تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

راهنمای مصرف چای نعناع فلفلی کیسه‌ای نیوشا

با توجه به راهنمای مصرف چای نعناع فلفلی کیسه‌ای نیوشا که توسط گروه نیوشا نوش برای شما عزیزان ارائه شده، می توانید با اطلاعاتی کامل چای نعناع فلفلی را که یکی دیگر از انواع دمنوش مخلوط چای سبز است آماده و مصرف کنید. در این مقاله علاوه بر راهنمای مصرف چای نعناع فلفلی کیسه‌ای نیوشا، می خواهیم شما را با برخی از خواص این دمنوش نیوشا آشنا کنیم.

آنچه در این مطلب می‌خوانید:

این دمنوش کیسه ای نیوشا از مخلوط چای سبز و نعنا فلفلی (پونه کوهی) تشکیل شده است. از خواص چای نعناع فلفلی کیسه‌ای نیوشا می توان به تسریع کننده کاهش وزن، بهبود دهنده عملکرد دستگاه گوارش، التیام بخش سردرد و میگرن و خوشبو کننده دهان اشاره کرد. این دمنوش خواص بی نظیر زیادی دارد که برای مشاهده خواص درمانی دمنوش نیوشا می توانید به مقاله آن رجوع کنید.

اکنون با ما همراه باشید تا در مورد راهنمای مصرف چای نعناع فلفلی کیسه‌ای نیوشا، بهترین زمان مصرف این دمنوش نیوشا و حد مجاز مصرف آن بیشتر بدانید.

تهیه چای نعناع فلفلی

برای مصرف چای نعناع فلفلی آب را جوش آورده و بعد آب جوش آمده را در قوری یا فنجان ریخته، سپس ۱ یا ۲ کیسه چای نعناع فلفلی را با آب جوش ترکیب کنید. به مدت ۵ تا ۱۰ منتظر بمانید تا خوب دم بکشد و بعد از آن می توانید دمنوش نیوشا را مصرف کنید.

این دمنوش را تلخ مصرف نکنید!

این دمنوش که مخلوطی از چای سبز و نعناع فلفلی است اگر بیشتر از این زمان تعیین شده دم بکشد ممکن است تلخ شود و دیگر آن طعم و عطر خوش اولیه خود را از دست دهد. چون چای سبز و نعناع فلفلی، هر کدام به تنهایی اگر مدت زمان زیادی در آب جوش بماند، چای را تلخ می کند.

زمان مصرف نعناع فلفلی نیوشا

بهترین زمان مصرف چای نعناع فلفلی نیوشا ۲ ساعت قبل یا بعد غذاست که اگر در همین زمان تعیین شده مصرف شود خواص و تاثیر گذاری این دمنوش بیشتر است.

حد مجاز مصرف مخلوط چای سبز نعناع فلفلی نیوشا

دمنوش های کاملا گیاهی نیوشا مثل یک دارو عمل می کند پس باید با توجه به حد مجاز مصرف که قبلا تعریف شده استفاده کنید. چون اگر طبق دستور عمل نکنید ممکن است عوارض دمنوش نیوشا از فواید آن بیشتر شود. حد مجاز مصرف چای نعناع فلفی نیوشا ۳ تا ۵ کیسه در روز است.

روش مصرف دمنوش های گیاهی وابسته به زمان مصرف دمنوش و رعایت حد مجاز مصرف آن است که در صورت استفاده بر طبق این اصول گفته شده، می توان از خواص درمانی دمنوش نیوشا بهره مند شد.

لینک کوتاه
۳.۵/۵ ( ۸ نظر )

در باره نویسنده :

youshadrinks

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود