تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

بهترین جایگزینِ بوتاکس صورت

شاید این روزها خیلی نام بوتاکس را شنیده باشید؛ بوتاکس صورت، بوتاکس پیشانی، بوتاکس لب و دیگر مواردی که امروزه خیلی شایع شده. البته یک مدتی فقط خانم ها از بوتاکس صورت جهت افزایش زیبایی چهره خود استفاده می‌کردند اما جدیدا آقایان هم جهت برطرف کردن چین و چروک صورت خود بوتاکس می‌کنند. اما ما در این مقاله نمی‌خواهیم کاری را قضاوت کنیم چون زیبایی حق مسلم تمام انسانهاست و همه می‌توانند از آن بهره مند شوند. اکنون می‌خواهیم مطالب این مقاله را با یک سوال آغاز کنیم؛ آیا شما روش های طبیعی و بهترین جایگزین بوتاکس صورت را می‌شناسید؟ آیا بهتر نیست چهره خود را با مواد طبیعی و بدون عوارض تزریق بوتاکس زیبا تر کنیم؟! بیایید دراین مورد بیشتر با یکدیگر گفتگو کنیم و اگر نظری دارید در انتهای همین مقاله می‌توانید با فروشگاه اینترنتی یوشا درمیان بگذارید.

در ابتدا می‌خواهیم شما را از بوتاکس و عوارض بوتاکس صورت و همچنین تفاوت هزینه تزریق بوتاکس صورت و دمنوش های گیاهی که به روش طبیعی چین و چروک را از بین می‌برند مطلع کنیم. عده ای از افراد با اینکه عوارض بوتاکس صورت را می‌دانند اما بازهم به دلیل تمایل شدید به زیبایی موجب می‌شود بازهم این روش را برای از بین بردن خط های صورت خود انتخاب کنند. اما بعد از مطالعه این مقاله هم انتخاب با شماست که از چه روش هایی می‌خواهید بر زیبایی چهره خود بیافزایید.

آنچه در این مقاله مطالعه خواهید کرد:

بوتاکس چیست؟

بوتاکس یک سم است. سمی که با سموم و باکتری های موجود در مسمومیت های غذایی ترکیب شده. تزریق این سم بر قسمت مشخص شده از صورت و تاثیر گذاری بر عصب، موجب می‌شود تا آن بخش از عضله فلج شود یا به عبارتی دیگر از کار بیافتد تا بتواند برای مدتی موقت، چین و چروک های صورت شما را از بین ببرد. ممکن است الان کمی از تزریق بوتاکس ترسیده باشید. اما این را بدانید که اصلا و اصلا هدف فروشگاه اینترنتی یوشا ایجاد ترس و واهمه شما نیست بلکه هدف؛ نشان دادن راه درست جهت زیبایی بیشتر صورت است. البته اگر تزریق بوتاکس صورت کنترل شده و با دقت بسیار زیاد توسط پزشک یا تیم حرفه ای انجام شود زیاد جای نگرانی نیست و فقط همان عوارض بوتاکس صورت و مراقبت های بعد از باقی می‌ماند.

بوتاکس صورت یا دمنوش گیاهی؟

تفاوت هزینه بوتاکس صورت با روش های طبیعی

بوتاکس هزینه زیادی دارد اما مدت کمی اثر زیبایی آن باقی می‌ماند و بعد از یک زمان مشخص باید نسبت به ترمیم آن اقدام کرد وگرنه چهره شما به حالت قبل باز می‌گردد. اما روش های طبیعی و دمنوش های گیاهی زیادی هستند که می‌توانند با هزینه مناسب و برای همیشه صورت شما را جوان و به پاکسازی پوست شما کمک کنند. این دمنوش ها کاملا طبیعی و بدون هیچ گونه مواد افزودنی هستند تا بتوانند در کم ترین زمان ممکن پوست شما را شفاف تر و جوان سازند.


دمنوش نیوشا به جای بوتاکس صورت

این پک پاکسازی پوست یوشا از دمنوش های عالی تشکیل شده که می‌توانند علاوه بر از بین بردن چین و چروک تا مدت های زیادی به جذب آب، طراوت و تازگی پوست، طراوت، شادابی و استحکام پوست و افزایش فعالیت آنتی اکسیدانی پوست کمک زیادی کند. از مهم ترین عواملی که پوست صورت شما را جوان می‌کند، افزایش فعالیت آنتی اکسیدان است که برای این کار درمان های خانگی و دمنوش های گیاهی زیادی تولید شده که با استفاده از این ها، تزریق بوتاکس صورت که بسیار دردناک و پر هزینه است را فراموش کنید و با یک روش کاملا بی خطر صورت خود را جوان تر و زیباتر سازید.

قبل از مصرف دمنوش عکس سلفی بگیرید

یکی از لذت بخش ترین چیزها، مشاهده لاغری بعد از اضافه وزن جدید و از بین رفتن جوش یا چین و چروک صورت است. برای اینکه از این تلاش خود نهایت لذت را ببرید بهتر است قبل از استفاده دمنوش های گیاهی به جای بوتاکس صورت، یک عکس سلفی از خود بگیرید که بعد از اتمام کار تغییرات به وجود آمده در خود را کاملا احساس کنید. این کار باعث این هم می‌شود که قدر این تلاش خود را بدانید و از طراوت و جوان سازی پوست خود محافظت کنید.

عکس سلفی قبل و بعد از مصرف دمنوش نیوشا

با بهترین دمنوش گیاهی پوست صورت خود را جوان کنید

چای سبز خالص یکی از بهترین چای های دنیاست که بر روی پوست صورت و همچنین عملکردهای متفاوت بدن تاثیرات زیادی می‌گذارد. با این چای نیوشا لازم نیست مواد ترکیبی درست کنید و بر روی صورت خود بمالید، فقط باید طبق اصول آن را مصرف کنید و طی یک زمان مشخص عوارض پیری در شما کاهش می‌یابد و تا مدت های زیادی پوست شما را شفاف و جوان نگه می‌دارد.

دمنوش نیوشا برای جوان سازی پوست

کُند کننده روند پیری با این دمنوش فوق العاده

یکی از مواردی که جهت جلوگیری از بوتاکس صورت بسیار اهمیت دارد، استفاده از کُند کننده های روند پیری سلول هاست. چراکه با کند کردن روند پیری می‌توان از چین و چروک و پیری پوست صورت پیشگیری کرد و پوستی جوان و شفاف ساخت. فکر می‌کنید این کند کننده های پیری سلول ها چه دمنوش هایی هستند؟ واقعا می‌دانستید دمنوش های گیاهی چه قدرتی جهت پاکسازی و جوان سازی پوست صورت شما دارند؟


بهترین کُند کننده روند پیری سلول ‏⇐ دمنوش چای سبز + جنسینگ و عسل نیوشا


دمنوش نیوشا برای کند کردن روند پیری

این دمنوش معجزه می‌کند

خیلی بهتر می‌شود اگر نگذاریم کار به بوتاکس صورت و ترمیم های ناشی از آن برسد. باید با روش های مختلف از پوستی با طراوت محافظت کنیم تا خیلی دیرتر از انتظار، بوتاکس صورت یا استفاده از ماسک های صورت جهت از بین بردن چین و چروک را شروع کنید. تا به حال دمنوش وانیل نوشیده اید؟ بسیار خوش طعم و خوش عطر است. علاوه بر این طعم خوش، تاثیر زیادی جهت کمک به انسجام، فرآیند جذب آب، طراوت، تازگی و استحکام پوست می‌گذارد. با مصرف این دمنوش نیوشا می‌توانید تا حدود خیلی زیادی از بوتاکس صورت پیشگیری کنید.


قرار دادن تی بگ دمنوش آلوئه ورا بر روی صورت 

اگر می‌خواهید از این روش برای جوان سازی پوست خود به جای بوتاکس صورت استفاده کنید می‌توانید علاوه بر نوشیدن دمنوش چای آلوورا و عسل کیسه ای نیوشا، تی بگ آن را مانند ماسک بر روی پوست صورت خود قرار دهید. چای سبز، آلوئه ورا و عسل کیسه ای نیوشا تاثیر خیلی زیادی بر پاکسازی و جوان سازی پوست شما خواهد گذاشت. ترکیبات عالی این دمنوش نیوشا ساخته شده تا شما جهت طراوت و جوان سازی پوست خود درد نکشید و به جای بوتاکس صورت دردناک، با لذت و آرامش پوست خود را شفاف سازید.

چای سبز، آلوورا و عسل کیسه ای نیوشا

ترمیم و جلوگیری از پیری پوست با دمنوش های گیاهی

دمنوش های دیگری تولید شده اند تا پوست صورت شما را از پیری محافظت کنند و هم اینکه نوعی ترمیم کننده صورت محسوب می‌شوند. این دمنوش ها که طرفداران زیادی در یوشا دارند، از خواص درمانی فوق العاده ای تشکیل شده اند که تا حدود خیلی زیادی شما را از تزریق بوتاکس در امان نگه می‌دارد. این دمنوش های نیوشا بدون هیچ گونه عوارض و با قیمت پایین و مناسب، وظیفه ترمیم و جلوگیری پوست را بر عهده دارد. اگر تمایل دارید از این دمنوش ها اطلاعات بیشتری کسب کنید می‌توانید در زیر روی هر کدام از لینک های زیر کلیک کنید.

دمنوش میوه های استوایی خوشمزه

دمنوش راز سلامتی نیوشا

چای سفید نیوشا

با ما تماس بگیرید ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹ یا ارسال پیام

یوشا درینکز همراه همیشگی یوشا دوستان

تیم متخصص و آموزش دیده یوشا درینکز با برخورداری از بزرگترین جامعه مشاوران یوشا در سراسر کشور آماده خدمتگزاری به شما مشتریان عزیز می باشد

دمنوش های گیاهی امروزه جایگزین خوبی برای بوتاکس صورت که اغلب دردناک و پرهزینه هستند شده و به افراد کمک می‌کند تا با روش های طبیعی پوستی با طراوت بسازند. با مطالعه این مقاله سعی کنید بهترین و مناسب ترین روش را جهت شفاف سازی و همچنین جوان تر شدن پوست صورت خود انتخاب کنید.

لینک کوتاه
۴.۵/۵ ( ۶ نظر )
توسط |اردیبهشت ۱۰ام, ۱۳۹۹|مجله نیوشا|

در باره نویسنده :

youshadrinks

۳ نظرات

  1. الهه ۱۳۹۸-۰۱-۰۶ در ۱:۵۳ بعد از ظهر - پاسخ دادن

    من از ویتامین متنفرم اما از یه طرفم دوست دارم پوست صورتم خوب باشه. حتما از دمنوش هایی که گفتیم استفاده می‌کنم.ممنون

  2. شادی ۱۳۹۸-۰۱-۰۶ در ۱:۵۷ بعد از ظهر - پاسخ دادن

    خیلی مقاله مفیدی بود. ممنون

  3. شیوا ۱۳۹۸-۰۱-۰۶ در ۲:۰۱ بعد از ظهر - پاسخ دادن

    به نظرم امتحان کردن این دمنوش ها بهتر از سوزن های دردناک بوتاکسه. ممنون از اطلاعات کاملی که در اختیار ما قرار میدین.

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود