رایگان صاحب فروشگاه اینترنتی شوید کلیک کنید
تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

لاغری موضعی با لیزر استرابری

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که دچار چاقی موضعی هستید. آیا برای لاغری موضعی شکم و یا لاغری موضعی ران باز هم نیازمند رژیم لاغری و یا تمرینات ورزشی سرسخت هستیم؟ قطعا پاسخ منفی است چرا که امروزه دستگاه های لاغری وجود دارند که مخصوص لاغری موضعی هستند. لیزر استرابری به تازگی وارد بازار ایران شده است و کار با آن بسیار راحت است. هدف از لیزر استرابری آب کردن و لاغری موضعی چربی سلول های بدن مخصوصا در قسمت بازوها و ران های چاق می باشد.


لیزر لاغری استرابری که تاییدیه FDA نیز دارد هر ساله به آب کردن چربی میلیون ها فرد در سراسر دنیا کمک می کند. افرادی که به روش های جراحی و لیپوساکشن علاقه ای ندارند، می توانند از لاغری با لیزر کم توان استرابری بهره ببرند. متقاضیان معمولا از همان جلسات اول تغییر را در خود احساس می کنند.
چه چیزی بهتر از اینکه بدون جراحی بتوان از شر چربی های اضافه خلاص شد؟ لاغری موضعی با لیزر استرابری هم برای مردان و هم زنان، برای آب کردن چربی های شکم ، لاغری موضعی ران ، لاغری موضعی پهلو و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

با استفاده لیزر لاغری استرابری در کنار رژیم غذایی مناسب، می توانید تا ۱۰ کیلوگرم در ماه وزن کم کنید.

لاغری موضعی با لیزر استرابری

دلیل نامگذاری لیزر استرابری

دستگاه لیزر لاغری موضعی استرابری به اندازه یک توپ بسکتبال و شبیه به یک توت فرنگی (Strawberry) بزرگ است. شاید وقتی برای اولین بار این دستگاه را ببینید متعجب شوید که لیزری به این اندازه چگونه می تواند بدون درد و جراحی چربی ها را از بین ببرد. اما مانند توت فرنگی این دستگاه لیزر نیز فواید فراوانی دارد و شما را لاغر و خوش اندام می کند.

لیزر استرابری چگونه کار می کند؟

سیستم لیپولیزر استرابری یک مجموعه لیزر سرد دارد که بی ضرر هستند. این لیزر ها مانند کمربند بر روی پوست ناحیه مورد نظر قرار می گیرند و به بافت چربی نفوذ می کنند، در اینجا لیزر، چربی ها را به آب شدن تحریک می کند. سپس لیپیدهای مایع توسط بدن شما دفع می شوند. مکانیزم لاغری موضعی با لیزر استرابری دقیقا مانند روشی است که چربی ها در هنگام ورزش کردن دفع می شوند.

لاغری موضعی با لیزر استرابری

مراحل انجام لاغری موضعی با لیزر استرابری

# مرحله اول

در ابتدا سایز فرد قبل از انجام لیزر گرفته می شود تا نتیجه قابل ارزیابی باشد.

# مرحله دوم

دستگاه مانند کمربند در اطراف ناحیه مورد نظر پیچیده می شود. ۱۰ دقیقه لیزر برای آب کردن چربی آن ناحیه کافیست اما ممکن است ۱۰ دقیقه اضافی با توجه به شکل ، توزیع، اندازه یا محل چربی نیاز باشد. ۲۰ دقیقه حداکثر زمانی است که می تواند برای یک جلسه مورد استفاده قرار گیرد.

خواندن این مقاله هم مفید است  چربی سوزی فوق العاده با ۴ برند چای لاغری

# مرحله سوم

مجددا سایز فرد گرفته می شود زیرا نتیجه از همین لحظه قابل مشاهده است.

# مرحله چهارم

۳۰ تا ۴۵ دقیقه پیاده روی برای گردش خون بهتر در بدن و کمک به از بین بردن چربی ها استفاده می شود. به همین سادگی چربی های شما آب شدند!
اگر این لیزر همزمان با یک رژیم غذایی مناسب و ورزش انجام شود نتیجه شگفت انگیزی خواهد داشت. ما مراجعینی داشته ایم که در کنار رژیم غذایی مناسب متخصص تغذیه تا ۱۰ کیلوگرم در ماه با این لیزر لاغر شده اند.

لاغری موضعی با لیزر استرابری

تعداد جلسات لیزر استرابری

برای لاغری موضعی با لیزر استرابری حدودا ۸ جلسه ۳۰ یا ۴۵ دقیقه ای و دو مرتبه در هفته نیاز است. ۳۰ تا ۴۵ دقیقه بعد از انجام لیزر پیاده روی لازم است که می تواند بر روی تردمیل انجام شود. متخصص تغذیه در کنار این روش یک رژیم یک ماهه به فرد می دهد.

فواید لاغری موضعی با لیزر استرابری

اگرچه همه ما می دانیم داشتن خواب منظم ، ورزش و رژیم غذایی مناسب برای لاغری لازم است. اما در دنیای پرمشغله امروز همه به دنبال راهی هستیم تا با سریع ترین روش ممکن به نتیجه دلخواه برسیم. لیزر استرابری هم یکی از این روش هاست. در حالی که ریلکس کرده اید تنها با ۱۰ دقیقه بدون درد و محدودیت خاصی با روش غیر جراحی چربی های خود را آب می کنید.
این لیزر در زمان و هزینه ها صرفه جویی می کند و شما را به اندام دلخواهتان می رساند.

عوارض جانبی

افرادی که به مشکلاتی از جمله صرع، بیماری های قلبی، فشار خون بالا، دیابت، بیماری کبد یا کلیه مبتلا هستند، توصیه می شود قبل از انجام لیزر با پزشک مشورت کنند.

تاییدیه FDA

اداره ملی غذا و دارو لیزر استرابری را برای مصرف در آمریکا به منظور درمان موثر، ایمن و غیر جراحی برای کاهش وزن و آب کردن چربی ها تایید کرده است.
در انتها باید گفت افرادی که به هر دلیلی نمی توانند از روش های جراحی و لیپوساکشن برای لاغری استفاده کنند، لاغری موضعی با لیزر استرابری بهترین گزینه است. زیرا با هزینه و درد کمتر می توانند چربی های اضافی را آب کنند.

لینک کوتاه
۰/۵ ( ۰ نظر )

در باره نویسنده :

youshadrinks

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود