رایگان صاحب فروشگاه اینترنتی شوید کلیک کنید
تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

سایت اصلی محصولات نیوشا

اگر برای خرید محصولات نیوشا و دمنوش های باکیفیت آن، تصمیم دارید از سایت اصلی نیوشا خرید کنید، این مطلب به شما در این امر کمک می‌کند.  به طور معمول، محصولات نیوشا توسط شرکت تولید کننده دمنوش نیوشا یعنی نیوشانیک به دو طریق به فروش می رسند:

  • فروش مستقیم از نیوشانیک به مصرف کنندگان ، نمایندگان و بازاریابان
  • فروش غیر مستقیم از نیوشانیک به مصرف کنندگان از طریق نمایندگان و بازار یابان

روش اول خرید دمنوش نیوشا از سایت اصلی نیوشا

برای خرید مستقیم محصولات نیوشا از کارخانه شما باید مانند همه بازاریابان و فروشندگان محصولات نیوشا، ابتدا عضو سایت نیوشانیک شوید. سایت نیوشانیک در واقع سایت اصلی محصولات نیوشا بوده و محصولات خود را فقط از این طریق به فروش می رساند. البته قبل از عضویت در نیوشانیک باید یک نفر شما را به شرکت نیوشانیک معرفی کرده و شما فقط با کد ملی معرف خود میتوانید در سایت نیوشا ثبت نام کنید و زیر مجموعه او شوید.

پس از عضویت باید با نیوشانیک قرارداد بازاریابی امضا کنید،  سپس به عنوان یکی از بازاریابان نیوشا شروع به فعالیت کرده و مسلماً در همین اثنای فروش و بازاریابی محصولات نیوشا می توانید مقدار دمنوش و محصول مورد نیاز خود را نیز بردارید و تخفیف بازاریابی دریافت کنید. همانطور که ملاحظه می کنید خرید مستقیم از کارخانه عملاً برای مصرف کننده ای که به مقدار بسیار ناچیز خرید می کند نه مقرون به صرفه بوده و نه توجیه دارد، زیرا اگر مشتری که در واقع بازاریاب و فروشنده شرکت نیوشانیک است کمتر از میزان مشخصی در ماه خرید کند حساب کاربری وی در سایت معلق و یا مسدود می شود.

خواندن این مقاله هم مفید است  کانال تلگرام دمنوش ها

با ما تماس بگیرید ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹ یا ارسال پیام

یوشا درینکز همراه همیشگی یوشا دوستان

تیم متخصص و آموزش دیده یوشا درینکز با برخورداری از بزرگترین جامعه مشاوران یوشا در سراسر کشور آماده خدمتگزاری به شما مشتریان عزیز می باشد

روش دوم خرید دمنوش نیوشا از سایت اصلی محصولات نیوشا

همانطور که می دانید شرکت نیوشا محصولات خود را تنها از طریق نمایندگان به فروش می رساند و در فروشگاه ها و مسیرهای فروش دیگر، این کار صورت نمی گیرد.  همه افرادی که نمایندگی فروش مستقیم نیوشا را دارند، دارای شناسنامه هستند و این خود، قابل استعلام است. بدین صورت که اگر شما بخواهید در سایت نیوشا به عنوان نماینده عضو ش.ید، باید یک نفر شما را معرفی کند.
اولین کاری که می توانید انجام دهید این است که، خودتان به سایت نیوشا رفته و درخواست عضویت دهید. کد ملی معرف را کد ملی آن شخصی را وارد کنید که خود را نماینده معرفی کرده است. البته طی تماس تلفنی با شرکت نیوشا هم می توان استعلام گرفت.

لینک کوتاه
۳.۸/۵ ( ۵ نظر )
توسط |اسفند ۲۴ام, ۱۳۹۶|اخبار نیوشانوش|

در باره نویسنده :

youshadrinks

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود