تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

راهنمای مصرف چای ترش کیسه ای نیوشا

راهنمای مصرف چای ترش کیسه ای نیوشا بسیار راحت است و سریع تر از آن چیزی که فکر می کنید آماده می شود. نحوه مصرف چای ترش به این صورت است که هم به صورت گرم و هم سرد استفاده می شود و نوعی نوشیدنی خنک برای تابستان به شمار می آید. علاوه بر اینکه چای ترش یک دمنوش خوشمزه است، قند و کلسترول و به خصوص فشار خون بدن را کنترل و تنظیم می کند.

این دمنوش چای ترش نیوشا برای تصفیه خون مناسب است و به شما عزیزان می توانید جهت آشنایی بیشتر و با دیگر خواص چای ترش و قیمت چای ترش کیسه ای نیوشا این مقاله را بخوانید.

اکنون در این جا می خواهیم شما را با طرز تهیه دمنوش چای ترش کیسه ای نیوشا، راهنمای مصرف چای ترش کیسه ای نیوشا و طریقه مصرف چای ترش آشنا کنیم تا در روزهای سرد و گرم فصول مختلف بتوانید دمنوش خوشمزه نیوشا را مصرف کنید.

با راهنمای مصرف چای ترش کیسه ای نیوشا آشنا شوید

چای ترش نیوشا را به دو روش می توان آماده کرد که این روش ها بستگی به نوع علایق و سلیقه شما دارد که چای کم رنگ می نوشید یا پر رنگ؟ متناسب با علایق خود می توانید ۱ کیسه چای ترش را در فنجان های دمنوش و ۱ تا ۲ کیسه در قوری حاوی آب جوش قرار دهید تا دم بکشد.

یکی از مزیت های این دمنوش این است که در مدت کم ۱۰دقیقه دم می کشد و می توانید کیسه های چای ترش را از ظرف مورد نظر بیرون آورده و دمنوش چای ترش نیوشا آماده مصرف شما عزیزان می شود.

چای ترش رژیمی نیوشا

چای ترش کیسه ای نیوشا نوعی چای رژیمی محسوب می شود چون به دلیل کاهش سریع کلسترول، قند و فشار خون توسط این دمنوش، تاثیر زیادی در لاغری دارد و بهتر است با مواد قندی و انواع شکلات مصرف نشود. اما برای کسانی که دچار افت فشار هستند بهتر است چای ترش کیسه ای نیوشا را با نبات های چوبی میل کنند.

زمان مناسب مصرف چای ترش نیوشا

زمان مصرف دمنوش نیوشا متناسب با نوع آن متفاوت است. بهترین زمان مصرف چای ترش نیوشا قبل و یا بعد از هر وعده غذاییست.

به دلیل اینکه این دمنوش نیوشا نقش مهمی در کاهش قند و فشار دارد باید صبح ۱ یا ۲ ساعت قبل و یا بعد از غذا با فاصله ۸ ساعت مصرف کنید تا از سرگیجه های احتمالی ناشی از افت فشار پیشگیری شود.

رعایت حد مجاز مصرف چای ترش نیوشا الزامیست

با توجه به اینکه چای ترش نیوشا خیلی خوشمزه و خوش طعم است ممکن است بسیاری از افراد در چندین وعده در روز از آن استفاده کنند اما حد مجاز مصرف دمنوش چای ترش نیوشا روزانه ۱ تا ۳ نوبت به مدت ۲ الی ۶ هفته است که در صورت مصرف بیش از حد تعیین شده عوارض آن جایگزین فواید آن می شود.

مشاوره با ما

مشاوران نیوشا همیشه آماده پاسخ گویی به سوالت شما عزیزان هستند پس از ما راهنمایی بخواهید.

لینک کوتاه
۴/۵ ( ۳ نظر )

در باره نویسنده :

youshadrinks

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود