رایگان صاحب فروشگاه اینترنتی شوید کلیک کنید
تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

قرعه کشی های اینستاگرامی یوشا

شرکت در قرعه کشی حتی اگر منجر به بُرد نشود باز هم لذت بخش است. چراکه فرآیند قرعه کشی به خصوص در اینستاگرام هم می‌تواند نوعی سرگرمی محسوب شود و هم شما را برنده یک بسته دمنوش گیاهی خوشمزه نیوشا کند. خیلی از افراد به دنبال تهیه دمنوش های گیاهی هستند و مناسب ترین آن را خریداری می‌کنند. چه خوب است که با شرکت در قرعه کشی اینستاگرامی یوشا شما برنده دمنوش نیوشا شوید تا با این کار یک تیر دو نشان بزنید، این قرعه کشی یوشا علاوه بر سود مالی، سلامت شما را هم تضمین می‌کند.

نحوه قرعه کشی اینستاگرامی یوشا 

یوشا را استوری بگذارید

قرعه کشی اینستاگرامی یوشا بسیار لذت بخش خواهد بود. شرکت در قرعه کشی های مختلف مشمول اهدافی مثل برنده شدن و دریافت جوایز است. نحوه قرعه کشی یوشا به این صورت است که هر پست یوشا را در استوری یا پیج خودتان قرار دهید.

یوشا را تگ کنید

یکی از روش های دیگر شرکت در قرعه کشی اینستاگرامی یوشا ، تگ کردن  ما در قرعه کشی روزانه است. با این کار به خود فرصت می‌دهید تا یکی از برندگان یوشا شما باشید.

یک نکته!

گاهی اشخاص در اینستاگرام پیج های private دارند. در این باره هم یوشا ایده ای طراحی کرده تا همه بتوانند از این فرصت استثنائی استفاده کنند. اگر صفحه شما پرایوِت است می‌توانید از استوری قرعه کشی اینستاگرامی یوشا اسکرین شات بگیرید و برای ما بفرستید. با این کار شما هم می‌توانید شانس خود را امتحان کنید.

خواندن این مقاله هم مفید است  کانال تلگرام دمنوش ها

۲ بار در قرعه کشی اینستاگرامی یوشا شرکت کنید

تا اینجای کار با روش هایی که فقط ۱ بار می‌توانید در قرعه کشی شرکت کنید آشنا شدید، اکنون یک روش دیگر را می‌خواهیم به شما معرفی کنیم تا ۲ بار شانس خود را محک بزنید که البته امیدواریم شما هم جزئی از برندگان خوش شانس ما باشید. اگر پست یوشا را هم در استوری و هم در پیج خود منتشر کنید، ۲ بار به خود فرصت داده تا در قرعه کشی اینستاگرامی یوشا برنده شوید.

دمنوش خوشمزه نیوشا جایزه بگیرید

بسیاری از افراد این روزها دمنوش های گیاهی استفاده می‌کنند و برای این کار مثل سایر خریدهایشان هزینه پرداخت می‌کنند. اما یوشا با طراحی این قرعه کشی به همه افراد این امکان را می‌دهد تا به صورت رایگان، فقط با کمی فعالیت در اینستاگرام، یک بسته دمنوش ۲۰ تایی نیوشا جایزه دریافت کنند.

اسامی برندگان قرعه کشی های یوشا

زمانی که چالش ها و قرعه کشی های یوشا برگزار شد، افراد زیادی برنده دمنوش نیوشا شده و جایزه خود را در سراسر شهر ایران دریافت کردند. اسامی برندگان در وب سایت یوشا آمده و شما می‌توانید برندگان قرعه کشی یوشا را در لینک زیر مشاهده کنید.

لینک کوتاه
۴.۹/۵ ( ۷ نظر )
توسط |اردیبهشت ۱۰ام, ۱۳۹۹|اخبار نیوشانوش|

در باره نویسنده :

youshadrinks

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود