تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

راهنمای مصرف چای لیمو کیسه ای نیوشا

با کمک راهنمای مصرف چای لیمو کیسه ای نیوشا که بسیار آسان و راحت است می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن دمنوش چای سبز و لیمو را دم کرده و مصرف کنید. این دمنوش که یکی دیگر از انواع دمنوش مخلوط چای سبز نیوشاست گلو درد و سرفه را درمان می کند. از دیگر خواص این دمنوش نیوشا تسکین سوزش معده است.

این دمنوش مخلوطی از چای سبز و لیمو با خواص درمانی برای شما ارائه شده تا بدون استفاده از قرص های شیمیایی بتوانید برخی از مشکلات و بیماری های خود را برطرف کنید. این امکان برای شما فراهم آمده تا در صورت تمایل و جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دمنوش نیوشا و خواص آن مقاله مرتبط با آن را بخوانید.

در این مقاله می خواهیم علاوه بر خواص دمنوش مخلوط چای سبز و لیمو، با راهنمای مصرف چای لیمو کیسه ای نیوشا، روش مصرف دمنوش نیوشا، زمان مصرف دمنوش و حد مجاز مصرف آن آشنا شوید.

چای لیمو کیسه ای را آسان آماده کنید

جهت مصرف این دمنوش نیوشا، آب کتری یا سماور را جوش آورده و بعد در قوری و یا فنجان مخصوص دمنوش خود بریزید، در این مرحله تنها کافیست ۱ یا ۲ کیسه چای لیمو را با آب جوش مخلوط کرده و بعد از ۱۰ تا ۱۵ دقیقه دم کشیدن مصرف کنید.

 

روش مصرف دمنوش نیوشا - راهنمای مصرف نیوشا - طریقه مصرف نیوشا - راهنمای مصرف چای لیمو نیوشا

این دمنوش نیوشا ممکن است اگر مدت زمان بیشتری دم بکشد به دلیل وجود چای سبز تلخ شود، پس دقت کنید حدود این زمان تعیین شده دمنوش خود را مصرف کنید.

تاثیر اکسیژنِ آب بر دمنوش

میزان اکسیژن آب بر دمنوش و یا به طور کلی دم کرده تاثیر زیادی می گذارد که بهتر است با آب بیش از یک مرتبه جوشیده دمنوش و چای دم نگذارید.

بهترین زمان مصرف دمنوش مخلوط چای سبز و لیمو کیسه ای

زمان مصرف این دمنوش نیوشا ۱ تا ۲ ساعت قبل و یا بعد غذا است که مصرف آن در این بازه زمانی موجب می شود تا از خواص آن بهره مند شوید.

رعایت حد مجاز مصرف دمنوش نیوشا

حد مجاز مصرف دمنوش لیمو کیسه ای نیوشا به عواملی چون سن فرد، میزان سلامتی و دیگر موارد بستگی دارد. این دمنوش نیوشا هم مانند سایر دمنوش های گیاهی و حتی دارو های شیمیایی اگر بیش از حد تعیین شده مصرف شود مضراتی به همراه می آورد که گاهی جبران ناپذیر است.حد مجاز مصرف دمنوش مخلوط چای سبز و لیمو کیسه ای حدود ۳ تا ۴ کیسه در روز است.

با استفاده از این مقاله، اکنون می توانید به راحتی دمنوش لیمو کیسه ای نیوشا را آماده کنید و از نوشیدن آن لذت ببرید.

لینک کوتاه
۰/۵ ( ۰ نظر )

در باره نویسنده :

youshadrinks

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود