رایگان صاحب فروشگاه اینترنتی شوید کلیک کنید
تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

دمنوش لاغری

دمنوش لاغری انواع مختلفی را شامل می‌شود. این تصور که فقط با مصرف یک نوشیدنی به نام دمنوش لاغری بتوان به لاغری و کاهش وزن رسید تصور درستی نیست، در واقع دمنوش های لاغری انواع مختلفی دارند و اینگونه نیست که فقط با یک نوع دمنوش بتوان به کاهش وزن مطلوب رسید.

با توجه به نوع تاثیر هر کدام از گیاهان دارویی، انواع نوشیدنی های مخصوص لاغری دارای دسته بندی کلی به شرح زیر است:

۱- دمنوش لاغری با اثر چربی سوزی

دمنوش های لاغری چربی سوز با افزایش سوخت وساز بدن موجب از بین رفتن کالری جذب شده در بدن، که به شکل چربی ها و سلولیت‌ها ذخیره شده‌اند، موجب لاغری و کاهش وزن می‌شوند.

دمنوش های چربی سوز برای چه کسانی مناسبند؟

این نوع دمنوش لاغری مناسب برای افرادیست که از افزایش وزن و انباشتگی چربی‌ها رنج می‌برند. بنابراین با مصرف دمنوش های چربی سوز می توانند چربی‌های اضافه بدن خود را از بین ببرند. یکی دیگر از بهترین مزیت های دمنوش چربی سوز و کاهش وزن این است که، در کنار چربی سوزی کبد را پاکسازی و قند خون را تنظیم می‌کند.

معایب دمنوش لاغری با اثر چربی سوزی

این دمنوش ها درست است که سبب چربی سوزی و کاهش وزن افراد می‌شوند، اما یکی از مهمترین معایب آن کم نشدن اشتهای فرد بوده که این خود می تواند باز هم آنها را به وزن قبلی برگرداند.

نحوه صحیح مصرف دمنوش چربی سوز

یکی از مهمترین نکات در مصرف دمنوش ها، نحوه و زمان استفاده آنها خواهد بود. برای نتیجه گیری بهتر می بایست دمنوش ها را در زمان مناسبی مصرف کرد. بهترین زمان مصرف برای دمنوش های چربی سوز دو ساعت بعد از هر وعده غذایی است.

چند نمونه از دمنوش های چربی سوز

 • چای رزماری و گل محمدی
 • چای آلوورا و عسل
 • چای گزنه و برگ زیتون
 • دمنوش چای کرن بری
 • دمنوش بلوبری یا تمشک آبی

نکته⇐ بهتر است کسانی که به فشار خون بالا مبتلا هستند، از مصرف زیاد چای آلوورا و عسل بپرهیزند. همچنین مصرف چای سبز برای افرادی که آسپرین مصرف می‌کنند عوارضی را در پی خواهد داشت.

۲- دمنوش لاغری با اثر کاهش اشتها

دمنوش های لاغری کاهش اشتها ، همانطور که از اسم شان پیداست با کاهش اشتها و میل به غذا خوردن میزان ورودی کالری به بدن را کاهش داده، و نهایتا موجب ورودی کمتر غذا و ذخیره چربی می‌شوند. این دمنوش ها با کاهش میل به غذا خوردن به افرادی که دچار پرخوری هستند مانند افراد دارای پرخوری عصبی و ریزه خواری کمک شایانی به لاغری می‌کنند، همچنین افرادی که حجم معده بزرگی دارند و دیر احساس سیری می‌کنند، کمک می‌کند تا علاوه بر جلوگیری از افزایش وزن به سرعت، کاهش خود را به دست آورند.

دمنوش کاهش اشتها برای چه کسانی مناسب است؟

همه افرادی که به دنبال راهی سریع برای کاهش وزن هستند، می توانند دمنوش لاغری با اثر کاهش اشتها را امتحان کنند. با دمنوش های کاهش اشتها،  اضافه وزن در مدت زمان کوتاهی از بین می رود و شاهد اندام ایده آلی خواهید بود. برای اینکه به کاهش وزن و تناسب اندام برسید، باید میزان ورودی کالری بدن خود را کم کنید و به حداقل برسانید. با کاهش اشتها و کاهش میزان کالری وارد شده به بدن، چربی‌های کمتری در بدن تجمع می‌شود. از این رو، اندام مناسبی خواهید داشت.

معایب دمنوش کاهش اشتها

اثری که دمنوش های کاهش اشتها بر بدن دارند، سبب کاهش اشتها و میل به خوردن غذا می‌شود. گاهی کم شدن اشتها و نرسیدن ویتامین هایی به بدن سبب بی حالی و ضعف بدن خواهد شد. این خود می تواند عوارض مهمی را در پی داشته و شما را از انجام کارهای روزانه تان بازدارد. در نتیجه بهتر است در کنار این دمنوش ها، از دمنوش هایی که انرژی زا و سبب افزایش قدرت بدنی شده استفاده کنید.

بهترین نحوه مصرف دمنوش کاهش اشتها

اگر می خواهید از دمنوش های کاهش اشتها نتیجه مطلوبی بگیرید و اشتهای کاذب خود را کم کنید، باید به زمان مصرف این دمنوش ها توجه نمایید. بهترین زمان مصرف دمنوش های کاهش اشتها نیم تا یک ساعت قبل از هر وعده غذایی است.

چند نمونه از دمنوش های کاهش اشتها

 • دمنوش نعناع فلفلی
 • چای سبز و لیمو
 • چای سبز و به لیمو

۳- دمنوش لاغری با افزایش قدرت بدنی

دمنوش های لاغری که موجب افزایش قدرت بدنی شده و انرژی فرد را افزایش می‌دهند باعث می‌شوند با افزایش نشاط و قدرت، انجام تحرک بیشتر را برای مصرف کننده آسان کرده و به راحتی علاوه بر تقویت روحیه، انگیزه و امید انجام به کارهای نیاز به فعالیت فیزیکی، بالا رفته و نهایتا با اکتیوتر و فعال تر شدن، موجب سوخت کالری بیشتر و از بین رفتن چربی‌ها می‌شود.

خواندن این مقاله هم مفید است  10+1 روش ساده و کم هزینه برای زیبایی پوست صورت

دمنوش لاغری با افزایش قدرت بدنی مناسب چه کسانی است؟

همانطور که در مطالب فوق اشاره کردیم، برخی از انواع دمنوش لاغری با اینکه سبب کاهش وزن و کاهش اشتها می شوند، اما ممکن است عوارضی را هم مانند ضعف و بی حالی به همراه داشته باشند. اما افرادی که مایلند در کنار کاهش وزن و اشتها، با انرژی و نشاط به انجام کارهای روزانه خود برسند. همچنین با بالا رفتن فعالیت‌ها به مشکلی بر نخورند، بهترین گزینه برای آنها دمنوش لاغری با افزایش قدرت بدنی است. به این دمنوش های لاغری اصطلاحا دمنوش انرژی زا گویند.

معایب دمنوش افزایش قدرت بدنی 

دمنوش هایی که سبب افزایش انرژی و قدرت بدنی می شوند، می توانند بهترین انتخاب برای افراد جهت لاغر شدن و رسیدن به تناسب اندام باشند. اما باید در انتخاب آنها نهایت دقت صورت گیرد. زیرا برخی از این دمنوش ها با طبع و مزاج فرد سازگار نیست. در نتیجه اگر فردی بدون توجه به طبع خود از آنها استفاده کند، شاهد بیماری‌ها و ضعف سیستم ایمنی بدن خود خواهد بود.

چند نمونه از دمنوش لاغری با اثر افزایش انرژی

 • چای آلوورا و عسل
 • دمنوش چای دارچین
 • دمنوش بادرنجبویه
 • چای جنسینگ و عسل

طریقه مصرف دمنوش لاغری انرژی زا

بهترین زمان مصرف برای این نوع دمنوش ها صبح و بعد ظهر بعد از وعده غذایی است. البته توصیه می‌شود دمنوش جنسینگ و عسل را صبح و دمنوش آلوورا را بعد از ظهر مصرف کنید تا نتیجه مطلوبی بگیرید.

دو نکته مهم درباره انواع دمنوش لاغری 

 • هر کسی هر دمنوش لاغری را نباید مصرف کند.
 • هر زمانی هر دمنوش لاغری را نباید مصرف کند.

همانطوری که در توضیحات انواع کلی دمنوش های لاغری توضیح داده شد، هر کدام از دمنوش‌ های لاغری دارای خواص جداگانه ای هستند و با توجه به اینکه برای لاغری و کاهش وزن با نوشیدنی های لاغری باید آنها را به طور دوره ای و منظم استفاده کرد، رعایت نکات زیر قبل از مصرف هر نوع دمنوش لاغری باید مورد توجه قرار گیرد.

۱- طبع مصرف کننده دمنوش لاغری ( دمنوش نیوشا )

یکی از مهمترین نکاتی که باید هر فرد به آن توجه ویژه ای داشته باشد، طبع و مزاج خود است. اینکه غذا یا دمنوشی که استفاده می‌کنید به طبع شما آسیبی وارد نکند بسیار امر مهمی خواهد بود. اکثر افراد که قصد دارند تا به اندام ایده آلی برسند خیلی از نکات از جمله طبع یا مزاج خود را نادیده می‌گیرند و تنها، به مصرف هر دمنوش لاغری اکتفا می‌کنند. لاغر شدن به هر قیمتی حتی به خطر انداختن سلامت خود ارزش چندانی نخواهد داشت. بنابراین اگر می خواهید اصولی و بدون وارد شدن کوچکترین لطمه ای به سلامت و سیستم ایمنی بدن تان ، به اندام ایده آلی برسید و وزن کم کنید باید قبل از هر چیزی طبع خود را بشناسید. پس از شناسایی طبع و مزاج می توانید بدون دردسر و با آرامش خیال دمنوش لاغری مناسب با طبع را شناسایی و آن را مصرف نمایید.

۲- وضعیت جسمانی مصرف کننده دمنوش لاغری

برای مصرف دمنوش لاغری باید یکسری  موارد از قبیل سن، جنسیت و نوع اضافه وزن(چاقی) را مد نظر قرار داد. اینکه مصرف کننده این موارد را در نظر بگیرد و سپس دمنوش لاغری مناسبی تهیه کند، علاوه بر اینکه به سلامت او آسیبی وارد نمی شود بلکه سبب نتیجه گیری بهتر در مدت زمان کم خواهد شد. برخی از دمنوش های لاغری برای سنین پایین مناسب نیست، بنابراین باید از مصرف آن خودداری کنید. یا حتی اگر نوع چاقی شما از شکم یا پهلو است باید آن نظر گرفته و سپس، مناسب با نوع چاقی دمنوش لاغری مصرف کرد.

۳- وضعیت سلامتی و بیماری مصرف کننده دمنوش لاغری

پیش از تهیه دمنوش لاغری ، مصرف کننده در صورت مبتلا بودن به هر بیماری باید آن را با مشاورین در میان گذاشته، تا بتواند دمنوش لاغری مناسب که هیچ آسیبی به سلامت و پیشرفت بیماری او نداشته باشد تهیه کند. در این صورت علاوه بر اینکه فرد به نتیجه مطلوبی می رسد،  سلامت و سیستم ایمنی بدن او در معرض هیچ خطری نیست.

با توجه به موارد فوق و تقسیم بندی هایی که از نظر انواع دمنوش لاغری و انواع مصرف کنندگان دمنوش لاغری متوجه شدیم، بنابراین انتخاب اینکه چه نوع دمنوش لاغری دارای حساسیت بوده و نباید هر نوشیدنی لاغری را هر کسی استفاده کند و برای انتخاب آن به نکاتی که اشاره شد باید دقت کرد. اگر تصمیم دارید که دمنوش لاغری تهیه کنید، مشاوران ما می توانند در این زمینه به طور رایگان به شما در انتخاب آن کمک کنند.

 

با توجه به موارد بالا که به طور جامع به بررسی مزایا، معایب و نحوه مصرف هر نوع از دمنوشهای لاغری پرداختیم پیشنهاد میکنیم درباره دمنوش لاغری نیوشا نیز بخوانید و با خواص این محصول نیز آشنا شوید.

روش های درخواست مشاوره رایگان انتخاب دمنوش لاغری در یوشا:

۱- مشاوره آنلاین

۲- مشاوره تلفنی

۳- درخواست پیامکی

۴- درخواست تلگرامی

لینک کوتاه
۴.۹/۵ ( ۱۷ نظر )
توسط |اردیبهشت ۱۰ام, ۱۳۹۹|مجله نیوشا|

در باره نویسنده :

youshadrinks

۷ نظرات

 1. منیژه ۱۳۹۷-۱۱-۲۳ در ۲:۴۲ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  سلام توضیحات کامل و جامع بود فقط اینکه لینک مزاج شناسی افراد رو ب مقالتون پین میکردین بهتربود ممنون

 2. متین ۱۳۹۷-۱۱-۲۵ در ۰:۰۳ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  دمنوش لاغری نیوشا بهترین دمنوش لاغری در ایرانه چون به صورت کاملاً سفارشی سازی شده برای هر شخص تهیه میشه و اینطور نیست که از یک نوع دمنوش لاغری برای همه آدمها استفاده بشه، بعضی ها بدون اینکه طبع و مزاج افراد رو در نظر بگیرن و یا اینکه مصرف کننده چه بیماری هایی داره یه پکیج به نام دمنوش لاغری تهیه کردند که این اصلاً درست نیست. من خودم از دم نوش لاغری نیوشا استفاده کردم و ازش راضیم.

 3. زارع ۱۳۹۷-۱۱-۲۵ در ۱:۲۹ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  دمنوش لاغری جانم فدای تو
  قربان بلوبری آن طعم ناب تو
  هرگز نگیرد چای جای دمنوش تو
  هم پایه نیست با کرنبری بی نظیر تو

 4. سمانه ۱۳۹۷-۱۱-۲۵ در ۱۰:۴۱ قبل از ظهر - پاسخ دادن

  دمنوش لاغری یه راه حل ساده و آسان برای خلاصی از تلنبار شدن چربی های مضر شکم و پهلو میباشد و همچنین از بازگشت دوباره ی این چربی ها در بدن جلوگیری میکند و نوید بخش یک هیکل زیبا برای ما میباشد.

 5. عفت ۱۳۹۷-۱۱-۲۵ در ۱۲:۴۰ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  دمنوش لاغری نیوشا…خوشمزگی وطعمهای متنوع محصولات نیوشاعلاوه برصددرصدطبیعی بودنشون وبدون عوارض بودنشون به آدم حس شادابی خاصی میده.وازمزیت دیگش میشه به کنترل وزن وثابت بودن وزن حتی باتموم شدن دوره دمنوشا اشاره کرد.لذت زندگی سالم رابامحصولات نیوشاتجربه کردم.خداحافظ چربیهای مزاحم.سلام زندگی سالم و بدون چربی
  ازهمه عوامل نیوشاممنونم

 6. Elenin6969 ۱۳۹۷-۱۲-۱۶ در ۴:۱۴ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  نوروز امسال ، جاری خود را شگفت زده کنید و برای همیشه از میدان به در کنید ….
  بله ، این امکانپذیره فقط با دمنوش لاغری نیوشا نوش☕☕☕☕

 7. فاطیما برهانی ۱۳۹۷-۱۲-۱۹ در ۱۲:۰۵ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  دمنوش لاغری دیدم
  اسمشو پسندیدم
  دمنوش نیوشا رو
  از نیوشانوش خریدم
  😅😅😅

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود