تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

دمنوش چای سبز و جلوگیری از سرطان پروستات

دمنوش چای سبز و جلوگیری از سرطان پروستات

پژوهش های جدید نشان می دهد که چای سبز از ایجاد سرطان پروستات پیشگیری می کند یا می تواند سرعت رشد سلول های سرطانی را کاهش دهد. این پژوهش نشان می دهد التهاب در بافت پروستاتِ مردانِ مبتلا به سرطان پروستات که چای سبز می نوشند، در مقایسه با افرادی که چای سبز نمی نوشند، کاهش می یابد. سرطان باعث ایجاد التهاب در بافت پروستات می شود. پلی فنول های چای سبز به بافت پروستات وارد می شوند و التهاب را در این بافت کاهش می دهند. پلی فنول ها، آنتی اکسیدان هایی هستند که از ایجاد آسیب های سلولی در بدن محافظت می کنند.

دمنوش چای سبز و جلوگیری از سرطان پروستات :

در این پژوهش ۷۹ داوطلب نیازمند به عمل جراحیِ مبتلا به سرطان پروستات، بررسی شدند. این افراد به مدت ۳ تا ۸ هفته، روزانه ۶ فنجان چای‌سبز یا آب(بسته به زمان جراحی) مصرف می کردند. در این مطالعه نمونه های آزمایش ادرار و خون این افراد پیش و پس از عمل جراحی، ثبت و نمونه های بافت پروستات آنها پس از عمل جراحی نیز جمع آوری شد. نتایج این پژوهش نشان داد سطح آنتی ژن اختصاصی پروستات یا PSA و همچنین شاخص التهاب به نام KappaB در افرادی که چای‌سبز مصرف می کردند، کمتر از افردی بود که چای‌سبز مصرف نکرده بودند.

محققان این پژوهش معتقدند که مصرف چای‌سبز، رشد تومورهای سرطانی در افراد مبتلا به سرطان پروستات را به طور کامل مهار نمی کند اما سرعت رشد سلول های سرطانی را کاهش می دهد. سرطان پروستات معمولا سرطانی با سرعت رشد کم است بنابراین نوع رژیم غذایی مصرفی نقش مهمی در سرعت رشد و پیشرفت آن در بدن دارد.

همچنین برای خرید چای سبز به لینک زیر مراجعه کنید:

http://youshadrinks.com/product/%da%86%d8%a7%db%8c-%d8%ac%d9%86%d8%b3%db%8c%d9%86%da%af-%d8%b9%d8%b3%d9%84-%d9%86%db%8c%d9%88%d8%b4%d8%a7-%d9%86%d9%88%d8%b4/

همچنین برای کسب اطلاع درباره آخرین خبرهای سایت نیوشا نوش عضو خبرنامه سایت ما شوید.

لینک کوتاه
۰/۵ ( ۰ نظر )

در باره نویسنده :

youshadrinks

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود