی تلخ دارد که ترکیب آن با چای سبز تلخی آن را بیشتر می کند. اکنون اگر بیشتر از این زمان تعیین شده دمنوش شما دم بکشد ممکن است تلخ تر شود و از مصرف آن لذت نبرید. پس جهت نوشیدن یک چای به لیمو طبق راهنمای مصرف چای به لیموی کیسه‌ای نیوشا عمل کنید.

راهنمای مصرف چای به لیموی نیوشا - روش مصرف نیوشا - زمان مصرف دمنوش نیوشا - طریقه مصرف دمنوش نیوشا - نحوه مصرف محصولات نیوشا - نحوه مصرف نیوشا

 

عسل و نبات بهتر از شکر است

دمنوش ها بهتر است به تنهایی و بدون هیچ مواد قندی و پر کالری مثل قند و شکر مصرف شود. اگر عادت به نوشیدن دمنوش تلخ ندارید اما می خواهید از خواص مفید آن بهره مند شوید می توانید با کمی عسل به میزان یک قاشق چای خوری و یا یک نبات چوبی، چای به لیموی کیسه ای نیوشا را راحت تر مصرف کنید.

بهترین زمان مصرف چای به لیموی کیسه ای نیوشا

زمان مصرف دمنوش از دیگر مواردیست که باید در زمان مصرف به آن دقت شود. بهترین زمان مصرف چای به لیموی کیسه ای ۲ ساعت قبل یا بعد از غذا است.

حد مجاز مصرف دمنوش نیوشا

دمنوش های کاملا طبیعی همیشه بی ضرر نیستند و ممکن است گاهی اوقات با عوارض دمنوش نیوشا مواجه شوید که برای پیشگیری از این مشکل باید حد مجاز مصرف دمنوش را رعایت کنید. حد مجاز مصرف چای به لیموی کیسه ای نیوشا ۳ تا ۵ کیسه در روز است.

برای اینکه با مصرف دمنوش های گیاهی و همچنین چای به لیموی کیسه ای بتوانید برخی از بیماری های خود را رفع کنید خیلی بهتر است طبق راهنمای مصرف چای به لیموی کیسه‌ای نیوشا عمل کنید.

لینک کوتاه
۴/۵ ( ۱ نظر )

در باره نویسنده :

youshadrinks

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود