تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

چای نیوشا با ۱۰۰ درصد تخفیف

چای نیوشا با ۱۰۰ درصد تخفیف برای همه کسانی که یکی از پک های دمنوش نیوشا را از یوشا خرید کنند. همانطور که می‌دانید فرهنگ استفاده از چای و دمنوش از دیرباز نزد ایرانیان رواج داشته و پذیرایی با چای جزئی لاینفک از آداب میهمانی های خانه‌ی هر ایرانی‌ست.

با وجود تکنولوژی‌های فراوری و تهیه چای سیاه از یک سو و پیشرفت علم بسته‌بندی از طرف دیگر و متاسفانه با هموار شدن راههای واردات بی‌رویه‌ی کالاهایی مثل چای از کشورهای دیگر، این نوشیدنی ارزشمند و پر مصرف دستخوش سوء استفاده طمع کاران و سودجویان شده و علیرغم همه حساسیت‌ها و نگرانی‌ها، برخی با ورود چای بی کیفیت خارجی که فقط دارای عطر و رنگ بوده و با ترکیب مواد افزودنی تهیه شده است، بدون در نظر گرفتن سلامتی مردم، اقدام به ورود چای بی‌کیفیتِ خارجی نموده‌اند.

در همین راستا ما در سایت یوشا به عنوان فروشنده دمنوش و چای نیوشا اقدام به عرضه رایگان چای سیاه نیوشا با صد در صد تخفیف و به پاس ادای دین به خریدارانِ هر کدام از پک های ۸۰ روزه‌ی تهیه شده از دمنوش نیوشا و نیز هر یک از مشتریانی که با عضویت در یوشا خریدهای بالاتر از دویست هزار تومان انجام دهند، نموده‌ایم و به همه این مشتریان یک بسته چای کیسه ای ۲۵ عدد نیوشا هدیه خواهیم داد.

برای دریافت هدیه خرید خود از ما با عضویت در یوشا و ثبت اولین خرید یکی از انواع پکهای ۸۰ روزه چای و دمنوش نیوشا یک بسته چای سیاه کیسه ای ۲۵ عددی نیوشا از ما هدیه بگیرید.

راههای سفارش خرید انواع محصولات نیوشا و دریافت تخفیف خرید صد در صدی چای سیاه کیسه ای نیوشا:

  1. خرید اینترنتی
  2. خرید تلفنی
  3. خرید پیامکی
  4. خرید تلگرامی

هر گونه سوال و یا ابهام خود را در مورد تخفیف صد درصدی دمنوش و چای نیوشا از طریق راههای ارتباطی بالا با ما در میان بگذارید.

لینک کوتاه
۴.۱/۵ ( ۱۱ نظر )
توسط |اردیبهشت ۱۰ام, ۱۳۹۹|مجله نیوشا|

در باره نویسنده :

youshadrinks

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود