رایگان صاحب فروشگاه اینترنتی شوید کلیک کنید
تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

برندگان قرعه کشی های یوشا

برندگان قرعه کشی های روزانه یوشا معرفی شدند!

پس از استقبال نیوشانوشان از قرعه کشی روزانه یوشا که در دی و بهمن ۹۷ برگزار شد، برندگان دوره به شرح زیر معرفی شده و جوایز آنان ارسال گردید. هر روز یک برنده از بین افرادی که طبق شرایط مسابقه با ارسال اسکرین شات به گروه تلگرامی نیوشا شرکت کرده بودند انتخاب گردید.

البته اسامی برندگان علاوه بر گروه یوشا در لینک زیر نیز قرار داده شد.

برندگان تلگرامی یوشا

نتیجه قرعه کشی تلگرامی یوشا ، یک روز بعد در گروه تلگرام قرعه کشی اعلام شده و در پایان ماه برای برندگان ارسال می‌شود. در پایان هر ماه نیز از بین شرکت کنندگانی که هر روز، اسکرین شات ارسال کرده و به قوانین گروه احترام گذاشته‌اند، قرعه کشی دیگری انجام شده و به نفر برگزیده ۵ بسته دمنوش ۲۰تایی نیوشا هدیه داده می‌شود. قابل توجه اینکه به همه برندگان چالش ها و قرعه کشی های یوشا و نیز همه افرادی که در قرعه کشی شرکت کرده و نیز عضو گروه تلگرامی قرعه کشی روزانه یوشا بودند ده درصد تخفیف خرید محصولات نیوشا و یا هر کدام از انواع پک های دمنوش نیوشا داده شده و به صورت رایگان ارسال گردید.

برندگان اینستاگرامی یوشا

قرعه کشی هایی که در تلگرام و اینستاگرام یوشا برگزار شده، برندگان زیادی به همراه داشته است. یوشا سعی کرده تا برندگان اینستاگرامی یوشا را همیشه به روز کند. با این کار هر روز برندگان قرعه کشی اینستاگرامی یوشا در صفحه برندگان ذکر شود تا همه شرکت کنندگان با برندگان خوش شانس یوشا آشنا شوند.

خواندن این مقاله هم مفید است  قرعه کشی های اینستاگرامی یوشا


دور دوم قرعه کشی های نیوشا نیز به زودی آغاز شده و برای اطلاع از آن می توانید با مراجعه به وبلاگ یوشا از آخرین اخبار مرتبط با آن مطلع شوید.

 

لینک کوتاه
۴.۹/۵ ( ۱۲ نظر )
توسط |اردیبهشت ۱۱ام, ۱۳۹۹|اخبار نیوشانوش|

در باره نویسنده :

youshadrinks

يك ديدگاه

  1. نمازی ۱۳۹۷-۱۱-۲۱ در ۶:۴۲ بعد از ظهر - پاسخ دادن

    خیلی ممنون از فروشگاه اینترنتی نیوشانوش. من خیلی سریع جایزه مو دریافت کردم😊

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود