تماس با یوشا : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

آیا دمنوش نیوشا برای کبد چرب هم مفید است؟

امروزه به دلیل مصرف بیش از حد غذاهای چرب و چیلی و یا فست فودها بیشتر مردم با مشکلات کبد چرب مواجه هستند. متاسفانه این بیماری به صورت سایلنت و بدون هیچ گونه علائم و نشانه ای به وجود می‌آید. آیا شما از سلامت کبد خود آگاه هستید؟ آیا می‌دانید در صورت ابتلا به کبد چرب، چه دمنوش های گیاهی باید مصرف کنید تا بدون استفاده از هیچ گونه قرص و داروهای شیمیایی، کبد چرب خود را درمان کنید؟ در این مقاله می‌خواهیم شما را با روش های مبارزه با این بیماری خاموش و خطرناک آشنا کنیم تا با استفاده از دمنوش های گیاهی نیوشا برای همیشه چربی های اضافی کبد خود را از بین ببرید.

آنچه که در این مقاله خواهید خواند:

روش های مقابله با کبد چرب

روش های زیادی جهت مقابله با چربی هایی که در کبد تجمع کرده اند وجود دارد. همیشه اولین راه حلی که به ذهن افراد مختلف می‌رسد، مصرف قرص و داروهای شیمیایی است. بله این درست که در بیشتر مواقع باید با همین روش بیماری های خود را برطرف کنیم. اما این اولین و آخرین راه درمان نیست. چراکه بعد از چکاپ و مشورت با پزشک معالج، اولین راه مقابله با بیماری، بهره گیری از طب سنتی و مصرف گیاهان دارویی و یا جوشانده آنهاست. دمنوش های گیاهی مورد استقبال خیلی از افراد قرار گرفته، شما فکر می‌کنید دلیل این استقبال چیست؟ به طبع، نتیجه گرفتن از هر چیزی و در هر زمینه ای، که در اینجا دمنوش های گیاهی مد نظر ماست، موجب تبلیغ و استقبال مردم می‌شود. دمنوش نیوشا هم به همین دلیل یکی از موثرترین و بهترین روش های مبارزه با کبد چرب و البته دیگر بیماری ها شده است. در ادامه مقاله با تمام این دمنوش های نیوشا برای درمان قطعی کبد چرب و خواص درمانی بی‌نظیر آنها آشنا می‌شوید.

روش های مقابله با کبد چرب

دمنوش نیوشا برای کبد چرب

دمنوش خارمریم، شاتره و کاسنی کیسه ای نیوشا

یکی از دلایلی که کبد چرب را به وجود می‌آورد، افزایش میزان چربی و کلسترول بدن است که گاهی نمی‌توان جهت کاهش آن همیشه از قرص و دارو استفاده کرد و بهتر است به فکر یک چاره باشید. خب ما به شما کمک می‌کنیم و شما را از بهترین دمنوش نیوشا برای کبد چرب آگاه می‌سازیم. حتما تا به حال نام دمنوش خار مریم را شنیده اید؟ از دیرباز تاکنون افراد بسیاری، از این دمنوش گیاهی جهت بهبود عملکرد کبد خود مصرف کرده اند. ترکیب دمنوش خارمریم، شاتره و کاسنی کیسه ای نیوشا به درمان کبد چرب کمک زیادی می‌کند و نمی‌گذارد چربی کبد باعث نارسائی آن و دیگر اختلالات در کبد شما شود.

مصرف دمنوش ترکیبی خارمریم برای درمان کبد چرب

دمنوش ترکیبی خارمریم برای کبد چرب

موثرترین دمنوش نیوشا برای کبد چرب

این روزها چای سبز از دمنوش های پر استفاده و کاربردی تقریبا همه افراد است. این دمنوش نیوشا علاوه بر درمان کبد چرب، به درمان بسیاری از بیماری های دیگر هم کمک می‌کند. دلیل آن هم داشتن مقدار زیادی آنتی اکسیدان در چای سبز است که سیستم ایمنی بدن را بالا می‌برد، با تقویت سیستم ایمنی هم از بیماری های بسیاری می‌توان پیشگیری کرد. حالا تاثیر این دمنوش نیوشا برای کبد چرب را بررسی کنیم. چای سبز به راحتی تمام چربی های اضافی بدن را از بین می‌برد و به نوعی می‌توان گفت با نوشیدن این دمنوش نیوشا کبد خود را از صافی رد می‌کنید و یک کبد پاک و بدون هیچ گونه چربی خواهید داشت.

بهترین دمنوش نیوشا برای کبد چرب

چای سبز نیوشا برای کبد چرب

یک سلاح شادی بخش جهت مبارزه جدی با کبد چرب

چای زعفران یکی دیگر از دمنوش های گیاهی نیوشا برای کبد چرب است که با کمک آن می‌توان از نارسائی و اختلالات کبد پیشگیری کرد. نوشیدن دمنوش زعفران مانع استرس و افسردگی می‌شود که این خود از بروز بسیاری از بیماری ها جلوگیری می‌کند. پس دمنوش زعفران نیوشا یکی از درمانگر های کبد چرب همراه با شادی و دوری از اضطراب است.

مصرف دمنوش زعفران و چربی سوزی کبد

دمنوش زعفران نیوشا برای کبد چرب

بهترین دوست کبد

کبد چرب می‌تواند به صفرا هم آسیب برساند و چربی های اضافی در آن، موجب چسبندگی و دیگر مشکلات صفرا شود. برای جلوگیری از این مشکل از طب سنتی کمک بگیرید و با مصرف درست و اصولی، از دمنوش گیاه نیوشا برای کبد چرب استفاده کنید. چای نعناع نیوشا بهترین دوست، تمیز کننده کبد و رقیق کننده صفرا است. این را فراموش نکنید که چای نعناع نوعی مسکن و آرام بخش هم محسوب می‌شود.

چای نعناع نیوشا

 • بهترین دوست کبد
 • تمیز کننده کبد
 • رقیق کننده صفرا
نوشیدن چای نعناع نیوشا برای کبد چرب

دمنوش نعناع نیوشا برای کبد چرب

زنجبیل و افزایش متابولیسم بدن

افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن موجب کاهش چربی و در نهایت جلوگیری از کبد چرب می‌شود. بر اساس نظرات درمانگران طب سنتی، دمنوش زنجبیل چربی های اضافی کبد را از بین می‌برد و یک کنترل کننده فوق العاده جهت بهبود عملکرد کبد و البته کبد چرب است. اما علاوه بر درمان کبد چرب و از بین بردن تمام چربی های اضافی کبد، به طور کلی  می‌خواهیم در مورد بهبود عملکرد کبد با دیگر دمنوش های خوشمزه گیاهی توضیح دهیم تا شما در تمام شرایط بتوانید از دمنوش گیاهی نیوشا برای کبد چرب و همچنین بهبود عملکرد کبد استفاده کنید.

مصرف دمنوش زنجبیل نیوشا برای درمان کبد چرب

دمنوش زنجبیل نیوشا برای کبد چرب

 

یک دمنوش خوشمزه جهت بهبود عملکرد کبد

دمنوش خوشمزه میوه به علاوه بر طعم و عطر خوش، دارای خواص بی‌نظیری از جمله بهبود عملکرد کبد است. شاید تصور نمی‌کردید که دمنوش میوه به چه کمکی به درمان کبد چرب و به طور کلی بهبود این عضو مهم و خاموش بدن می‌کند. گاهی اوقات بعضی از دمنوش های گیاهی هستند که برخلاف تصور، خواص و عملکرد فوق العاده ای در بدن دارند و از بسیاری از اختلالات در بدن شما پیشگیری می‌کنند و شما را به سمت یک زندگی سالم، بدون چربی های اضافه در بدن نزدیک تر می‌کنند.

مصرف دمنوش میوه به برای مقابله با کبد چرب

دمنوش میوه به نیوشا برای بهبود عملکرد کبد

حس خوب زندگی با این دمنوش نیوشا!

با دمنوش حس خوب زندگی ، یک حس جدید در زندگی خود ایجاد کنید. ممکن است این سوال در ذهن شما مطرح شود که دمنوش حس خوب زندگی چه دمنوشی است و از چه گیاهان دارویی تشکیل شده؟! دمنوش حس خوب زندگی نیوشا از گیاهان دارویی با خواص عالی پرسیاوشان، مرزنجوش، بابونه و عسل تهیه شده که همه این ها عملکرد معجزه آسایی در بدن و همچنین بهبود عملکرد کبد دارند. با نوشیدن این دمنوش نیوشا برای همیشه کبدی سالم و بدون هیچ گونه چربی های اضافه در آن خواهید داشت.

دمنوش حس خوب زندگی نیوشا

دمنوش حس خوب زندگی نیوشا برای بهبود عملکرد کبد

ریز میوه های قرمز نیوشا

دمنوش ریز میوه های قرمز نیوشا با رنگ و طعم خوش یکی از موثرترین دمنوش های نیوشا برای کبد چرب است. با نوشیدن این دمنوش نیوشا علاوه بر لذت بردن از طعم خوش آن، می‌توانید از خواص عالی درمانی ان بهره مند شوید. عملکرد کبد با دمنوش های گیاهی نیوشا از دیگر دستاوردهای شرکت یوشا است که شما را از مصرف داروهای شمیایی راحت می‌کند.

مصرف دمنوش ریزمیوه های قرمز نیوشا برای بهبود عملکرد کبد

دمنوش ریز میوه های قرمز برای بهبود عملکرد کبد

همیشه می‌توانید روی راهنمایی و مشاوره، مشاوران یوشا حساب کنید

از دیگر مزیت های خرید پک کبد چرب یوشا این است که، شما می‌توانید سوالات خود را از طریق گروه تلگرام نیوشا و یا مشاوره آنلاین خرید محصولات نیوشا که در وب سایت یوشا قرار دارد مطرح کنید. مشاوران دمنوش نیوشا آماده پاسخ گویی به شما هستند.

با ما تماس بگیرید ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹ یا ارسال پیام

یوشا درینکز همراه همیشگی یوشا دوستان

تیم متخصص و آموزش دیده یوشا درینکز با برخورداری از بزرگترین جامعه مشاوران یوشا در سراسر کشور آماده خدمتگزاری به شما مشتریان عزیز می باشد

لینک کوتاه
۴.۷/۵ ( ۹ نظر )
توسط |اردیبهشت ۱۰ام, ۱۳۹۹|مجله نیوشا|

در باره نویسنده :

youshadrinks

۳ نظرات

 1. سحر ۱۳۹۷-۱۰-۲۱ در ۱۲:۴۰ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  منم کبد چرب دارم. دمنوش های خوبی معرفی کردین. ممنون

 2. سعید ۱۳۹۷-۱۰-۲۱ در ۱۲:۴۲ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  سلام، متن خیلی مفیدی بود، ممنون

 3. مهسا قیامی ۱۳۹۷-۱۰-۲۲ در ۴:۱۵ بعد از ظهر - پاسخ دادن

  متاسفانه با توجه به اینکه درمان کبد چرب به صورت دارویی وجود نداره و داروهایی هم که براش تجویز میشه تاثیر بسیار کمی دارند بهترین کار تغییر رژیم غذایی و ورزش هست و به همین دلیل استفاده دمنوش های مناسب برای درمان کبد چرب که خیلی خوب در اینجا توضیح داده شده میتونه کمک زیادی در درمانش بکنه.

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود